THINFS 2017-2018 Tour

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: madm »

https://www.facebook.com/braddym/videos ... 685015625/

Jak narazie same niespodzianki. House i KO :lol:
It's my life!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: kikusia28 »

Ale sztywne towarzystwo! Czasami jednak dziękuję Bozi, że się urodziłam w Europie ;-)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

Cóż za piękny show w Melbourne! :)
Goście specjalni, duety oraz cheerleaderki! Na trybunach min. Nicole Kidman, Russel Crowe i Cate Blanchett!

23. Especially for You(cover) - do Jona i Shanksa w pewnym momencie dołączyli autorzy Kylie Minogue i Jason Donovan!
24. I Can't Get You Out of My Head - duet Kylie Minogue i Shanks, dedykacja dla Jona!
25. Locomotion/I Should Be So Lucky - duet Jon i Kylie, dedykacja dla Shanksa!
26. Knockout
27. BWC(wspólne wykonanie z gośćmi a także fajerwerki, szampan, cheerleaderki etc)

Coś pięknego! :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Miracle-BJ »

Zgadzam się forma Jona jest coraz gorsza, pomijając kwestię coraz gorszego vocalu widoczny jest brak werwy i coraz słabsza kondycjA. Wypalenie postępuje u niego bardzo szybko na oczach całego świata. Śmiem twierdzić że jakby do chłopaków dołączył z powrotem Richie to wszystkim by to wyszło na dobre. Richie przestałby myśleć o swoich niepowodzeniach, na pewno miałby ogromne wsparcie od dawnych kompanów (oczywiście sam musiałby się pozbierać emocjonalnie), Jon by odżył wiedząc, że zespół znowu jest taki jaki ma być do cholery. Wie przecież że duet J & R to jest filar Bon Jovi i bez niego zespół nie brzmi tak jak dawniej, nie porywa tłumów i nikt nigdy nie zastąpi Ryśka. Czy J i R jeszcze się dogadają? Myślę że naprawdę powinni porozmawiać i dojść do wspólnego porozumienia pozytywnego dla każdego z nich prywatnie i zawodowo.Powinni podejść do tego poważnie, zapomnieć o tym co było a przynajmniej nie wracać do tego i nie spieprzyć znowu wzajemnych relacji. Czekam na ten dzień z niecierpliwością. Czy się doczekam?
BJ - It's my life - Always !
REHABILEJKO

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: REHABILEJKO »

Jon niestety po trosze "zapłacił" za kierunek w jakim poszedł. Od gwiazdy rocka po bawidamka... Dziś patrząc na niego (ale nie w sensie wyglądu) trudno mi uwierzyć, że to ten sam facet, który napisał "New Jersey", "Keep The Faith" czy "These Days". Muzyka przestała byc zabawą, formą artystycznego wyrazu - stała się dodatkiem. Obowiązkiem. Jon stał się Sinatrą dla ubogich, parodią Jaggera, ucieleśnieniem pseudo-rocka. I to boli. Boli mnie jako starego, wiernego fana.Może ciut naiwnego, może niepoprawnego. Może czasem niesprawiedliwego.

Zabawne, bo jakby sięgnąć pamięcią "jestem" z tym zespołem już 26 lat. Kurcze, szmat czasu. Duzo się zmieniło. Po :These Days" czy "Keep The Faith" nadal sięgam z wypiekami na twarzy mimo, że na codzień lubuje się w zdecydowanie cięższych brzmieniach. Bon Jovi jest jak ten "nieprzyzwoity" grzech młodości, jak pierwsza dziewczyna... Jak serial "Miami Vice" na czerno-białym telewizorze ;) Bezcenne ;) Jak w reklamie: za wszystko inne...

Łatwo jest kopać kiedy nie idzie. 12 lipca to wszystko będzie jednak nieważne... Niedoskonałości wokalne, brak Richiego, przyklejony uśmiech... To będzie kolejne wielkie święto polskich fanów tego zespołu. Zespołu wyjątkowego, który potrafił połączyć trzy pokolenia słuchaczy. Do zobaczenia w Warszawie ;)
spavach
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 3 grudnia 2018, o 12:29
Ulubiona płyta: The Circle

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: spavach »

Słuchałem tych 3 koncertów ostatnich w Japonii i Australii i... no wokalnie jest dramat. Kupiłem oczywiście bilet na koncert w Warszawie, byłem na koncercie w Gdańsku i ciągle jestem wielkim fanem zespołu, co zapewne się już nie zmieni, ale też słyszę niestety jak to wszystko teraz brzmi.

Czytałem Wasze posty w tym wątku i zapewne macie dużo racji, ale trudno znaleźć jakieś rozwiązanie tego problemu. Powrót Sambory nie sprawi, że Jon zacznie lepiej śpiewać i się wolniej starzeć. Na pewno kondycja psychiczna w jakimś stopniu wpłynęła na to jak bardzo stracił głos i się zestarzał w ostatnich latach, ale wszystko jest zbyt bardzo skomplikowane, żeby to rozpatrywać jednopłaszczyznowo.

