Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bleeding Guitar
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 26
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 11:32
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Bleeding Guitar »

Cześć.Mam pomysł na projekt na koszulkę dla Jona.Morze się spodoba lub nie ale wygląda to tak: oczywiście projekt ręcznie narysowany na przód koszulki by była mapa Polski a w środku zabytki z kilku największych miast np. z Warszawy i nie tylko a na plecach albo Mazury lub coś innego związanego z Polską przyrodą.Oczywiście trzeba by takie rysunki narysować na kartce w formacie A4 i później zeskanować w format JPNG i wtedy dać na wydruk na koszulce.Morze się spodoba moja sugestia.Tylko pytanie czy jest ktoś kto rysuje,maluje w fanklubie bo ja niestety nie mam takiego talentu.Sam wymyśliłem sobie karykaturę Jona na koszulkę i musiałem skorzystać z pomocy artysty i będzie super
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: LarysaBlanka »

:ok: :ok: :ok: świetny pomysł z taką koszulką! Czyli bisy będą :D hehe może nawet dwa? :D
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:PRZECIEŻ TO JEST GENIALNE! :D

Fantastyczny pomysł z tymi zdjęciami, oby tylko udało się go zrealizować, dużo pracy trzeba włożyć, ale efekt może być boski. Dobry wzór i dobre hasło (z tematu Baner, prawda?). Dla mnie bomba.
Super. Mamy 1 głos na TAAK. Czekamy na innych
LarysaBlanka pisze::ok: :ok: :ok: świetny pomysł z taką koszulką! Czyli bisy będą :D hehe może nawet dwa? :D
To jest odnośnie mojego pomysłu czy odnośnie koszulki użytkownika Bleeding??
Bleeding Guitar pisze:Cześć.Mam pomysł na projekt na koszulkę dla Jona.Morze się spodoba lub nie ale wygląda to tak: oczywiście projekt ręcznie narysowany na przód koszulki by była mapa Polski a w środku zabytki z kilku największych miast np. z Warszawy i nie tylko a na plecach albo Mazury lub coś innego związanego z Polską przyrodą.Oczywiście trzeba by takie rysunki narysować na kartce w formacie A4 i później zeskanować w format JPNG i wtedy dać na wydruk na koszulce.Morze się spodoba moja sugestia.Tylko pytanie czy jest ktoś kto rysuje,maluje w fanklubie bo ja niestety nie mam takiego talentu.Sam wymyśliłem sobie karykaturę Jona na koszulkę i musiałem skorzystać z pomocy artysty i będzie super
Jeśli myślisz o takim podkładzie na propozycje mozaiki z fanów, to raczej odpada. Projekt musi być w miare prosty, bo ulega on specjalnej "pikselizacji" więc ręcznie rysowane projekty odpadają. Beda po prostu źle wyglądać finalnie.
Jeśli chciałbyś taką koszulkę jako normalną (bez mozaiki" dać Jonowi, to nie jest to zły pomysł i nawet mi się podoba, ale osobiście wolałbym tą mozaikę. Wymaga od wielu fanów dużo pracy, a nie od jednego. Twój pomysł widziałbym dostępny w kolekcjonerskich koszulkach które mogliby fani sobie wydrukować.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Bodzio »

Moziaka mega, jak jescze uda się przekazać legendę, że to PL fani na zdjęciach jest szansa, że to założy...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: EVENo »

Adrian pisze:Twój pomysł widziałbym dostępny w kolekcjonerskich koszulkach które mogliby fani sobie wydrukować.
Powiem tylko, że zgadzam się z Adrianem. Tylko tyle powiem :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: imp »

Bodzio pisze:Moziaka mega, jak jescze uda się przekazać legendę, że to PL fani na zdjęciach jest szansa, że to założy...
Mozaika. Świetne i oryginalne. :brawo:
Jestem ZA.

