Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: AxeL »

Witam,

pytanie do osób które kupiły bilety w przedsprzedaży. Czy zostały do Was wysłane już bilety od ticketmaster poland? Kupiłem bilet 2 listopada i do dziś nie dostałem biletów.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Dand »

AxeL pisze:Witam,

pytanie do osób które kupiły bilety w przedsprzedaży. Czy zostały do Was wysłane już bilety od ticketmaster poland? Kupiłem bilet 2 listopada i do dziś nie dostałem biletów.
Też się już zastanawiałem co z tą wysyłką i dzisiaj znalazłem list z biletem w skrzynce.
Obrazek
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Ja dostałem po 6 dniach kurierem.
It's my life!
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: monjovi »

Też zamawiałam 2 listopada, przez pocztę polską i jeszcze nic nie dostałam.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: AxeL »

Dostałem dziś odpowiedz od Ticketmaster ze w tym tygodniu wyślą mi bilety.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Marta_L
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 14 listopada 2018, o 19:13
Ulubiona płyta: Keep The Faith

STREFA DIAMOND VIP

Post autor: Marta_L »

Dołączam się do pytania. Kupiłam bilet Diamond, ale tak jak ktoś pisał wcześniej, wybierając ten bilet wyświetlała się strefa GA. Kupiłam go bo się bałam, że braknie (tych najdroższych VIP już nie ma, niby wyprzedane) i napisałam do nich maila, żeby się upewnić, gdzie będę dokładnie stać. Oto, co mi odpisali:

W przypadku biletów Diamond VIP podświetlająca się płyta areny (GA)
oznacza, iż są dostępne jedynie te bilety.

Pakiety VIP w przypadku biletów na płytę gwarantują możliwość
wcześniejszego wejścia wobec tego będzie Pan znajdować się pod samą
sceną lecz sektor ten nie jest specjalnie wydzielony.

Jestem zła, bo wychodzi na to, że sektor nie jest wydzielony, kto pierwszy ten lepszy, co przy cenie 2300 zł nie powinno wchodzić w grę.
Bilety w Gdańsku pod samą sceną kosztowały 1400 zł.
Jestem zażenowana....
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: STREFA DIAMOND VIP

Post autor: tribe94 »

Marta_L pisze:Dołączam się do pytania. Kupiłam bilet Diamond, ale tak jak ktoś pisał wcześniej, wybierając ten bilet wyświetlała się strefa GA. Kupiłam go bo się bałam, że braknie (tych najdroższych VIP już nie ma, niby wyprzedane) i napisałam do nich maila, żeby się upewnić, gdzie będę dokładnie stać. Oto, co mi odpisali:

W przypadku biletów Diamond VIP podświetlająca się płyta areny (GA)
oznacza, iż są dostępne jedynie te bilety.

Pakiety VIP w przypadku biletów na płytę gwarantują możliwość
wcześniejszego wejścia wobec tego będzie Pan znajdować się pod samą
sceną lecz sektor ten nie jest specjalnie wydzielony.

Jestem zła, bo wychodzi na to, że sektor nie jest wydzielony, kto pierwszy ten lepszy, co przy cenie 2300 zł nie powinno wchodzić w grę.
Bilety w Gdańsku pod samą sceną kosztowały 1400 zł.
Jestem zażenowana....
Myślałem, że brak podziału sektorów dotyczy GA i GAEE, co już samo w sobie mi się nie podoba, ale żeby bilety VIP nie miały oddzielonego sektora przy takiej cenie? Totalne nieporozumienie.
"Everybody's got their cross to bear these days..."
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: STREFA DIAMOND VIP

Post autor: kikusia28 »

Marta_L pisze:
Jestem zła, bo wychodzi na to, że sektor nie jest wydzielony, kto pierwszy ten lepszy, co przy cenie 2300 zł nie powinno wchodzić w grę.
Bilety w Gdańsku pod samą sceną kosztowały 1400 zł.
Jestem zażenowana....
Ale bilet za 1500zl również nie dawał Ci gwarancji stania w 1 rzędzie, bo pierwszeństwo mieli ludzie, którzy kupili przez backstage. Na sam przód załapali się nawet ci z biletami za 200 coś zł ;-) Dlatego te wszystkie vipy są trochę bez sensu. Jedyny plus tamtej ceny to dobre whisky i Phil X :-D
MartinTexas
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 19
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 10:45
Lokalizacja: Legnica

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: MartinTexas »

Cześć. Po przewertowaniu 10 stron rozumiem, że na płycie nie będzie wydzielonej strefy Golden Circle, jedynie osoby z biletami za GAEE wchodzą na płytę wcześniej?

