Nocleg

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ozonkor
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 15:56
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ozonkor »

Polecicie jakis nocleg w miare tani dla 6 osob ? Ewentualnie 8, jesli znajda sie 2 nie majace jeszcze miejsca. Wybieramy sie w dniach 18-20 , i w nocy z 18/19 mamy zalatwione 2x4, niestety poki co nie mozemy znalezc nic na nastepny dzien.
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day !!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Poszukuje noclegu dla 2 osob 19/20/21 czerwca. Najlepiej wynajem mieszkania wspólnie. Jeżeli są chętne osoby do wynajmu np 2 pokojowego mieszkania proszę o info.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
damianBB
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2013, o 09:23
Lokalizacja: BB

Post autor: damianBB »

Witam wszystkich fanów, też poszukuje dla siebie noclegu na okres koncertu i po koncercie tak na parę dni. Dobrze by było blisko stadionu ale jak się nie da to może być i dalej, tylko ceny żeby nie jakieś z kosmosu :)). Mogę się też dołączyć do jakiś grup, jeśli poszukują współlokatorów
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Na jakie dni potrzebujesz dokladnie?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
damianBB
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2013, o 09:23
Lokalizacja: BB

Post autor: damianBB »

Chciałbym być w Gdańsku najpóźniej 18 czerwca. No i tak wstępnie najpóźniej od tego 18 czerwca minimum 4 dni, maksymalnie 7.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

damianBB, zostawiłam ci wiadomość ;)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

polećcie jakieś hostele blisko lub dalej stadionu (w gdańsku nigdy nie byłem no i nie wiem czego szukać) pokoje 2-3 osobowe?
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
safonia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2013, o 15:42
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: safonia »

Mieszkam niedaleko PGE Areny i polecam Kompleks Usług Szkoleniowo-Noclegowych Nord, ceny są bardzo niskie, a do tego jest spokojnie, mieści się to na al. Hallera 245 w budynku Kolegium Pracowników Służb Społecznych, w razie pytań piszcie do mnie :)
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

przez dni koncertu i zlotu będę w DS 2 na Do Studzienki - tanio i nie skłania do siedzenia w pokoju zapewne :)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

KM pisze:przez dni koncertu i zlotu będę w DS 2 na Do Studzienki - tanio i nie skłania do siedzenia w pokoju zapewne
http://www.youtube.com/watch?v=T0hE4Kvo4_U
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

bartekbb23 pisze:
KM pisze:przez dni koncertu i zlotu będę w DS 2 na Do Studzienki - tanio i nie skłania do siedzenia w pokoju zapewne
http://www.youtube.com/watch?v=T0hE4Kvo4_U
bart jak zwykle szczery do bólu :D

piękny filmik :o :o :o

[ Dodano: 2013-05-31, 18:37 ]
ps. na nocleg plażę polecam!
NwG
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2013, o 21:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: NwG »

A jakby ktoś jeszcze szukał mam apartament: dla max 5 osób w centrum Starego Miasta ul. Św Ducha - http://sw-ducha.nocujtu.pl/. Cena w zależności od długości pobytu :).


Jeszcze taka uwaga - stadion jest dobrze skomunikowany więc nie musicie szukać noclegu blisko Stadionu.
To może być Starówka (bezpłatne SKM na każdą imprezę, mam nadzieję, że na ta też ;)), Zaspa, Przymorze, Wrzeszcz, Sopot. Jeśli przyjeżdżacie na kilka dni, to w okolicy samego stadionu za wiele atrakcji nie ma.
A z samym dojazdem na koncert powinno być dobrze. Bo pod sam stadion dojeżdża tramwaj.
iwwka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 28 września 2011, o 11:15
Lokalizacja: PL

Post autor: iwwka »

Kurczę, no to teraz już wiem dlaczego w ubiegłym tygodniu miałam problem ze znalezieniem miejsc na nocleg. :-) Jak Wy już od lutego rezerwowaliście... Ostatecznie wynajęłam domek holenderski w jakimś ośrodku. Daleko od stadionu co prawda ale jedziemy samochodem i jakoś sobie podjedziemy w miarę jak najbliżej się da - zaparkowanie na pewno też będzie trudne więc liczę się z kilometrowym spacerem. :-) W sumie na ten koncert jedziemy dla mnie bo to moją miłością dozgonną Bon Jovi jest, więc mąż będzie za kierowcę. :-)
Ginna
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 9 czerwca 2013, o 13:22
Lokalizacja: szczecin

jeszcze bez noclegu ...(ze szczecina )

Post autor: Ginna »

Witam serdecznie . Czy jest jeszcze ktoś taki jak ja , kto dopiero zdobył bilet i nie ma noclegu ?? Jestem sama i kompletnie nie znam Gdańska. Może ktoś z Was jedzie ze Szczecina i okolic?? A może ktoś poleci jeszcze jakiś względny Nocleg w Gdańsku na jedną noc tylko po koncercie ??Pomocyyyy!!!!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Ginna pisze:Witam serdecznie . Czy jest jeszcze ktoś taki jak ja , kto dopiero zdobył bilet i nie ma noclegu Jestem sama i kompletnie nie znam Gdańska. Może ktoś z Was jedzie ze Szczecina i okolic?? A może ktoś poleci jeszcze jakiś względny Nocleg w Gdańsku na jedną noc tylko po koncercie ??Pomocyyyy!!!!
http://www.akademikigdansk.pl/cennik

Na jedną noc w sam raz, DS2/DS3/DS4 a jak chcesz bliżej stadionu to DS11, ale to już drożej.

[ Dodano: 2013-06-09, 15:49 ]
a to akademiki PG
http://akademiki.pg.gda.pl/wp-content/b ... 5%9Bci.pdf

http://akademiki.pg.gda.pl/promocja/akademik/

[ Dodano: 2013-06-09, 15:50 ]
W akademikach ug masz pokój za 60 zł 2 osobowy, 75 za 3 osobowy, więc znajdź kogoś i wyjdzie Ci naprawdę dość tanio na osobę. A w PG masz po prostu z góry za miejsce opłatę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”