KOLEJNOŚĆ WEJŚCIA NA STADION.

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

około 11, także poluję na barierkę :P
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Ja pewnie po 12 jakoś. ;)
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

A może jak poznamy się przed wejściem, to zbierzemy się w grupę fast trackowo - forumową, przykleimy się do barierki i jakby ktoś z nas chciał wyjść na chwilę to po prostu przypilnujemy mu miejsce?
Bez dzikiego kraju, robienia wiochy, po koleżeńsku i kulturalnie... Chyba milej tak będzie, niż od 15.30 trzymać się kurczowo kawałka metalu z napiętym grzbietem, co?

Ja będę pewnie po 14, ale jeszcze nie wiem :) I tak, też mam GC FT i też chcę być blisko, choć na buty nie będę się rzucać... no, chyba że jakimś cudem Richie wróci, wtedy się rzucę choćby na sznurówkę ;)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Thalion pisze:A może jak poznamy się przed wejściem, to zbierzemy się w grupę fast trackowo - forumową, przykleimy się do barierki i jakby ktoś z nas chciał wyjść na chwilę to po prostu przypilnujemy mu miejsce?
Bez dzikiego kraju, robienia wiochy, po koleżeńsku i kulturalnie... Chyba milej tak będzie, niż od 15.30 trzymać się kurczowo kawałka metalu z napiętym grzbietem, co?
Jestem jak najbardziej za zorganizowaniem takiej grupki ( o ile nie zorganizuje się sama na miejscu;))
Stick to your guns.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Jasne, integracja jak najbardziej, zawsze weselej ;]
KondZik

Post autor: KondZik »

No a ciekawi mnie czy powiedzmy będe mógł przejść bliżej Was (Fastów) jeśli mam Golden zwykły.
Troche poszczypać Yane przy Be there for you :P
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Nooo way! :D
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

Ile jest sprzedawanych (mniej więcej) biletów Fast Track? Mam zwykłe GC i zastanawiam się o której jest sensownie przyjść żeby stać w najdzikszym tłumie (bo na barierki chyba nie mam co liczyć, prawda?), a nie na końcu sektora z drewniakami. Czy w ogóle jest sens się spieszyć jeśli mogę być dopiero ok. 13-tej? Pytam osoby, które już bywały na koncertach (innych w Polsce lub Bon Jovi w innych krajach) i wiedzą jak to wygląda.
Kolejna sprawa, jak to wygląda z piciem/jedzeniem? Jak już będę stał w GC i mnie przyciśnie, to co wtedy? Wpuszczą mnie grzecznie z powrotem na moje miejsce jak powiem, że tam stoi moja dziewczyna, albo zapoznana grupka fanów, która pilnuje mi miejsc? Nie wiem jak się Polacy zachowują na koncertach, a nie chciałbym stracić dobrego miejsca. Na GN'R wszedłem przed samym rozpoczęciem i stałem na końcu GC, katastrofa. Drugi raz tego nie wytrzymam.
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
maugonia83
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 08:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maugonia83 »

WEJŚCIE: Bon Jovi zagra na PGE ARENIE w środę 19 czerwca. Bramy stadionu otwieramy dla wszystkich o godz. 16:30. Godzinę wcześniej wpuszczane będą osoby posiadające następujące bilety: Diamond Circle VIP Package, Diamond Circle, GC (Golden Circle) Fast Track, Bon Jovi Fan Club. Posiadacze wymienionych biletów będą wpuszczani tylko wejściem od strony ulicy Uczniowskiej (brama numer 12). Posiadacze biletów w sektorach: Golden Circle, płyta A oraz na trybunach powinni udać się do bram od strony ulicy Żaglowej lub ulicy Marynarki Polskiej. Po pierwszej kontroli posiadacze biletów Golden Circle oraz płyta A muszą skierować się do tuneli numer 1 i 4. Z kolei posiadacze biletów na trybuny będą wchodzić na stadion poprzez górną promenadę.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