Z jednej strony nie przepadam za GC, raczej staroświecko wolę otwartą płytę i kto wcześniej, ten bliżej (choć osobiście rzadko mi się to udaje ;) ). Z drugiej strony, jak już są oferowane bilety za 200 zł więcej, to w przypadku spóźnienia się są warte tyle samo co zwykle GA. Trochę dziwne.

Patrząc na to ,że bilety za 549 zł są nadal dostępne rozumiem, że lepiej wziąć te za 349 i wcześniej pojawić się pod stadionem? :whoeva:


Osobiście źle wspominam płytę 6 lat temu w Gdańsku, bo bariera między GC a resztą byłą ustawiona dość daleko od sceny (przynajmniej ta część środkowa) i zastanawiałem się tym razem nad GC, ale w takim przypadku jak teraz nie jest to już oczywiste. :whoeva:
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Póki co, jeśli Ticket Master nie manipuluje widokiem niedostępnych miejsc to zostało sprzedanych około 15 tysięcy biletów na same trybuny. Słabo.
It's my life!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Adrian »

madm pisze:Póki co, jeśli Ticket Master nie manipuluje widokiem niedostępnych miejsc to zostało sprzedanych około 15 tysięcy biletów na same trybuny. Słabo.
Hmm.. zmotywowałeś mnie do zerknięcia ponownego na mapkę i tak na oko z widocznych sektorów mamy zajęte:
C04 - 90%+
C03 ~ 80%
D12 - 90%+
G26 ~ 90%+
D13 ~ 90%+
D14 ~ 90%+
D17 ~ 90%+
D18 ~ 90%+
V01 - 90%+
V02 ~ 90%+
V03 ~ 90%+
V04 ~ 90%+
D15 ~ 90%+
D19 ~ 85%
D16 ~ 85%
G23 ~ 85%
G31 ~ 80%
D12 - 80%+

G22 ~ 70%
G33 ~ 65%
G32 ~ 65%
G25 ~ 60%
G24 ~ 60%
C02 ~ 55%
D11 ~ 50%

D20 ~ 25%

Zdecydowana większość już wyprzedana lub brakuje pojedynczych miejsc. Jakiś czas temu zrobiłem screeny aktualnego stanu i porównałem z tym co jest teraz aby wyłapać to czy nas LN ściemnia, ale wygląda, że nic nie "przybyło" (wolne miejsca). Nie wyświetlają się obecnie nawet sektory które mam na screenach i były w ok 80% wykupione gdy robiłem screeny..

Serio można powiedzieć, że to słabo? Porównując do sprzedaży w Gdańsku, do procesu tamtej sprzedaży to można powiedzieć, że jest bardzo dobrze o ile nie super.Jeszcze 2-3 miesiące przeważały tutaj opinie, że w tym roku to jedynie duża hale oni mogą wypełnić i to w rozsądnych cenach, a tu mamy już 60-70% zapełnionego PGE Narodowy na ten moment i to jest.. słabo :> Pomijam fakt, że jesteśmy przed świętami, a parę biletów na pewno się sprzeda w święta. Dodatkowo promocja dopiero rusza. Fani z innych krajów poczekają z kupnem biletu bliżej terminu koncertu. Wśród znajomych mam wielu zainteresowanych kupnem biletu bliżej wydarzenia (dużo osób kupuje na 2-3 dni przed koncertem). No i rozmawiamy o biletach na trybuny, a wśród wszystkich swoich znajomych co zakupili bilety mam 1 osobę która kupiła 3 bilety na trybuny, a wszyscy pozostali na płytę.
Mając na uwadze, że to BJ a nie wielbione u nas U2, RS, Meta itp. Widząc, że bilety na hale na Paula McCartneya nadal są w sprzedaży (a koncert za parę dni).. to ciężko mi przyjąć argumentacje, że taki stan jaki pokazuje LNation na 8 miesięcy przed koncertem jest.. słaby :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Górne sektory są udostępniane stopniowo do góry(dopóki nie wyprzedadzą się dolne partie sektora, nie udostępniają górnych), więc przykładowo G22 jest wyprzedany w jakichś 20%(dopiero połowa 1 puli biletów, puli jest 4). To samo z G33, G32, G31, G26, G25 i G24(w tych sektorach to już około 30-40%). Na stronie e-bilet można znaleźć ile dany sektor ma miejsc siedzących. Łącznie daje to nam na razie na oko 14-15 tysięcy.

Na ten moment, poza 4 sektorami naprzeciwko sceny, góra stadionu jest praktycznie pusta. Dół, poza paroma wyjątkami(C01, D11, D12, D20), cały wyprzedany.

Przez pierwsze dni widząc jak błyskawicznie znikały sektory miałem nadzieje że na tej fali "wow" dojedziemy dalej. Ale do koncertu jeszcze dużo czasu więc jeszcze troche biletów zejdzie. Myślę, że 50 tysięcy osiągalne jak najbardziej.
It's my life!
Awatar użytkownika
StefanA
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:34
Lokalizacja: Kraków

Re: STREFA DIAMOND VIP

Post autor: StefanA »

tribe94 pisze:
Marta_L pisze:Dołączam się do pytania. Kupiłam bilet Diamond, ale tak jak ktoś pisał wcześniej, wybierając ten bilet wyświetlała się strefa GA. Kupiłam go bo się bałam, że braknie (tych najdroższych VIP już nie ma, niby wyprzedane) i napisałam do nich maila, żeby się upewnić, gdzie będę dokładnie stać. Oto, co mi odpisali:

W przypadku biletów Diamond VIP podświetlająca się płyta areny (GA)
oznacza, iż są dostępne jedynie te bilety.

Pakiety VIP w przypadku biletów na płytę gwarantują możliwość
wcześniejszego wejścia wobec tego będzie Pan znajdować się pod samą
sceną lecz sektor ten nie jest specjalnie wydzielony.

Jestem zła, bo wychodzi na to, że sektor nie jest wydzielony, kto pierwszy ten lepszy, co przy cenie 2300 zł nie powinno wchodzić w grę.
Bilety w Gdańsku pod samą sceną kosztowały 1400 zł.
Jestem zażenowana....
Myślałem, że brak podziału sektorów dotyczy GA i GAEE, co już samo w sobie mi się nie podoba, ale żeby bilety VIP nie miały oddzielonego sektora przy takiej cenie? Totalne nieporozumienie.
ponieważ wszędzie było to info o wydzielonej strefie to napisałam do OneLive VIP i dostałam odpowiedź "Unfortunately the exact location of where you will be standing will not be available until the day of the event.

We apologize for any confusion but guarantee you will have preferred standing."

nauczona doświadczeniem wiem,że ludzie w ticketmaster średnio ogarniają co się dzieje, więc wolę być optymistką do samego końca ;)
player_one
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2006, o 20:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: player_one »

A tak na marginesie, ktoś zdecydował się na bilet na Barricade Section?
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: EVENo »

Obrazek

Komentarze pod postem o koncercie Phila Collinsa. Wydaje mi się, że narzekanie na wysokie koszty biletów Live Nation jest w naszym pieprzonym interesie, bo jeśli nie będziemy tak reagować na te kosmiczne ceny to LN nic sobie z tego nie będzie robić. Inna sprawa, że odnośnie Bon Jovi było więcej ekscytacji, niż narzekań, więc nie obawiałbym się, że koncert będzie klapą. Ale na litość boską, czasem mam wrażenie, że niektórzy z Was poszliby do siedziby LN z kwiatami w podzięce za to, że sprowadzili zespół do Polski. Tymczasem bukiet kwiatów już jest w cenie biletu, zaś organizatorowi należą się słowa pogardy. To nie jest tak, że nazwiecie ich złodziejami to się obrażą i odwołają koncert. Pamiętajcie, że dla nich nie jesteście fanami, tylko klientami. A klient ma zawsze rację.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”