Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: eNZu »

Wygląda na to, że GAEE to odpowiednik Golden Circle, bo jest oddzielone od reszty płyty. Po uwzględnieniu pozostałych opłat (serwisowa 12 zł i przesyłka 9 zł; nie ma możliwości wydruku biletu) GAEE kosztuje 570 zł.
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: M.Ssed »

Ale Golden Circle było w Gdańsku wyraźnie oddzielone i dodatkowo były osobno bilety na GC i płytę. Obawiam się, że tu jest jedna przestrzeń i nie jestem pewien czy warto 200 zł za to dopłacać, bo i tak mnóstwo osób będzie potem się dopychać do sceny.
Czy jest jakaś szansa, na oficjalne potwierdzenie, że obszar pod sceną za 550 zł będzie oddzielony?
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Frankie »

Skoro mają te pakiety VIP w sprzedaży na Polskę to jakiś podział być musi. Wydaje mi się, że bardziej zbliżony do Wiednia:

https://www.ticketmaster.at/event/bon-j ... 1540984961

GA z tyłu, potem GAEE, Diamond Vip i najbliżej po prawej stronie sceny Barricade section. Tylko w ten sposób ma to jakikolwiek sens. W innym przypadku większość poprzestanie na Early Entrance.

Widok Narodowego to tzw. General Layout of the Venue więc może trochę zakrzywia rzeczywistość.

Chyba, że jednak nie i jedyne czym będą się różnić to gadżety, wycieczka po kulisach plus najwcześniejsze wejście dla Ultimate potem Diamond i Golden w odstępie np. 15 minutowym i dalej EE wszyscy do tego samego sektora no i potem zwykły GA
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Adrian »

M.Ssed pisze:Ale Golden Circle było w Gdańsku wyraźnie oddzielone i dodatkowo były osobno bilety na GC i płytę. Obawiam się, że tu jest jedna przestrzeń i nie jestem pewien czy warto 200 zł za to dopłacać, bo i tak mnóstwo osób będzie potem się dopychać do sceny.
Czy jest jakaś szansa, na oficjalne potwierdzenie, że obszar pod sceną za 550 zł będzie oddzielony?
Dzwoniłem do LN (22 646 06 49) z zapytaniem czy GAEE jest oddzielone od GA. I nie jest. Rożnica jest tylko w kolejności wejścia. GA EE będą wcześniej wpuszczani.
Aczkolwiek przy takich eventach trzeba brać pod uwagę fakt, że jak LN zobaczy, że sprzedaje się dużo więcej GA od GA EE to wprowadzi w pewnym momencie takie bramki. Nie sądze by miało to jednak miejsce :)
Pani dodała, że miejsce gwarantowane przed sceną mają bilety VIPowskie czyli oni muszą być ogrodzeni barierkami w takim razie.

Ja kupiłem GA EE bo to wydatek raz na 6 lat, a może nigdy nie będę ich gościł w naszym kraju. Nie mam zamiaru się przepychać czy martwić o miejsce :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: M.Ssed »

Adrian pisze:
M.Ssed pisze:Ale Golden Circle było w Gdańsku wyraźnie oddzielone i dodatkowo były osobno bilety na GC i płytę. Obawiam się, że tu jest jedna przestrzeń i nie jestem pewien czy warto 200 zł za to dopłacać, bo i tak mnóstwo osób będzie potem się dopychać do sceny.
Czy jest jakaś szansa, na oficjalne potwierdzenie, że obszar pod sceną za 550 zł będzie oddzielony?
Dzwoniłem do LN (22 646 06 49) z zapytaniem czy GAEE jest oddzielone od GA. I nie jest. Rożnica jest tylko w kolejności wejścia. GA EE będą wcześniej wpuszczani.
Aczkolwiek przy takich eventach trzeba brać pod uwagę fakt, że jak LN zobaczy, że sprzedaje się dużo więcej GA od GA EE to wprowadzi w pewnym momencie takie bramki. Nie sądze by miało to jednak miejsce :)
Pani dodała, że miejsce gwarantowane przed sceną mają bilety VIPowskie czyli oni muszą być ogrodzeni barierkami w takim razie.

