KOLEJNOŚĆ WEJŚCIA NA STADION.

Tutaj zadaj pytanie!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
trojanowsky
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 14:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: trojanowsky »

Od 15 to jeszcze nie jest tak bardzo długo, da się wytrzymać, zazdroszczę Motley Crue :) Ja też się zastanawiałam już jaka godzina będzie odpowiednia gdy ma się DC, żeby być pod sceną bezpośrednio ;)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Absolutex3, więc może na bilecie będzie napisane... Godziny wpuszczania mogą być również w regulaminie koncertu, więc na pewno wszystkiego się dowiemy.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

A osoby które mają GC za 350? Żeby nie być w byle jakim miejscu :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

Proponuję od rana, zawsze można kogoś wydelegować do sklepu po drożdżówkę lub wodę :P
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Atena pisze:Proponuję od rana, zawsze można kogoś wydelegować do sklepu po drożdżówkę lub wodę :P
Pójście do sklepu to chyba nie będzie problem :) Moim zdanie o wiele gorzej będzie znaleźć toaletę xd
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

myszorkowa pisze:
Atena pisze:Proponuję od rana, zawsze można kogoś wydelegować do sklepu po drożdżówkę lub wodę :P
Pójście do sklepu to chyba nie będzie problem :) Moim zdanie o wiele gorzej będzie znaleźć toaletę xd
No ja niestety głównie z tego względu kupuję miejsce na trybunie, bo w przeciwnym razie musiałabym się chyba w pieluchę ubrać... lol
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

To mnie przestraszyłyście... :o
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Spooooko, ja w Dreźnie stałam od 11 rano, haha i dałam radę załatwiać wszystkie potrzeby ;) Poznałam kilka Niemek, które mi trzymały miejsce i wszystko było super. Nie panikujcie tak, bo zamiast cieszyć się koncertem będziecie się martwić o każdą pierdołę.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Spooooko, ja w Dreźnie stałam od 11 rano, haha i dałam radę załatwiać wszystkie potrzeby ;) Poznałam kilka Niemek, które mi trzymały miejsce i wszystko było super. Nie panikujcie tak, bo zamiast cieszyć się koncertem będziecie się martwić o każdą pierdołę.
teraz cwaniakuje, a ja pamiętam dobrze, jak sama lekko panikowała na forum o różne kwestie przed pierwszym koncertem ;]
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

bartekbb23 dzięki za wyrozumiałość w kolejnej kwestii :) pytam o to bo jadę z Lublina i żebym była tak wcześnie to bym musiała 18 przyjechać, bo niestety nocnych obecnie nie mają takich połączeń PKP :(
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

Mkwiatek93 pisze: pytam o to bo jadę z Lublina i żebym była tak wcześnie to bym musiała 18 przyjechać, bo niestety nocnych obecnie nie mają takich połączeń PKP :(
nie martw się, do koncertu rozkład jazdy się dwa razy zdąży zmienić może jakies połączenie wskoczy :) a ja tez sie wybieram pkp i tez prawdopodobnie bede 18 w gdańsku :)
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

bartekbb23 pisze:
Spooooko, ja w Dreźnie stałam od 11 rano, haha i dałam radę załatwiać wszystkie potrzeby ;) Poznałam kilka Niemek, które mi trzymały miejsce i wszystko było super. Nie panikujcie tak, bo zamiast cieszyć się koncertem będziecie się martwić o każdą pierdołę.
teraz cwaniakuje, a ja pamiętam dobrze, jak sama lekko panikowała na forum o różne kwestie przed pierwszym koncertem ;]
Oczywiście, że teraz dzielę się nabytą wiedzą, co nie oznacza, że nie rozumiem ludzi, którzy się stresują. Jednak nie określiłabym tego cwaniakowaniem, a raczej staraniem się uspokoić i tyle :whoeva: Ale tak, panikowałam jak cholera.
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

kejt93bub pisze:Spooooko, ja w Dreźnie stałam od 11 rano, haha i dałam radę załatwiać wszystkie potrzeby ;) Poznałam kilka Niemek, które mi trzymały miejsce i wszystko było super. Nie panikujcie tak, bo zamiast cieszyć się koncertem będziecie się martwić o każdą pierdołę.
Wydaje mi się, że nawet jak jedziemy osobno, z różnych miast i mamy bilety w różnych sektorach stadionu, to w każdym miejscu znajdzie się ktoś z funclubu, kto potrzyma miejsce ludkowi chcącemu iść do kibelka czy po wodę i ewentualnie powstrzyma atak dzikich hord planujących nas wygryźć i zepchnąć w najgorsze miejsca, co?
:)
Dobrze będzie, damy radę :cfaniak:
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

A macie mniej więcej orientację ilu z nas wzięło to GC bez wcześniejszego wejścia?
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
trojanowsky
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 14:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: trojanowsky »

damy radę, w końcu koszulki będą też po to, żeby się po nich rozpoznać :) ja się okropnie stresuje bo mam 17 lat dopiero i na koncert idę sama ale mam nadzieję że do czerwca opanuje to wszystko w teorii tak dobrze, że zdobede to upragnione miejsce przy scenie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i Odpowiedzi”