Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: wranglerek »

Ja może w kwestii baneru, gdzieś już pisałem, ale to chyba nie w tym temacie, więc jeszcze raz: "You are in our Hall of Fame since forever!!" albo "You are in our Hall of Fame since we heard you for the first time!!" (jeśli coś nie za bardzo po angielsku to proszę o korektę). Myślę, że będzie to coś co poruszy chłopaków. I pod spodem jakiś pasujący cytat z piosenki (nie wiem może "We still Keep the Faith").
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: 99-in-the-shade »

Ricky Skywalker pisze:
99-in-the-shade pisze:Można dwa słowa na temat tego, czemu tym razem pomysł padł?
Będzie 3x2:

Prawa autorskie. Znak towarowy. Roszczenia managementu.

;)
W takim razie pozostaje tylko smutnąć i liczyć na to, że oficjalny sklep się zlituje i wypuści coś, co będzie znośne graficznie i niekoniecznie mum-oriented :lol:
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

99-in-the-shade pisze:
Ricky Skywalker pisze:
99-in-the-shade pisze:Można dwa słowa na temat tego, czemu tym razem pomysł padł?
Będzie 3x2:

Prawa autorskie. Znak towarowy. Roszczenia managementu.

;)
W takim razie pozostaje tylko smutnąć i liczyć na to, że oficjalny sklep się zlituje i wypuści coś, co będzie znośne graficznie i niekoniecznie mum-oriented :lol:
Hehh, przeciez mówiłem, że kolejny raz z rzędu piracka koszulka nie przejdzie :D Co smieszniejsze zostałem za to "skarcony" ;D Ale ja nie o tym... 99 w cieniu chcący / niechcący wpisala dość ważna rzecz... Te oficjalne koszulki... Dla kogo one są? Ja naprawę chcę uczciwie kupić oryginal (tak jak przez cale zycie mam tylko platną muzykę BJ), ale... No właśnie... Mamy nadal nadzieję na koszulki nie tylko dla - jak to dosadnie zauwazyla 99 w cieniu (a nie ja :D) - mamusiek? Qrva Jon, daj tez w koncu coś z innej półki! :ok:
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: 99-in-the-shade »

A wracając do samego tematu - z kartoniadą rzeczywiście może być ciężko (chociaż kusi :D), ale... z tego co widzę, Legia miewa oprawy w takim stylu - Ricky, Ty chyba jesteś częstym gościem na wiadomych meczach, myślisz, że dałoby radę się zorientować u odpowiedzialnych za to osób, jak to w ogóle wygląda (również kosztowo) i czy taki pomysł miałby szanse powodzenia?
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: Ricky Skywalker »

99-in-the-shade pisze:A wracając do samego tematu - z kartoniadą rzeczywiście może być ciężko (chociaż kusi :D), ale... z tego co widzę, Legia miewa oprawy w takim stylu - Ricky, Ty chyba jesteś częstym gościem na wiadomych meczach, myślisz, że dałoby radę się zorientować u odpowiedzialnych za to osób, jak to w ogóle wygląda (również kosztowo) i czy taki pomysł miałby szanse powodzenia?
Jeśli będziemy mieć zgodę na zrobienie czegokolwiek (a cały czas walczymy) to właśnie taki jest plan - a wtedy czeka mnie rozmowa zapewne rozmowa z samym Staruchem (to w środowisku kibicowskim postać kultowa niczym Jagger) :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: JonetteBJ »

Trzymam kciuki za kartoniadę - to byłaby naprawdę świetna sprawa
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: Agata BJ »

Dla tych, którzy być może jeszcze nie widzieli lub nie zaglądają zbyt często na naszego facebooka (a warto!), wstawiam filmik od Bodzia na temat akcji fanowskich na koncercie w Warszawie:
https://tinyurl.com/y29ezrml

Jak więc widzicie, niestety w tym roku sprawa jest dużo bardziej skomplikowana niż 6 lat temu. Mogę jedynie zapewnić, że próbowaliśmy porozumieć się z Live Nation na wszystkie możliwe sposoby - bez rezultatu. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań - piszcie tutaj lub przez wiadomości prywatne na facebooku.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Akcje fanowskie - Propozycje

Post autor: EVENo »

Czemu Bodzio ma kierownicę z prawej strony?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”