THINFS 2017-2018 Tour

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Damned »

Czekamy na obszerne relacje i filmiki :)
Udanej zabawy!
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: PePe »

Szybkie info - lay your hands on me I raise your hands - ogien , lepsze niż w Gdańsku!!!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

W oczekiwaniu na relację Pepe posłuchajmy "Pepe Wróć"! :))
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: madm »

W tym oczekiwaniu możemy posłuchać 1 w tym roku wykonania I'll Be There :jupi:
[BBvideo 560,340]https://youtu.be/zdzyx75jPGs[/BBvideo]
It's my life!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: EVENo »

madm pisze:W tym oczekiwaniu możemy posłuchać 1 w tym roku wykonania I'll Be There :jupi:
Pierwszego w wykonaniu Jona dodajmy, bo Shanks mu już chyba raz w tym roku dedykował.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

W międzyczasie musimy jakieś relacje umieścić bo już 3 koncerty były: Chicago, Saint Paul i Milwaukee. Oczywiście były cheerleaderki, fajerwerki etc, nawet niezłe piosenki w secie Janek powrzucał np. Memory, I'll Be There, Runaway czy I'd Die For You. Ale wyjątkowo było w Chicago. Otóż Shanks spróbował If I Was Your Mother a wcześniej wiedząc co planuje Metallica w Polsce nie chciał być gorszy. Piękny show dla Polonii! Na trybunach biało-czerwono! Na widowni min. Michael Jordan i Pepe! ;)
Bisy były identyczne, tylko Chicago się wyróżniło więc i ja to zaznaczę:

17. Killing Me Softly/Gangsta's Paradise(Everett na wokalu)
18. Knockout
19. BWC
20. Shanks Says You Can't Go Home(tańce, szampany, fajerwerki etc.)

oraz w Chicago:

21. Pepe Wróć(cover Perfectu, dedykacja dla Polonii, Shanks na wokalu, bardzo szczęśliwy że był szybszy niż Metallica)
22. If I Was Your Mother(po 1 zwrotce Shanks stracił głos, sytuację próbował ratować Jon ale nie dał rady, trochę pomógł Everett rapując 2 zwrotkę i refreny) :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: madm »

To naprawdę niesamowite jak chłopaki czytają fanowskie fora i wszelkie pomysły co do setów wcielają w życie!

Takze mr. Shanks, czekam na I Want You z dedykacją dla Jona :)
It's my life!
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: madm »

Budzę sie w nocy, myślę sobie: sprawdze co tam chłopaki dziś grają a tu:
DRY COUNTY :o :o :o :o :o

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=CWL1qc5h_Hw[/BBvideo]
It's my life!
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Dand »

I nawet nie brzmiało źle !
Fajna niespodzianka,choć troche brakuje mi magii, która była kiedyś przy DC, jakieś takie mechaniczne to wszystko ale czepiam się ;p
No i widzimy,że JBJ nie wykonuje wielu numerów bo po prostu nie pamięta tekstu.

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=uNIAS1GozxM[/BBvideo]
tu całkiem spoko In these arms.
Obczajcie solo Szanksa - co to qrna było ? :cojest:
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

bardzo fajnie, że Jon zdecydował się na Dry County, kibicuję takim decyzją całym sercem i trzymam kciuki za takie wyzwania koncertowe Johnny'ego :ok:
Dand pisze: Fajna niespodzianka,choć troche brakuje mi magii, która była kiedyś przy DC, jakieś takie mechaniczne to wszystko ale czepiam się ;p
(...)
Obczajcie solo Szanksa - co to qrna było ? :cojest:
wg mnie niestety się nie czepiasz i dotknąłeś mega ważnej rzeczy...
wiecie co zmienił we mnie występ na HOF? ... do tej pory nie miałem większych problemów z zaakceptowaniem Bon Jovi II... BJ2...

Wiadomo jak w życiu, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Bardzo szybko zrozumiałem, że po tylu laaaatach Richie musiał odejść/zostać wyrzucony z zespołu i po tym smutnym wydarzeniu zaciągnąłem uczciwy spory kredyt zaufania dla NOWEGO bon jovi...

Płyta THINFS to był pierwszy produkt, który kupiłem w ciemno pod mój "kredyt zaufania". Mogło być lepiej, ale nie było źle jak na taki, a nie inny nowy skład. Migawki z koncertów często też nie były złe. Ale - w końcu - (it's about f@king time ;) ) przyszła mega ważna data występu podczas wprowadzenia do RnR HOF... I po tym co obejrzałem i jakie to dało mi emocje wiem już jedno: BJ2 nie ma prawa porwać mnie tak bardzo jak to było z oryginalnym składem.
Dopóki Jon nie wypie...oli Shanksa ze składu (a idealnie by było, żeby jeszcze znalazł kogoś na miejsce Phila, kogoś, kto by kochał BJ, a nie tylko bardzo dobrze potrafił je zagrać (niby nie ma się do czego doczepić, ale szczerej pasji w odgrywaniu Phila kawałków BJ jest ...mniej więcej na poziomie minus jeden) .. dopóty będzie to brzmiało jak cover band.
Całkowity brak chemii, może to tylko moje odczucie, ale porównajcie obiektywnie występ z RnR HOF... Niebo, a ziemia... Uważam, że Jon szczerzej brzmiał z kings of suburbia i szkoda byłoby, gdyby miał zawiesić zespół BJ, ale chyba jednak solo byłby wiarygodniejszy w odbiorze.