maugonia83 pisze:WEJŚCIE: Bon Jovi zagra na PGE ARENIE w środę 19 czerwca. Bramy stadionu otwieramy dla wszystkich o godz. 16:30. Godzinę wcześniej wpuszczane będą osoby posiadające następujące bilety: Diamond Circle VIP Package, Diamond Circle, GC (Golden Circle) Fast Track, Bon Jovi Fan Club. Posiadacze wymienionych biletów będą wpuszczani tylko wejściem od strony ulicy Uczniowskiej (brama numer 12). Posiadacze biletów w sektorach: Golden Circle, płyta A oraz na trybunach powinni udać się do bram od strony ulicy Żaglowej lub ulicy Marynarki Polskiej. Po pierwszej kontroli posiadacze biletów Golden Circle oraz płyta A muszą skierować się do tuneli numer 1 i 4. Z kolei posiadacze biletów na trybuny będą wchodzić na stadion poprzez górną promenadę.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
To jest odpowiedź na moje pytania? Bo jeśli tak, to chyba złośliwa. Te wszystkie fakty chyba wszyscy znają tu na pamięć, jak piosenki BJ. Moich wątpliwości one nie rozwiązują.
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

KondZik pisze:No a ciekawi mnie czy powiedzmy będe mógł przejść bliżej Was (Fastów) jeśli mam Golden zwykły.
hm, też mnie to ciekawi, bo mam zwykły golden, a być blisko to fajna sprawa :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
maugonia83
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 08:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maugonia83 »

Tommy po co te nerwy?
Pojawiło sie ogłoszenie to wkleilam w miejscu ktore uznałam za odpowiednie.
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

To wszytko już dawno jest w naszym faq. Nie wiemy ile się sprzedało Fastów. Wiadome jest to, że fasty nie są oddzielone tylko wpuszczane później, wiec przepchać się zawsze można, zależy tylko jak kto potrafi.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

tommy pisze: To jest odpowiedź na moje pytania? Bo jeśli tak, to chyba złośliwa. Te wszystkie fakty chyba wszyscy znają tu na pamięć, jak piosenki BJ. Moich wątpliwości one nie rozwiązują.
Spokojnie, nie ma co się denerwować...
Możesz wejść od 16.30, co zresztą wiesz ;) Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz stał tam, gdzie chcesz, to bądź na miejscu na otwarcie bram. "W najdzikszy tłum" to wciśniesz się zawsze, nie musisz stać "ze sztywniakami".
Chyba sobie jakoś poradzisz z wróceniem na "swoje miejsce" jeśli gdzieś na chwilę wyjdziesz. Już bez przesady... Z moich doświadczeń wynika, że jak jest się wcześnie, to w takich miejscach jak GC można się dość swobodnie poruszać. Ścisk robi się dopiero na koncert. Wcześniej większość ludzi jednak musi skoczyć do kibla, kupić wodę czy piwo...

Jak masz zwykłe GC to do barierki w najlepszy miejscu raczej się nie przykleisz, ale w tłum spokojnie się wciśniesz. Wszystko zależy od "techniki wciskania".
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

maugonia83 pisze:Tommy po co te nerwy?
Pojawiło sie ogłoszenie to wkleilam w miejscu ktore uznałam za odpowiednie.
OK, zareagowałem tak, a nie inaczej, bo to co wkleiłaś było już na forum wiele razy i jest na wszystkich możliwych stronach dotyczących koncertu. Dlatego odebrałem to jako ironiczną odpowiedź na moje pytania :)
Bodzio pisze:przepchać się zawsze można, zależy tylko jak kto potrafi.
Mam nadzieję, że nie będę musiał kombinować :P
Thalion pisze:Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz stał tam, gdzie chcesz, to bądź na miejscu na otwarcie bram. "W najdzikszy tłum" to wciśniesz się zawsze, nie musisz stać "ze sztywniakami".
Chyba sobie jakoś poradzisz z wróceniem na "swoje miejsce" jeśli gdzieś na chwilę wyjdziesz. Już bez przesady... Z moich doświadczeń wynika, że jak jest się wcześnie, to w takich miejscach jak GC można się dość swobodnie poruszać. Ścisk robi się dopiero na koncert. Wcześniej większość ludzi jednak musi skoczyć do kibla, kupić wodę czy piwo...

Jak masz zwykłe GC to do barierki w najlepszy miejscu raczej się nie przykleisz, ale w tłum spokojnie się wciśniesz. Wszystko zależy od "techniki wciskania".
I taka odpowiedź mnie uspokoiła, dzięki :) Co nie znaczy, że przyjdę dopiero o 16:30. Przyjdę tak szybko, jak tylko się da.
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”