KOLEJNOŚĆ WEJŚCIA NA STADION.

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

No ja się zastanawiałam nad miejscem na płycie, ale nawet te 350zł niestety jest dla mnie za dużo w tej chwili, więc stwierdziłam, że jak mam tam gdzieś na samym końcu stadionu być to już wolę trybunę i trochę przestrzeni wokół siebie :D Trochę szkoda, bo przez to będę sama, ale w końcu dookoła fani (a przynajmniej ludzie zainteresowani BJ), więc nie powinno być tak źle :)
iwwka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 28 września 2011, o 11:15
Lokalizacja: PL

Post autor: iwwka »

Przydałby się jeszcze plan stadionu i wejść żeby wiedzieć z której strony i do których wejść uderzać w zależności od tego jaki bilet się ma - chodzi mi o miejsce na trybunach...
quakeSter

Post autor: quakeSter »

Zadko się tu udzielam, czasem czytam, ale powiem tylko że 2 bilety na Golden Circle już mam kupione, do zobaczenia :-D
MARIO

Post autor: MARIO »

iwwka pisze:Przydałby się jeszcze plan stadionu i wejść żeby wiedzieć z której strony i do których wejść uderzać w zależności od tego jaki bilet się ma - chodzi mi o miejsce na trybunach...
A czym się martwisz, trybuna to trybuna- masz swoje miejsce i tyle, nie trzeba go pilnować, wchodzisz i wychodzisz kiedy, i gdzie chcesz- to PLUS. MINUS niestety, że dośc daleko i brakuje "troszkę" :beksa: tego klimatu z pod sceny (ja sam jadę i do Berlina i oczywiście do Gdańska na trybuny, z uwagi iż zabieram ze sobą dziewięcioletnią GORĄCĄ :comk2: FANKĘ BJ. Do zobaczyska :lol:
MARIO
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 26
Rejestracja: 8 listopada 2010, o 06:43
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: MARIO »

MARIO pisze:
iwwka pisze:Przydałby się jeszcze plan stadionu i wejść żeby wiedzieć z której strony i do których wejść uderzać w zależności od tego jaki bilet się ma - chodzi mi o miejsce na trybunach...
A czym się martwisz, trybuna to trybuna- masz swoje miejsce i tyle, nie trzeba go pilnować, wchodzisz i wychodzisz kiedy, i gdzie chcesz- to PLUS. MINUS niestety, że dośc daleko i brakuje "troszkę" :beksa: tego klimatu z pod sceny (ja sam jadę i do Berlina i oczywiście do Gdańska na trybuny, z uwagi iż zabieram ze sobą dziewięcioletnią GORĄCĄ :comk2: FANKĘ BJ. Do zobaczyska :lol:
Mario

10.06.2011 Drezno
18.06.2013 Berlin
19.06.2013 Gdańsk
olleczka
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 09:47
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: olleczka »

kurcze, slucham BJ od 14 roku zycia czyli 9lat. Na ten koncert czekalam od poczatku i w koncu jest! pierwszy raz bede na ich koncercie. Napislam nawet do Jurka Owsiaka zeby sciagnal kapele na woodstock-(jestem pokojowym patrolu wiec moze cos da rade) :) Czekam teraz na kase i jade na koncert z chlopakiem. Kupujemy GC za 350 zeta bo chce byc w miare blisko za jeszcze jakas normalna cene choc zawsze liczylam na te minimum 200zeta.

Jeśli ktos bedzie wiedzial juz jakies info od ktorej najlepiej byc zeby miec w miare spoko miejscowke na GC bez zestawu to prosze o info-pierwszy koncert wiec chce jakies fotki porobic :)
tęcza na drodze napawa mnie optymizmem =)
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

iwwka pisze:Przydałby się jeszcze plan stadionu i wejść żeby wiedzieć z której strony i do których wejść uderzać w zależności od tego jaki bilet się ma - chodzi mi o miejsce na trybunach...
Tym to bym się nie przejmowała - zawsze można obejść stadion dookoła i wreszcie trafić do swojego sektora :) A jak będzie trzeba konkretnym wejściem wchodzić to na pewno pokierują. A zresztą na stronie PGE Areny pewnie jest jakiś plan jakby ktoś był bardzo zainteresowany.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Sophia pisze:
iwwka pisze:Przydałby się jeszcze plan stadionu i wejść żeby wiedzieć z której strony i do których wejść uderzać w zależności od tego jaki bilet się ma - chodzi mi o miejsce na trybunach...
Tym to bym się nie przejmowała - zawsze można obejść stadion dookoła i wreszcie trafić do swojego sektora :) A jak będzie trzeba konkretnym wejściem wchodzić to na pewno pokierują. A zresztą na stronie PGE Areny pewnie jest jakiś plan jakby ktoś był bardzo zainteresowany.
Dokładnie, zresztą napewno będą oznakowania, w którą stronę iść - tak było na Coldplay.
iwwka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 28 września 2011, o 11:15
Lokalizacja: PL