Nadal kibicuje zespołowi, ale widać, że Dave i Tico + nowy nabór, nie dają tyle charyzmy występom zespołu ile dawała megagalaktyczna chemia Jon+Richie... Po występie w hof mam odpowiedź, że Shanks i Phil nie są wstanie dać mi tyle emocji w odbiorze muzyki bj jak bez problemu robili to wspólnie Jon z Richiem. Coś wielkiego się skończyło.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Dand »

Tomker ja sie z tobą zgadzam i czuje podobnie. Zobacz jak Phil czeka z solówką, patrzy na Jona na sygnał, nie czuje w ogóle tej piosenki, nie bawi się nią, po prostu czeka na sygnał by odegrać solo i tyle. To jeden z aspektów co czyni te występy mechanicznymi.
ale...
jest jedna rzecz, która powoduje,że wracam oglądać te nagrania i myślę nad pójściem na koncert - są to relacje fanów. Czytając twittera wiele osób pisze o świetnym koncercie, zachwala Jona za jego podejście, że się bawi itp. SPoro osób pisze w stylu "best concert ever". Ja wiem,że często są to opinie pisane na gorąco ale mimo to skoro w momencie koncertu i tuż po nim emocje ludzi są tak pozytywne to może jednak coś ciekawego tam się dzieje ? Może te nagrania nie są w stanie oddać wszystkiego. Wiem,że nagrania z HOF, nagrane nawet żelazkiem oddają wielkość tego zespołu,magie,chemie, wszystko co najlepsze. Bon Jovi II nawet nie dorasta do pięt Bon Jovi z Samborą ale może po prostu nie jest tak źle. Dopóki fani się dobrze bawią to jest sens ciągnąć ten wózek. Nie zmienia to jednak faktu,że jak usłyszałem solo Szanksa to najpierw się śmiałem a potem chciało się płakać.
Obrazek
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: kikusia28 »

Tomek chcesz wymienić Phila?! Tego Phila, który został tak wspaniale przyjęty przez fanów BJ??? Nie sądzę aby Jon znalazł lepszego zastępcę Ryszarda. Oczywiście dla fanów Richiego nigdy nie będzie idealnie i nikt nigdy nie zastąpi go w 100%. Nie oczekujmy też od niego cudów. Bo to nie on gra w tym zespole od ponad 30 lat i to nie on tworzył te hity.

A DC wyszło bardzo dobrze :-)
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: TheRock »

Co Was Bóg opuścił? Niektórzy to tu naprawdę piszą jak potrzaskani. Wymienić Phila? Takiego gościa z charyzmą, "głupkowatymi" uśmieszkami, ruszaniem czupryną? Daje tej grupie troszkę nieszablonowości, odrobiny hard rocka. Po odejściu Richiego (niestety) ten facet daje Bon Jovi wspaniałe swoje "3 grosze". Oglądam na You Tube fragmenty koncertów i Phil żyje na scenie (!), bardzo fajnie komunikuje się z Davidem, widać, że cieszy się koncertami. To prawda w Dry County jest bardziej statyczny, ale ja widzę, że coś tam sobie swojego myśli w tej piosence. Nie wiem co niektórzy oglądają, ale chyba nie to samo co ja. Dajcie już spokój z tym szlochaniem za Richiem, nie ma go i już, lament i gadanie tego nie zmieni (nudne to już się staje). Napiszcie do niego i zapytajcie czy on tęskni za nami tak jak my za nim. Dla mnie teraz jest Phil, jest fajnie i nie wyobrażam sobie, że mógłby być ktoś inny, zważywszy nawet na to, że jest z tym zespołem już od dłuższego czasu i pomagał chłopakom wcześniej jak Rycho niedomagał. Tylko trzymam kciuki, żeby Jon jako tako dał rade z głosem.
...and just only rock...
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Wojtek »

Dand pisze:Obczajcie solo Szanksa - co to qrna było ? :cojest:
Trochę słabej jakości jest dźwięk, ale Shanks coś sobie chyba zaimprowizował...Ciekawe czy za zgodą Jona? A tak w ogóle to dlaczego Shanks gra solówkę na In These Arms? Myślałem, że podzielili się z Philem tak, że utwory z nowej płyty na gitarze prowadzącej gra Shanks, a reszta należy do Phila.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Damned »

Oto lista utworów na które zespół jest technicznie gotowy podczas obecnej trasy:

Obrazek

Jest tu parę utworów, których jeszcze nigdy publicznie nie zagrali (Walls, Live Before You Die, Into the Echo, Room at the End of the World, Beautiful World).
ODPOWIEDZ

Wróć do „This House Is Not For Sale Tour 2017 - 2019”