Wersja pełna
Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy
Odpowiedz

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

19 lipca 2019, o 15:19

EVENo napisał(a):
Adrian napisał(a):Chyba nikt

Pytam, bo przeczytałem w tym oświadczeniu Bodzia, że członkowie podczas przygotowań do koncertu dawali z siebie wszystko w sposób wręcz niewyobrażalny – część „czeka” na wypowiedzenia z pracy zawodowej z uwagi na zaniedbywanie obowiązków.

EVENo XD oznacza to, że zawalaliśmy bardzo mocno swoje obowiązki w pracy (będąc non stop w kontakcie). I dlatego jak dadzą nam zaraz wypowiedzenie, to nikt nie będzie zdziwiony :)

19 lipca 2019, o 16:09

Koncert może mieć też wpływ na status zawodowy niejednej osoby, która wcale nie była związana mocno z pracą redakcji :D Mówię w imieniu koleżanki czy coś.

19 lipca 2019, o 20:42

Najważniejsze w tym temacie już chyba zostało powiedziane.

To teraz wam pokażę różnicę między kupnem gotowej koszulki a zleceniem wydruku przez net. Poza linkiem do wzoru przesłałam też foty 'testowej koszulki' Adriana a potem... odhaczyłam temat jako załatwiony (bo przecież dla fana BJ wszystko jasne)
Dostałam coś takiego:
Obrazek

Teraz zabawa 'znajdź moje zdjęcie' ma inny level. :D Poszczególne fotki to wymiar już nie znaczka pocztowego tylko samych ząbków znaczka. Potrzebna dobra lupa albo ludziska długo gapią się w okolice mojego dekoltu albo trochę niżej :x

ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?

19 lipca 2019, o 21:09

imp napisał(a):ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?

Redakcja zawsze jest przychylna takim pomysłom! :D Zachęcam do założenia odpowiedniego tematu na forum ;) Myślę, że znajdzie się sporo chętnych by się podzielić takimi selfiaczkami.

19 lipca 2019, o 21:26

imp napisał(a):ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?

Mam świetną sesję zdjęciową z reklamą tego keczupu z telebimów! I to autorstwa samej monjovi! :D

19 lipca 2019, o 21:39

M.J. napisał(a):

Mam świetną sesję zdjęciową z reklamą tego keczupu z telebimów! I to autorstwa samej monjovi! :D

Edit: Dopiero na spokojnie oglądam tę grafikę na koszulkę i właśnie odnalazłam się na niej w zupełnie innym miejscu z zupełnie innym zdjęciem. Jednak polecam tę zabawę w "Gdzie jest Wally"! :ok:
Odpowiedz