Ja kupiłem GA EE bo to wydatek raz na 6 lat, a może nigdy nie będę ich gościł w naszym kraju. Nie mam zamiaru się przepychać czy martwić o miejsce :)
Przy wyodrębnieniu GC, uważałem że wcześniejsze wejście nie ma sensu, ale jak ma się cała płyta zlecieć to chyba faktycznie warto.
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: wranglerek »

Mam nadzieję, że GA EE będzie dostępne również w sprzedaży dla wszystkich od 6 listopada. Ewentualnie dla zarejestrowanych na LN.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: djpj1 »

Oficjalna odpowiedź LN - Dzień dobry, bilety GAEE upoważniają jedynie do wcześniejszego wejścia do strefy GA. Nie jest to oddzielna strefa.
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Agata BJ »

Mam ogromny dylemat który rodzaj biletu kupić! W 2013 strefy były od siebie oddzielone, jeśli dobrze pamiętam. To miało spory sens i wydanie większej ilości kasy trzymało się jakoś logiki. Teraz nie jestem pewna czy ma to jakieś znaczenie, skoro koniec końców i tak wszyscy się wymieszają i osoby z samego końca GA będą mogły dostać się do miejsca gdzie teoretycznie ma być GAEE. Czy warto jest wydać te dodatkowe 200zł tylko po to by wejść wcześniej? Sama nie wiem i biję się z myślami.
Póki co bardziej jestem przychylna kupieniu GA, ale zobaczymy co się stanie jak już będę je realnie zamawiać. Może jakiś impuls sprawi, że wyborę coś innego :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

A wiadomo o ILE wcześniej można wejść?

W ogóle to bardzo zła wiadomość z tym brakiem oddzielenia. Ścisk pod sceną będzie okropny, natomiast kilkadziesiąt metrów dalej będzie pusto. GC w Gdańsku powodował, że na płycie mieliśmy 2 strefy ścisku :D
It's my life!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: kikusia28 »

A na DC był luz blues :D Można było spacerować ile się chce i każdy wracał na swoje miejsce.

Nie no z tą jedną wielka płytą to jest totalny bez sens!
Teraz mi się przypomniało, że jakiś czas temu wyzywałam na podziały, a teraz na ich brak :D
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Smolek »

2 listopada kupuję bilet GAEE. Do zobaczenia w Warszawie. ;)
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: djpj1 »

Adrian pisze:Ja kupiłem GA EE bo to wydatek raz na 6 lat, a może nigdy nie będę ich gościł w naszym kraju. Nie mam zamiaru się przepychać czy martwić o miejsce :)
Agata BJ pisze:Póki co bardziej jestem przychylna kupieniu GA, ale zobaczymy co się stanie jak już będę je realnie zamawiać. Może jakiś impuls sprawi, że wyborę coś innego :D
To kto będzie w tych Diamentowych / Vipowskich strefach pod sceną jeśli nie Administratorzy prowadzący forum ;) Dla mnie brak Golden C. to jakaś pomyłka,dodatkowo dziwne platynowe bilety na trybuny ze zmieniającymi się cenami itd. W nietórych krajach wszystko normalnie ,a u nas wydziwianie ...Hm - oby nie było wstydu i żeby Narodowy nie zapełnił sie tylko w 50%...
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Agata BJ »

djpj1 pisze:
Adrian pisze:Ja kupiłem GA EE bo to wydatek raz na 6 lat, a może nigdy nie będę ich gościł w naszym kraju. Nie mam zamiaru się przepychać czy martwić o miejsce :)
Agata BJ pisze:Póki co bardziej jestem przychylna kupieniu GA, ale zobaczymy co się stanie jak już będę je realnie zamawiać. Może jakiś impuls sprawi, że wyborę coś innego :D
To kto będzie w tych Diamentowych / Vipowskich strefach pod sceną jeśli nie Administratorzy prowadzący forum ;)
Większość Administracji szykuje się na GA :D Póki co chyba tylko Adrian się wyłamał.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: prezes1 »

hehe bilety na płytę - falstart i tragedia! Czarno to widzę, czarno...
Na Gunsów(a tam było Reunion) płyta kosztowała 250zł. Czy będzie Rycho? no chyba nie, więc jakieś nieporozumienie...
Na BJ z Rychem daję każdą kasę! A jeśli taka ma być cena - to żądam od organizatorów Def Leppard na support - tak po prostu...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Póki co sprzedaż idzie chyba dobrze. Z samej przedsprzedaży citibanku poszło już na oko około 2 tysiące biletów(nie licząc płyty). Ogólnie żeby nie było wstydu i narodowy nie świecił pustkami potrzebujemy uciułać jakieś 45-50 tysięcy ludzi. Damy rade! :D
It's my life!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”