Koncert w Polsce 12.07.2019 (Warszawa) - Dyskusja Ogólna

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: prezes1 »

Hehe, zmieni się po prostu słynne powiedzenie "wina Tuska" na "wina Adriana". :)
Miesiąc czasu to sporo. Coś jest nie tak, coś niedopiete albo negocjacje trwają.
Polski to może nie dotyczyć ale bym się nie założył... zobaczę to uwierzę.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: alniac »

Nie ma tego złego… Przynajmniej będę po wypłacie :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: prezes1 »

Swoją drogą może rzeczywiście chodzi tu tylko o promowanie Runaway to Paradise a więc o KASĘ!
Ja nie wiem, nie rozumiem, mając taki dorobek(i majątek) nie chce mu się pojechać na klubową trasę solową dla samej przyjemności grania. Ile bym dał by usłyszeć dwa albumy solo live. A te Runaway to jakiś cyrk objazdowy, Jonny niczym szejk otoczony przez harem.
Co do przyszłej płyty - uważam, że za wcześnie, poza Trumpem nie widzę żadnych tematów dla Jasia. No chyba, że będzie REUNION, to rozumiem. Ale też chyba za wcześnie...
Ogólnie słabo to widzę. Nawet jak będzie koncert w PL.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: Frankie »

Trochę dziwny to sposób promocji rozpoczęty tak wcześnie przed oficjalnym ogłoszeniem trasy. Do listopada to ten cały hype opadnie jeśli teraz jakoś nie będą sukcesywnie o tym fakcie przypominać. Chyba, że tak było zaplanowane. Żeby narobić ludziom smaka. O Gdańsku dowiedzieliśmy się 5 listopada. Szykuje się więc powtórka z rozrywki.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Mówiłem, że nie będzie jeszcze potwierdzenia dat, więc nie czuję sie rozczarowany. Za to jestem mega zadowolony z tego, że potwierdził sie czas koncertów na czerwiec-lipiec. Wakacyjny okres spowoduje, że łatwiej będzie się wybrać na kilka występów, oby byli najbliżej w lipcu, to już w ogole bedzie dla mnie idealnie :)
REHABILEJKO

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: REHABILEJKO »

prezes1 pisze:Swoją drogą może rzeczywiście chodzi tu tylko o promowanie Runaway to Paradise a więc o KASĘ!
Ja nie wiem, nie rozumiem, mając taki dorobek(i majątek) nie chce mu się pojechać na klubową trasę solową dla samej przyjemności grania. Ile bym dał by usłyszeć dwa albumy solo live. A te Runaway to jakiś cyrk objazdowy, Jonny niczym szejk otoczony przez harem.
Co do przyszłej płyty - uważam, że za wcześnie, poza Trumpem nie widzę żadnych tematów dla Jasia. No chyba, że będzie REUNION, to rozumiem. Ale też chyba za wcześnie...
Ogólnie słabo to widzę. Nawet jak będzie koncert w PL.
No tak... Myslę, ze w tym wszystkim najsmutniejsze jest to, że finalnie dla JBJ muzyka jest na ostatnim miejscu, (kto wie, może to był powód odejścia Sambory?) a na pierwszym jest BIZNES. Moze jest to tez poniekąd główny powód dla którego środowisko nie szanuje Bon Jovi? ;) taki... "Rockman" na zamówienie ;) Grunt, że Mamuśki zadowolone :D

W REUNION nie wierze (co najwyżej na odegranie tego gniota na koncercie :lol: ) bo nie widzę też przestrzeni dla Sambory w obecnej formie BJ, który stał się jakby... TRIBUTE BANDEM?!? Na Rycha licze solowo... Co do nowej płyty... Wydaje mi się, że dla świata lepiej by było gdyby Jon juz nic nowego nigdy więcej nie nagrał...

Spokojnej nocy
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: EVENo »

REHABILEJKO pisze:Wydaje mi się, że dla świata lepiej by było gdyby Jon juz nic nowego nigdy więcej nie nagrał...
Auć!
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
REHABILEJKO

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: REHABILEJKO »

EVENo pisze:
REHABILEJKO pisze:Wydaje mi się, że dla świata lepiej by było gdyby Jon juz nic nowego nigdy więcej nie nagrał...
Auć!
Rozumiem, że się zgadzasz?

Jak będę miał wenę, czas i chęć to napisze dlaczego... Tylko komu to potrzebne z drugiej strony?

Pozdrawiam

P.S. Moja leciwa babka jest bardziej rockowa niż ten pozer na którym niemiłosiernie wynudziłem się w Gdańsku, hehe ;-)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: EVENo »

REHABILEJKO pisze:
EVENo pisze:
REHABILEJKO pisze:Wydaje mi się, że dla świata lepiej by było gdyby Jon juz nic nowego nigdy więcej nie nagrał...
Auć!
Rozumiem, że się zgadzasz?
Jak będę miał wenę, czas i chęć to napisze dlaczego... Tylko komu to potrzebne z drugiej strony?
Zgadzać, nie zgadzać. W sumie miałem trochę więcej napisane, ale pozostałem przy samym "Auć!", bo jak sam nadmieniłeś, napisałbyś dlaczego, ale komu to potrzebne? ;)
Bardziej chodziło mi o to, że staramy się jak możemy być niejednostronni i delikatnie przekazywać każdy smutny wniosek, ale gdzieś między wierszami pojawia się takie jedno zdanie, które zrzuca lawinę i to było właśnie to zdanie :D Brutalne podejście i chyba właśnie dlatego jestem jedną z osób, które aż zawyły z bólu - bo doskonale rozumiem skąd te wnioski i dobrze wiem jak przykra jest prawda.

I tutaj pojawia się odpowiedź na wcześniej zadane przez Ciebie pytanie - czy naprawdę rozważam nie iść na koncert Bon Jovi w Polsce. Tak, naprawdę. Bo gdy Ty wolisz, żeby Dżoński już niczego więcej nie nagrał, ja tam wolę jeśli nagrywa. Będę miał ochotę to wydam na to pieniądze, nie będę miał ochoty - nie wydam. A to w jaki sposób lider zespołu ośmieszy się po raz kolejny mnie nie interesuje, dla mnie nawet lepiej jeśli ośmiesza się jak najczęściej, przynajmniej żadne złudności nie będą mi kazały wydać na tego błazna choćby złotówki.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

po pierwsze - znowu mam kłopoty z wejściem na moje konto. Dzięki, ale się tym znowu nie przejmę :P
po drugie wiadomo co, a...
po trzecie...
Może... Może bym się zgodził z tym, że Jon jest słabszy od jakiejś babci... Może... Gdybym nie widział wystepu z wejścia do galerii sław Rockendrolla :P Ten występ udowodnił, że Bon Jovi nadal maja potencjał; ze mogą jednym występem wycisnąć łzy, wywołać euforię, nostalgię i zarazem nadzieję na przyszłość.
Jak na tak ciężki okres dla zespołu to bardzo dużo.
Jeśli Jonowi zechce się poukładać połamane klocki, to nadal może być zespół, który da nam wiele pozytywnych emocji.
Już nawet najprostsze rozwiązanie: choćby zatrudnić Richiego do 2-3 utworów, poluzować smycz Iksa i dać solidnego kopa Szranksowi (i nawet nie trzeba go wykopywać poza kadr, wystarczy, żeby mu wbić klepki w głowie na właściwe miejsce, odzyskać racjonalne sensowne proporcje!) może zwiększyć jakość zespołu.
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

P.S. A co do powstawania nowych piosenek zespołu... Naprawdę z wielką chęcią kupiłbym trzecią już (mam dwa "niemieckie" (jedno do domu, drugie do samochodu z kapitalnym "Touch Of Grey") i jedno "amerykańskie" wydanie z rewelacyjnym "Color Me In") wersję CD albumu THINFS z piosenkami "Walls" i "When We Were Us" (wersja z tylnym wokalem Richiego - marzenie! <3 )
Holerra, ale może ja jestem jakimś fanem BJ? Sorry, że nadal w nich wierzę ;)
REHABILEJKO

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: REHABILEJKO »

Tomker pisze:po pierwsze - znowu mam kłopoty z wejściem na moje konto. Dzięki, ale się tym znowu nie przejmę :P
po drugie wiadomo co, a...
po trzecie...
Może... Może bym się zgodził z tym, że Jon jest słabszy od jakiejś babci... Może... Gdybym nie widział wystepu z wejścia do galerii sław Rockendrolla :P Ten występ udowodnił, że Bon Jovi nadal maja potencjał; ze mogą jednym występem wycisnąć łzy, wywołać euforię, nostalgię i zarazem nadzieję na przyszłość.
Jak na tak ciężki okres dla zespołu to bardzo dużo.
Jeśli Jonowi zechce się poukładać połamane klocki, to nadal może być zespół, który da nam wiele pozytywnych emocji.
Już nawet najprostsze rozwiązanie: choćby zatrudnić Richiego do 2-3 utworów, poluzować smycz Iksa i dać solidnego kopa Szranksowi (i nawet nie trzeba go wykopywać poza kadr, wystarczy, żeby mu wbić klepki w głowie na właściwe miejsce, odzyskać racjonalne sensowne proporcje!) może zwiększyć jakość zespołu.
Widzisz, Tom, to zawsze jest kwestią tego CO NAS RUSZA. Mnie po prostu to nie rusz bo ani nie (w)zrusza ani nie daje kopa. Jest takie safety nijakie. I jeśli lubisz ten rodzaj "sztuki" to OK. Rozumiem i nie zamierzam polemizować. Przy HoF wszystkim nam towarzyszyły emocje co zapewne zamgliło obraz całości. Ja pamiętam nudny Gdańsk i tyle.

Na koncert jednak i tak bym się z chęcią wybrał. Jak pisałem kiedyś - Bon Jovi to obowiązek.
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

REHABILEJKO pisze:
Tomker pisze: Może... Może bym się zgodził z tym, że Jon jest słabszy od jakiejś babci... Może... Gdybym nie widział wystepu z wejścia do galerii sław Rockendrolla :P Ten występ udowodnił, że Bon Jovi nadal maja potencjał; ze mogą jednym występem wycisnąć łzy, wywołać euforię, nostalgię i zarazem nadzieję na przyszłość.
Jak na tak ciężki okres dla zespołu to bardzo dużo.
Jeśli Jonowi zechce się poukładać połamane klocki, to nadal może być zespół, który da nam wiele pozytywnych emocji.
Już nawet najprostsze rozwiązanie: choćby zatrudnić Richiego do 2-3 utworów, poluzować smycz Iksa i dać solidnego kopa Szranksowi (i nawet nie trzeba go wykopywać poza kadr, wystarczy, żeby mu wbić klepki w głowie na właściwe miejsce, odzyskać racjonalne sensowne proporcje!) może zwiększyć jakość zespołu.
Widzisz, Tom, to zawsze jest kwestią tego CO NAS RUSZA. Mnie po prostu to nie rusz bo ani nie (w)zrusza ani nie daje kopa. Jest takie safety nijakie. I jeśli lubisz ten rodzaj "sztuki" to OK. Rozumiem i nie zamierzam polemizować. Przy HoF wszystkim nam towarzyszyły emocje co zapewne zamgliło obraz całości. Ja pamiętam nudny Gdańsk i tyle.

Na koncert jednak i tak bym się z chęcią wybrał. Jak pisałem kiedyś - Bon Jovi to obowiązek.
Może trochę tylko ten przymus chodzenia na koncerty nudnego zespołu martwi :( , ale: obcowanie ze sztuką zamiast rozrywką, rockowa babcia lepsza od nagrodzonych wejściem do Rock & Roll (sic!) Hall of Fame, "niemiłosiernie nudny" koncert w Gdańsku... Łooo panie! - tylko pozazdrościć! :faja:
Pozdro ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: Adrian »

Koncert w PL - 12 Lipiec 2019
Support: Def Leppard

Przenieśmy dyskusje tutaj :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: EVENo »

A więc otrzymaliśmy dziś dwie fatalne wiadomości. Po pierwsze koncert na Narodowym, po drugie pod szyldem This House Is Not For Sale Tour. A mogło być tak pięknie...
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”