I proponuję tym razem nie robić niespodzianki. W odpowiednim momencie (kiedy już będzie wiadomo, że taka koszulka będzie) sugeruję wrzucić krótką notkę na wszystkie możliwe bonjovi fejsy, instagramy i inne takie. Ot, proszę - co to polscy fani przygotowali. Niech wiedzą, że czekamy.
I dlatego, że obawiam się, że J dostając kolejną koszulkę nie zauważy od razu co to. A przy okazji - w wersji ekstremalnej, czyli rzucania na scenę - jest szansa, że ochrona to przepuści, bo coś będzie wiadomo o akcji (w tym wypadku koszulka musi lecieć bez opakowania).
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: prezes1 »

Mozaikę popieram. Jestem za!
Tylko tak jak wspomniał Bodzio- Jon musi wiedzieć o tej mozaice.
No i niech napisy: data i miasto będą po angielsku bo to koszulka dla Jona a nie dla nas... :))
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Bleeding Guitar
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 26
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 11:32
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Bleeding Guitar »

Taki przykład jak by to miało wyglądać.....zrobione na szybkiego Oczywiście z tyłu koszulki
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Adrian »

No to widzę, że pomysł się podoba więc od poniedziałku ruszamy na poważnie z akcją promującą.
Tym czasem już możecie wysyłać fotki na mail:
pgewarszawa2019@gmail.com

Najlepiej jak to będą fotki twarzy (profilowe) :) wysyłajcie fotki wasze, rodziny, mężów, żon, kochanków itp. Zdjęcie każdego fana Bon Jovi mile widziane ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Bleeding Guitar
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 26
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 11:32
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Bleeding Guitar »

To taka ostateczna propozycja żeby z tyłu koszulki dać zdjęcia z najpiękniejszymi miejscami w Polsce taki przykład dałem wcześniej
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: LarysaBlanka »

Z tą mapką Polski też fajny pomysł ;) ale może też w formie mozaiki biało-czerwona mapa Polski, zamiast czerwonego koloru - mozaika oczywiście i kontury z mozaiki też, czy dałoby się umieścić zamiast "Heart and Dagger" z tyłu koszulki :) mniej więcej tej wielkości co logo, pod tym napisem??? Co o tym myślicie? Czy byłoby to wykonalne?
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: EVENo »

Okej, ja odpadam. Tak się uwzięliście na tę Polskę i patriotyzm i Mazury i zabytki, a nawet poprawnych zdań w naszym ojczystym języku nie potraficie pisać. No wybaczcie, ale ledwo rozumiem, o co chodzi w niektórych postach. Ja bym to zostawił w rękach Adriana, bo wyjechał z trudnym do wykonania pomysłem, ale możliwym do zrobienia. Jonowi nie są potrzebne Mazury, on i tak nie wie co to jest i uwierzcie mi - ma to gdzieś. Też miałbym to gdzieś na jego miejscu. Liczą się te zdjęcia - FANI. I odpowiednie dostarczenie koszulki, aby było wiadomo, że te twarze tam są. Na tym się skupmy.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: madm »

Ta, a na przodzie koszulki oczywiście nie może też zabraknąć najbardziej polskiego zwierzęcia - Nosacza ;)

Jak dla mnie to najlepszy pomysł rzucił Prezes. Czyli coś co odnosi się do zespołu a także delikatnie do Polski/Warszawy.
Niemniej jednak, cokolwiek zdecydujecie - i tak szacun. Będzie legitnie ;)
It's my life!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Adrian »

Przód będzie robiony tak jak załączyłem + z poprawą Prezesa odnośnie angielskich napisów
Co do tyłu to jeśli będę miał wolną chwile to spróbuje zrobić ten kontu Polski aby zobaczyć jak się to będzie prezentowało. Wtedy zobaczymy czy jest sens robić foto równiez tyłu :)

Dzięki za odzew.

Przypominam, że czekam na fotki na mailu. Pojawiają się pierwsze maile, ale potrzebujemy tego dużej ilości:
pgewarszawa2019@gmail.com
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: madm »

Z tyłu można zrobić kontur Polski z zaznaczonym Gdanskiem i Warszawą i i zdjeciem flagi z Gdanska z dopisem...twice ;)

PS: Sorry Adrian, dopiero teraz zobaczyłem twój post na poprzedniej stronie. GENIALNE
It's my life!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”