Post autor: iwwka »

Na pewno będą ale jakby było takie info wcześniej na necie to byłoby wszystkim łatwiej.
Awatar użytkownika
agajoov
It's My Life
It's My Life
Posty: 149
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agajoov »

a jeżeli ktoś z Was chciałby popatrzeć, jak wygląda stadion, czy to zastanawiając się nadal nad biletem, czy po prostu dłużej się mu przyjrzeć, jak wygląda - w środę o 20.40 na tvp1 mecz Polska-Urugwaj na PGE arenie ;)

ja kupiłam bilety na dolną trybunę, choć dopuszczam ewentualność zmiany biletu (choć nie mam pojęcia, jak to bym zrobiła xD) o obecnej decyzji przesądziło to, że musiałabym na płytę iść sama, poza tym (tak jak inni, których to będzie pierwszy koncert BJ) panikuję, że nie będzie można iść do toalety, a że mam niespełna 160 cm, to że na dodatek mogę niewiele widzieć... Mam porządny mętlik w głowie ws. tych biletów xD
because we can !
19.06.2013 - Gdańsk
PrestigeMJM
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 09:52
Lokalizacja: Prestige MJM
Kontakt:

Post autor: PrestigeMJM »

agajoov pisze:a jeżeli ktoś z Was chciałby popatrzeć, jak wygląda stadion, czy to zastanawiając się nadal nad biletem, czy po prostu dłużej się mu przyjrzeć, jak wygląda
w takim wypadku można "przespacerować" się tutaj http://pgearena.gdansk.pl/wirtualny_spacer :)
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

maDZia_14323 pisze: nie martw się, do koncertu rozkład jazdy się dwa razy zdąży zmienić może jakies połączenie wskoczy :) a ja tez sie wybieram pkp i tez prawdopodobnie bede 18 w gdańsku :)
otóż to. rozkład w PKP się naprawdę zmienia średnio co 2 miesiące, więc spokojnie, jeśli chodzi o ten transport to w kwietniu najwcześniej ;)
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
StefanA
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: StefanA »

agajoov pisze:a jeżeli ktoś z Was chciałby popatrzeć, jak wygląda stadion, czy to zastanawiając się nadal nad biletem, czy po prostu dłużej się mu przyjrzeć, jak wygląda - w środę o 20.40 na tvp1 mecz Polska-Urugwaj na PGE arenie ;)

ja kupiłam bilety na dolną trybunę, choć dopuszczam ewentualność zmiany biletu (choć nie mam pojęcia, jak to bym zrobiła xD) o obecnej decyzji przesądziło to, że musiałabym na płytę iść sama, poza tym (tak jak inni, których to będzie pierwszy koncert BJ) panikuję, że nie będzie można iść do toalety, a że mam niespełna 160 cm, to że na dodatek mogę niewiele widzieć... Mam porządny mętlik w głowie ws. tych biletów xD
Ja mam ledwo ponad 160 cm, idę na chwilę obecną sama na płytę,a toaleta to nie problem ;) Uwierz,że po wejściu na stadion zapomnisz o potrzebie wyjścia do toalety, a w głowie będziesz miała tylko koncert :D
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ja mam nadzieję że tak właśnie będzie :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
agajoov
It's My Life
It's My Life
Posty: 149
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agajoov »

StefanA pisze:
Ja mam ledwo ponad 160 cm, idę na chwilę obecną sama na płytę,a toaleta to nie problem ;) Uwierz,że po wejściu na stadion zapomnisz o potrzebie wyjścia do toalety, a w głowie będziesz miała tylko koncert :D
w sumie doszłam do wniosku, że to da się ogarnąć, w końcu tylu ludziom już się udało, ale mam już bilet na trybuny, choć nie powiem, że nie główkuję, co zrobić, żeby go odsprzedać i kupić sobie GC. za szybko kupiłam bilet, ale wtedy nie bardzo myślałam nad miejscem, ważny był sam fakt posiadania biletu! :D
because we can !
19.06.2013 - Gdańsk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”