Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Ważne że dla LN hajs się zgadza. Atmosfera na koncercie raczej ich już nie interesuje. U nas sprzedaż biletów jeszcze jakoś idzie. Zobaczcie sobie PINK. To jest dopiero dramat. Ale nie dziwne skoro bilety są jeszcze droższe od naszych :brawo:
It's my life!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: EVENo »

Z tą Pink to się mogli ostro przeliczyć. Bon Jovi kojarzy się z arena rockiem, a to, jak sama nazwa wskazuje, przepis na dobry koncert. Paradoksalnie, może i lepiej, że "nowe" BJ nie jest promowane w mediach, bo chyba lepiej, aby w świadomości większości ludzi pierwszym skojarzeniem z zespołem były lata 80. Dobra sprzedaż pokazuje, że pomimo ich nieobecności w radiostacjach, ludzie nadal o nich pamiętają i, co najważniejsze - wciąż szanują. Bo na Bon Jovi przynajmniej masz gwarancję, że przy takim Bad Name cały stadion będzie się dobrze bawił i wspólnie śpiewał. I to jest wystarczająca zachęta dla ludzi, aby przyszli na koncert. Pink nie ma w swoim repertuarze takiej piosenki, która zapewniłaby dobrą imprezę dla mas. Lubię ją, ale nie mam pojęcia co robi na stadionie.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Damned »

Jeżeli wierzyć mapce na TicketMaster.pl, to bilety General Admission Early Entrance zostały właśnie wyprzedane. Na trybunach też robi się ciasno, choć mam wrażenie, że parę sektorów nie weszło jeszcze do sprzedaży. Tak czy owak jest szansa na sold-out, bo nie mamy jeszcze świąt, a stadion zdaje się być już przyzwoicie wypełniony. Warszawa to był strzał w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: djpj1 »

General Admission Early Entrance są nadal dostępne w wersji Platinum....Większość sektorów (bocznych) górnych i środkowych jeszcze nie zostały dopuszczone do sprzedaży także jeszcze sporo brakuje do wypełnienia stadionu.
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Tak w ogóle to jaki interes dla LN jest wycofanie GA EE przy pozostawieniu zwyklego GA? Jeszcze rozumiem jakby te strefy byly oddzielone i powoli sie kończyło miejsce ale jeśli nie są to...? :co:
It's my life!
elf1980
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 11 grudnia 2018, o 11:08
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: elf1980 »

Cześć,

chciałam kupić bilety na GA EE - i juz nie ma w cenie +/- 500PLN :((
normalnie płakać mi się chce :((((((((((((
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

GAEE ponownie dostępne ;)
It's my life!
MacGyver
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 17 stycznia 2019, o 18:11
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: MacGyver »

Pytanie odnośnie sektorów na Narodowym.Na meczach się bywało,ale na koncercie jeszcze nie.Jak to wygląda z trybun?Ktoś był już na jakimś koncercie?Słyszałem o opinii "Studnia Narodowa",jednakże idę z dziewczyną i z nią na płytę marne szanse ;-) G36 jeszcze jest w cenie 229 zł za bilet,a może jednak lepiej dołożyć i G19 za 330 zł ? Wysokość ta sama,ale odległość do sceny już nie.Rozumiem,że odsłuch na tym samym poziomie,czyli marnym ;-) Bo to,że LN przed koncertem "spuści" z ceny nie ma co liczyć ? W zeszłym roku np. na Lenny Kravitz chyba na TM były jakieś upusty.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Jeśli bilety będą dalej sprzedawać się tak jak do tej pory to LN nie spuści z ceny bo i tak wyprzedadzą stadion.

A dźwięk pewnie bedzie taki sam na trybunach za 229 i za 330. Pytanie czy miejscówka kilkanaście metrów bliżej sceny jest dla Ciebie warta 100 zł? To już musisz odpowiedzieć sobie sam.
It's my life!
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: djpj1 »

Pojawiły się bilety w cenie 150 zł i......99zł.... :o
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Co jest dość dziwne bo po przeciwnej stronie stadionu są po 330 zł. Narodowy nie jest symetryczny, jedne trybuny główne są wyżej od tych na przeciwko, ale serio jest aż taka różnica żeby było dwukrotne przebicie w cenie?
It's my life!
kubas_782
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 4 stycznia 2019, o 21:51
Ulubiona płyta: These days

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: kubas_782 »

Być może bilety wcale tak dobrze się nie sprzedają...450 zł za dolną trybunę to przegięcie. W tej chwili celuję, że sprzedane jest około 40-50% stadionu. Osobiście życzę sobie tak wypełnionego stadionu jak w Gdańsku :)
joannanm
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwietnia 2019, o 12:46

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: joannanm »

Cześć, jakiś czas temu kupiłam w internecie bilety na viagogo (wiem, ogromny błąd, to był mój pierwszy raz) i dziś je dostałam na maila. Są imienne na kogoś. Co w takiej sytuacji? Zgłupiałam, bo kupując je żadnych danych nie trzeba było wpisywać. Czy to znaczy że ktoś sprzedał mi swoje i są nieważne? :(
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Na twoim miejscu skontaktowałbym się z LN czy viagogo jest uznanym przez nich sprzedawcą biletów(zapewne nie jest, ale może...). W najlepszym przypadku po prostu przepłaciłaś(i to sporo...). W najgorszym, bilety są nic nie warte - ostatnio była chyba głośna sytuacja z koncertem bodajże Sheerana, gdzie sporo osób nie dostalo się na stadion z powodu wadliwych biletów viagogo.
It's my life!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: EVENo »

joannanm pisze:Cześć, jakiś czas temu kupiłam w internecie bilety na viagogo (wiem, ogromny błąd, to był mój pierwszy raz) i dziś je dostałam na maila. Są imienne na kogoś. Co w takiej sytuacji? Zgłupiałam, bo kupując je żadnych danych nie trzeba było wpisywać. Czy to znaczy że ktoś sprzedał mi swoje i są nieważne? :(
Musisz się kontaktować z Live Nation i próbować rozwiązać sprawę. Wiem, że w takiej sytuacji to może być "nie ich problem", ale próbować zawsze można, a nawet trzeba. Ja sam spotkałem się już z kilkoma przypadkami spraw, których wcale nikt nie musiał załatwić, a jednak załatwił. Jeżeli okaże się, że padłaś ofiarą oszustwa, to możesz to nawet zgłosić na policję, warto też poinformować bank lub instytucję, która realizowała przelew. Nie wiem na jakich zasadach viagogo działa i jest legalne, ale nie można siedzieć bezczynnie. Dzwonić, pytać, wyjaśniać, próbować.

Swoją drogą... opinie w sieci są jednogłośne, nagłówki ostrzegają... a oni sobie wykupują topową reklamę w Googlu! To już wstyd dla samego Gógla, że do czegoś takiego dopuszcza. To Google jest odpowiedzialne za to, że viagogo jest oszustwem na tak wielką skalę. Gdyby ich strona pokazywała się jako któraś z kolei w wynikach wyszukiwania, to mniej osób dałoby się nabrać.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”