Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: alniac »

Agata BJ pisze:No ja mam GA tak jak kilka innych osób. Ale mam nadzieję, że i tak damy radę się wszyscy zobaczyć i bawić razem! :)
W koncertach fajne jest to, że niekiedy kilkadziesiąt tysięcy osób może się bawić razem :) No ale też mam nadzieję, że się wszyscy zobaczymy!
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Frankie »

Takie tylko pytanko z czystej ciekawości. Czytałem w temacie wypowiedź Danda, że dostał bilet na maila imienny.
Czy ta opcja była dostępna dla wszystkich? Bo przy GAEE nie było chyba możliwości wydruku tylko poczta lub kurier?
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: monjovi »

Też już mam bilety, zwykłe GA, nauczona koncertem w Gdańsku, gdzie ludzie z EE stali za mną. Cieszę się, że poszło wszystko sprawnie z zakupem :-D Teraz tylko czekać :)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: wranglerek »

Ja na maila dostałem jedynie potwierdzenie zakupu biletów GAEE (które oczywiście nie jest właściwym biletem); bilety wysłane będą kurierem (można wybrać również polecony) na adres domowy.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Dand »

Zaczęło mnie to męczyć wiec zapytałem ticketmaster o te imienne bilety. Odpowiedz była taka,ze na moim bilecie jest imię i nazwisko ale jest to tylko informacja o osobie zamawiającej a nie traktowane jako bilet imienny.
Ja kupiłem bilet na trybuny i była tam opcja wysyłki poczta lub na maila do samodzielnego wydrukowania. Miałem małe zamieszanie i wyszło tak,ze kupiłem jeden bilet z tradycyjna przesyłka poczta a drugi trochę później z wydrukiem na maila. Ten na maila rzecz jasna już mi przyszedł i jest to bilet a nie jak jeden z kolegów tu sugerował potwierdzenie zamówienia.
Obrazek
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: wranglerek »

Dand pisze:Zaczęło mnie to męczyć wiec zapytałem ticketmaster o te imienne bilety. Odpowiedz była taka,ze na moim bilecie jest imię i nazwisko ale jest to tylko informacja o osobie zamawiającej a nie traktowane jako bilet imienny.
Ja kupiłem bilet na trybuny i była tam opcja wysyłki poczta lub na maila do samodzielnego wydrukowania. Miałem małe zamieszanie i wyszło tak,ze kupiłem jeden bilet z tradycyjna przesyłka poczta a drugi trochę później z wydrukiem na maila. Ten na maila rzecz jasna już mi przyszedł i jest to bilet a nie jak jeden z kolegów tu sugerował potwierdzenie zamówienia.
Ja po prostu nie miałem opcji wysyłki na maila przy zakupie na GAEE, pewnie dlatego podesłali potwierdzenie zamówienia; zresztą mało ważne, najważniejsze żebyśmy wszyscy się znaleźli w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu tj. 12 lipca 2019 Warszawa, Stadion Narodowy :)
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Jest tak jak napisał Dand. W przypadku biletu przeslanego pocztą mailową podane jest imię i nazwisko posiadacza konta w ticketmaster
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: prezes1 »

Czyli tylko przy trybunach jest imienna opcja do drukowania?
Na płycie tak nie miałem, wyślą pocztą.
Na Narodowym trybuny to jakaś masakra akustyczna, na płycie to przynajmniej będę się przemieszczał aby znaleźć w miarę dobre miejsce. :)
Generalnie to chciałem kupić 'Exclusive VIP President 1-Person sector' za 5.000 PLN ale poinformowali mnie, że nie będzie Rycha i Def Leppard, więc s%^ ich pies! ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Livin
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 30 października 2018, o 15:55
Ulubiona płyta: these days

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Livin »

A ja tym razem będę na trybunach, w Gdańsku byłam na płycie przy GC i było za....ście...,ale zestarzałam się ;) dzieciata się stałam i wygodna... :) wtedy w 2013 staliśmy chyba od jakieś 13 w upale (28 stopni) a koncert zaczął się dokladnie o 20.05 i było i jest niezapomianie ,ale pamiętam,że wtedy o wyjściu po piwo czy do toalety można było zapomnieć(bo byliśmy na samym środku,mieliśmy EE),więc teraz będę wygodna,mam nadzieje ,że takiego dramatu nie będzie na trybunach,ale jakby co to i tak się będę dobrze bawić :D pozdrawiam wszystkich Fanów z poprzedniego koncertu w Polsce i tych co wybierają się po raz pierwszy,bo kupując bilet właśnie zrobiliście dla siebie najlepszą rzecz na świecie.
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Czyli tylko przy trybunach jest imienna opcja do drukowania?
Na płycie tak nie miałem, wyślą pocztą.
W moim przypadku tylko numerowane miejsca mialy opcję wyslania biletu mailem i nazwisko z konta ticketmastera. Te z plyty bez nazwisk i pocztą niemailową
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: JonetteBJ »

Czy to nazwisko zapisane na bilecie jest ważne? Bo mam bilety kupione z konta znajomej, która na koncert nie idzie, i boję się, że mnie że stadionu wygonią :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

JonetteBJ pisze:Czy to nazwisko zapisane na bilecie jest ważne? Bo mam bilety kupione z konta znajomej, która na koncert nie idzie, i boję się, że mnie że stadionu wygonią :D
Nie jest wazne, nie wyrzucą Cię.
Gorzej bedzie z koleżanką, bo John Shanks sprawdza tych co nie chcą isc na jego "Odmlodzone, lepsze" Bon Jovi i wpada za karę po koncercie na chatę zadręczać grając stołówkę do Wanted Dead or Alive i śpiewając chórki do Always :/
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: JonetteBJ »

Tomker pisze:
JonetteBJ pisze:Czy to nazwisko zapisane na bilecie jest ważne? Bo mam bilety kupione z konta znajomej, która na koncert nie idzie, i boję się, że mnie że stadionu wygonią :D
Nie jest wazne, nie wyrzucą Cię.
Gorzej bedzie z koleżanką, bo John Shanks sprawdza tych co nie chcą isc na jego "Odmlodzone, lepsze" Bon Jovi i wpada za karę po koncercie na chatę zadręczać grając stołówkę do Wanted Dead or Alive i śpiewając chórki do Always :/
:lol:
Dzięki, Tomker. W takim razie jestem szczęśliwą posiadaczką biletów na trybunie. Tej po prawej stronie, nie chciałam po lewej stronie stadionu zabierać cennych miejsc fanom Johna S. :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: wranglerek »

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości w sprawie biletów; odpowiedź od ticketmaster poniżej:

[Rozszerzenie jpeg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Paulska »

JonetteBJ pisze:Dzięki, Tomker. W takim razie jestem szczęśliwą posiadaczką biletów na trybunie. Tej po prawej stronie, nie chciałam po lewej stronie stadionu zabierać cennych miejsc fanom Johna S. :D
Ja wybrałem właśnie te po lewej, żeby być bliżej tego wirtuoza gitary i wokalu :D (dobra, to był słaby żart)
Tomker pisze:Gorzej bedzie z koleżanką, bo John Shanks sprawdza tych co nie chcą isc na jego "Odmlodzone, lepsze" Bon Jovi i wpada za karę po koncercie na chatę zadręczać grając stołówkę do Wanted Dead or Alive i śpiewając chórki do Always :/
Nie da rady, ponieważ mam bilety na trybunę po lewej, to jakby chciał się wybrać zrobić komuś wjazd na chatę, to go zatrzymam :D
Pozdrawiam
Paulska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”