Mam tu kilka wykonań, np. 2016 rok:


Byłem wtedy przekonany, że z jego śpiewaniem jest jakiś dramat i nie da się tego słuchać. W porównaniu do dzisiejszego brzmienia rok 2016 był o niebo lepszy. Po trasie BWC mimo, że górki były słabe albo nie było ich w ogóle dolna część głosu brzmiała przyzwoicie.

Wystarczy posłuchać tutaj:

Doły w zasadzie nieznacznie się różnią od wykonań z 2011 roku. Słychać, że głos jest lekko uszkodzony, ale jest czysto i przyjemnie.
Góry są ledwo, ale jakoś je w miarę wyciąga (poza pierwszym refrenem). Takie wykonania pokazywały, że są jakiekolwiek szanse by usłyszeć piosenkę na trasie. Ostatnie 3 koncerty niestety wskazują na to, że 2017rok to ostatni, w którym Jon wykonał wspomnianą piosenkę na żywo.

Bardzo bym chciał, żeby zaśpiewał chociaż w połowie jak na trasie The Circle, która była naprawdę jedną z lepszych w karierze, ale ten czas niestety nie powróci.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: madm »

Początek koncertu w Adelaide.

1. Lost Highway
2. Who Says
:lol: :lol: :lol: :lol:
It's my life!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: EVENo »

madm pisze:Początek koncertu w Adelaide.

1. Lost Highway
2. Who Says
:lol: :lol: :lol: :lol:
Aż ręce same składają się do machania na lewo i prawo :D
(albo do machnięcia na to ręką :P )
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: kikusia28 »

Hmm.. myślałam, że się spóźniłam. Choć zdziwiło mnie to, że się dopiero witał :-D

Ekspert czy Ty gdzieś oglądasz? :-) Bo mnie nic nie wyszukuje...
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: madm »

Na JT co chwile ktoś wrzuca linki z pojedynczymi piosenkami, do tego dużo filmów można znaleść na instagramie wyszukując #BonJovi :P
It's my life!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: kikusia28 »

Ee na głupiego JT nie wchodzę, ale na insta już tak :-D Ok thx
Na fb zawsze były, a teraz coś lipa. I tak stoją jak słupy soli, to chociaż mogliby kręcić!
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: tribe94 »

https://www.facebook.com/BonJoviTaiwanBackstage/

Zagrali Living With The Ghost!
Nareszcie coś ruszyło, przez ile koncertów można grać tylko Rollercoaster, Knockout i God Bless This Mess oprócz oczywistego singla z ostatniej płyty.
"Everybody's got their cross to bear these days..."
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: kikusia28 »

Nie no Roller i Knock muszę usłyszeć live:-D

No i dziś Janek wokalnie coś średnio. Wprawdzie mało widziałam i może kiepskiej jakości, ale uważam że jak do tej pory wypadł najgorzej.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

madm pisze:Początek koncertu w Adelaide.

1. Lost Highway
2. Who Says
:lol: :lol: :lol: :lol:
Początek bdb! Ale co działo się potem! :)
Na trybunach(i na scenie) ponownie Nicole Kidman oraz Natalie Imbruglia a ponadto widziano Paula Hogana i Mela Gibsona.

23. Something Stupid(cover, duet Nicole Kidman - John Shanks, dedykacja dla Jona)
24. Torn (cover, duet Natalie Imbruglia - Jon, dedykacja dla Shanksa)
25. The More Things Change(Jon na chwilę stracił głos, Everett pomógł dokończyć)
26. Knockout
27. BWC(cheerleaderki, szampan, fajerwerki etc)
:D
Obrazek
Obrazek
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Ricky Skywalker »

prezes1 pisze:
madm pisze:Początek koncertu w Adelaide.

1. Lost Highway
2. Who Says
:lol: :lol: :lol: :lol:
Początek bdb! Ale co działo się potem! :)
Na trybunach(i na scenie) ponownie Nicole Kidman oraz Natalie Imbruglia a ponadto widziano Paula Hogana i Mela Gibsona.

23. Something Stupid(cover, duet Nicole Kidman - John Shanks, dedykacja dla Jona)
24. Torn (cover, duet Natalie Imbruglia - Jon, dedykacja dla Shanksa)
25. The More Things Change(Jon na chwilę stracił głos, Everett pomógł dokończyć)
26. Knockout
27. BWC(cheerleaderki, szampan, fajerwerki etc)
:D
Obrazek
Obrazek
Prezes, zapomniałeś o Ori - przecież nie mogła odpuścić takiego koncertu "pod domem" :cfaniak:

28. Lay Your Hands On Me (duet Orianthi - Jon, dedykacja dla Richiego) ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ODPOWIEDZ

Wróć do „This House Is Not For Sale Tour 2017 - 2019”