Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Postprzez Adrian » 19 lipca 2019, o 15:19

EVENo napisał(a):
Adrian napisał(a):Chyba nikt

Pytam, bo przeczytałem w tym oświadczeniu Bodzia, że członkowie podczas przygotowań do koncertu dawali z siebie wszystko w sposób wręcz niewyobrażalny – część „czeka” na wypowiedzenia z pracy zawodowej z uwagi na zaniedbywanie obowiązków.

EVENo XD oznacza to, że zawalaliśmy bardzo mocno swoje obowiązki w pracy (będąc non stop w kontakcie). I dlatego jak dadzą nam zaraz wypowiedzenie, to nikt nie będzie zdziwiony :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Adrian
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez alniac » 19 lipca 2019, o 16:09

Koncert może mieć też wpływ na status zawodowy niejednej osoby, która wcale nie była związana mocno z pracą redakcji :D Mówię w imieniu koleżanki czy coś.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez imp » 19 lipca 2019, o 20:42

Najważniejsze w tym temacie już chyba zostało powiedziane.

To teraz wam pokażę różnicę między kupnem gotowej koszulki a zleceniem wydruku przez net. Poza linkiem do wzoru przesłałam też foty 'testowej koszulki' Adriana a potem... odhaczyłam temat jako załatwiony (bo przecież dla fana BJ wszystko jasne)
Dostałam coś takiego:
Obrazek

Teraz zabawa 'znajdź moje zdjęcie' ma inny level. :D Poszczególne fotki to wymiar już nie znaczka pocztowego tylko samych ząbków znaczka. Potrzebna dobra lupa albo ludziska długo gapią się w okolice mojego dekoltu albo trochę niżej :x

ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez Agata BJ » 19 lipca 2019, o 21:09

imp napisał(a):ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?

Redakcja zawsze jest przychylna takim pomysłom! :D Zachęcam do założenia odpowiedniego tematu na forum ;) Myślę, że znajdzie się sporo chętnych by się podzielić takimi selfiaczkami.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: These Days

Postprzez M.J. » 19 lipca 2019, o 21:26

imp napisał(a):ps. Czy nie czas już na ogłoszenie tematu: 'selfi w koncertowej koszulce' Co na to redakcja? (nie mówcie, że już było) Nie mówię, że tylko w tej tworzonej z naszych fotek... Może w ogóle "selfie z koncertu"?

Mam świetną sesję zdjęciową z reklamą tego keczupu z telebimów! I to autorstwa samej monjovi! :D
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez M.J. » 19 lipca 2019, o 21:39

M.J. napisał(a):

Mam świetną sesję zdjęciową z reklamą tego keczupu z telebimów! I to autorstwa samej monjovi! :D

Edit: Dopiero na spokojnie oglądam tę grafikę na koszulkę i właśnie odnalazłam się na niej w zupełnie innym miejscu z zupełnie innym zdjęciem. Jednak polecam tę zabawę w "Gdzie jest Wally"! :ok:
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna