Koncert w Polsce 12.07.2019 (Warszawa) - Dyskusja Ogólna

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: EVENo »

madm pisze:Co raz bardziej się obawiam, że oni wylecą z Runaway Tours...
Ale bym zaśmiał
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: alniac »

Jestem bardzo niewybredna ostatnio i pewnie i taką decyzję uczciłabym winkiem.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: PePe »

Przypuszczam, że dziś będzie ogłoszenie z Runaway Tours na jakiegoś hiper deala nie z tej ziemi experience, a w ciągu dwóch tygodni ogłoszenie trasy ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: Adrian »

Matt said he doesn't know when tour will be announced as that's not his thing. His own project will be announced today.
Nie widze ogłoszenia Europejskiej trasy wraz z Paradise
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: Smolek »

Jon w wywiadzie dla Sky News ponoć powiedział, że trasa zostanie ogłoszona w listopadzie.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: alniac »

Z legitnego źródła doszły mnie słuchy, że to, że dany oddział LN wrzucił sobie takiego posta „teaserowego” wcale nie musi oznaczać, że koncert będzie w danym kraju. Podobno „mogą sprawdzać zainteresowanie”.

Pozostaje czekać, czekać, czekać.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: kikusia28 »

Smolek pisze:Jon w wywiadzie dla Sky News ponoć powiedział, że trasa zostanie ogłoszona w listopadzie.
No i super. Listopad to bardzo fajny miesiąc :-D

Przynajmniej cokolwiek wiemy i nie muszę tu już wchodzić co 15 minut ;-)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: Smolek »

Małe sprostowanie, to nie Jon powiedział, a gościówa co przeprowadzała z nim wywiad. Co do postu alniac, ostatnio też się zastanawiałem nad tym, że posty Live Nation z różnych krajów może nie są potwierdzeniem koncertu, a bardziej sprawdzeniem jakie będzie zainteresowanie. Adrian pośpieszył się z założyłem działu z koncertem, bo jeszcze okaże się, że nie przyjadą do PL..
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: Dand »

alniac pisze:Podobno „mogą sprawdzać zainteresowanie”.
I co w ciągu miesiąca zdecydują gdzie jechać a gdzie nie ? Wg mnie to by miało sens gdyby takiego posta wrzucili parę miesięcy temu, takiej trasy nie planuje się z dnia na dzień. Nie wiem na ile racjonalnie tę sprawę rozpatruję ale dla mnie to by był kompletny bezsens by nasz LN wrzucał posta w okolicy października sugerując koncert a w listopadzie by się okazało,że najbliższy jest w Berlinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: 99-in-the-shade »

alniac pisze:Podobno „mogą sprawdzać zainteresowanie”.
Nie, żeby coś, ale jeśli nawet randomowy konsultant na infolinii (nie pytajcie :lol: ) na hasło "Bon Jovi" pyta tylko "co, jak, gdzie, kiedy i za ile", to ja myślę, że zainteresowanie jest... :lol: :lol: :lol:
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: ROCKSTAR »

Figlarz z tego JBJ... :yes:
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: Adrian »

Smolek pisze:Małe sprostowanie, to nie Jon powiedział, a gościówa co przeprowadzała z nim wywiad. Co do postu alniac, ostatnio też się zastanawiałem nad tym, że posty Live Nation z różnych krajów może nie są potwierdzeniem koncertu, a bardziej sprawdzeniem jakie będzie zainteresowanie. Adrian pośpieszył się z założyłem działu z koncertem, bo jeszcze okaże się, że nie przyjadą do PL..
Ej, ej, ej! Zanim zacznie się hejt! To nie ja zakładałem dział. Ja tylko przygotowałem i wrzuciłem tematy do utworzonego działu. I to nie mój pomysł aby były one widoczne przed publikacją koncertu. Nawet podniosłem swoje wątpliwości w trakcie rozmowy, że może być lincz jak się okaże, że ogłoszenia/koncertu nie będzie :P To tak dla wyjaśnienia :)

I ja dalej uważam, że to była zajawka po to aby ludzie nie wykupili biletów na Mete i inne koncerty pozbywając się tym samym kasy na Bon Jovi. A tak wiemy, że coś takiego się szykuje i możemy odkładać kasę. Myślę, że to też nie przypadek, że tylko wybrane Live Nation + inne konkretne agencje dały te fotki! A tak dla pewności jak kto ma fejsa to niech udostępnia tamte posty BEZPOŚREDNIO z Live Nation aby widzieli, że jest zainteresowanie.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: Ricky Skywalker »

Gdyby chodziło o "badanie terenu", to promotorzy z innych krajów też by wrzucali posty związane z BJ. A jakoś nie widziałem takowych na profilach czeskiego Live Nation, agencji z Ukrainy, Turcji itp. ;) Koncert będzie. Cierpliwości ludzie. Kasę odkładajcie :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: kikusia28 »

Również jestem przekonana, że koncert będzie :D Przed Gdańskiem pierwsze słuchy chodziły we wrześniu, a ostateczne ogłoszenie było w listopadzie.
Gdyby to Eventim dawał tego typu posty, to faktycznie miałabym obawy czy dotyczą one koncertu w PL, ale jeśli organizator umieszcza takie info na swoich portalach na pewno to coś znaczy. Tak więc proszę nie siać paniki ;)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncert w Polsce 2019 - Dyskusja

Post autor: EVENo »

Adrian pisze: Ej, ej, ej! Zanim zacznie się hejt! To nie ja zakładałem dział. Ja tylko przygotowałem i wrzuciłem tematy do utworzonego działu. I to nie mój pomysł aby były one widoczne przed publikacją koncertu. Nawet podniosłem swoje wątpliwości w trakcie rozmowy, że może być lincz jak się okaże, że ogłoszenia/koncertu nie będzie :P To tak dla wyjaśnienia :)
Głupio i niepotrzebnie się tłumaczysz, bo to Twój nick widnieje przy wszystkich tematach i gdyby nie one nikt by się nawet nie skapnął, że taki dział na forum powstał. Wali nas to, czyj to był pomysł, wykonanie było Twoje :P
Adrian pisze: I ja dalej uważam, że to była zajawka po to aby ludzie nie wykupili biletów na Mete i inne koncerty pozbywając się tym samym kasy na Bon Jovi. A tak wiemy, że coś takiego się szykuje i możemy odkładać kasę. Myślę, że to też nie przypadek, że tylko wybrane Live Nation + inne konkretne agencje dały te fotki! A tak dla pewności jak kto ma fejsa to niech udostępnia tamte posty BEZPOŚREDNIO z Live Nation aby widzieli, że jest zainteresowanie.
I to jest niestety najsmutniejsze w tym wszystkim. Po pierwsze musimy czekać na oficjalne info i jaramy się samymi zajawkami (przypomina mi się występ Abelarda Gizy o tym, że mógłby być taką legendą, że ludzie gromadzili by się na stadionach nawet nie mając pewności, czy wystąpi), po drugie skoro ludzie mają już teraz oszczędzać na Bon Jovi, to ja chyba wolę sobie mieszkanie wyremontować, PlayStation sobie kupić i w wolny weekend pójść na koncert Farben Lehre.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”