Nocleg w domkach letniskowych (3 doby!)

Zlot Fanów Bon Jovi i inne spotkania fanów.

Moderator: Mod's Team

Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

I tu bym się z Agatą zgodziła. Też szukam noclegu! Ostatnio dosyć intensywnie. I jakoś tak znaleźć nie mogę, chyba tak szukam...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Agata BJ pisze: Hmm...zobaczyłam sobie te stronki, które podałeś i szczerze Ci powiem, że średnio mi to pasuje. Dlaczego? Ano dlatego, że to jest BARDZO daleko od stadionu. Byłam w zeszłym roku na koncercie Queen we Wrocławiu i dziękowałam Bogu, że miałam hotel tuż przy stadionie. Inaczej nie dotarłabym do niego bo zwyczajnie nie miałam na to siły, taka byłam zmęczona. Uważam, że nocleg należy załatwić jak najbliżej miejsca koncertu, wiem to z doświadczenia.
No śmiać mi się chce. 25 lat i sił nie ma... ale jakie doświadczenie koncertowe... moje się chowa w porównaniu do takiego...
Awatar użytkownika
AlanPolonia
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 21 marca 2011, o 09:35
Lokalizacja: Milicz

Post autor: AlanPolonia »

Agata BJ, ja mam rezerwację w Villa Ramzes, nie wiem czy jest to dobry wybór ale zarezerwowałem nocleg razem z biletami w przedsprzedaży - jest to 200m od plaży i 2km od PGE ale na koncert jadę autem więc jakbyś miała nocleg w tym samym miejscu to bez problemu moglibyśmy się zgadać i bym podwiózł - mam 2 miejsca wolne w aucie bo my będziemy w 3 ;D
20/06/2010 - London
10/06/2011 - Dresden
17/07/2011 - Udine
19/06/2013 - Gdańsk
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Zawsze można rozbić namiot pod PGE i wtedy będzie najbliżej :))
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

...a ja myślałem że po koncercie robimy after... a Wy jak najszybciej do noclegowni... przemyślcie to jeszcze ;)

PS. Pomysł z domkami super! Ja niestety mam już wszystko nagrane, więc odpadam ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

bartekbb23 pisze:
Agata BJ pisze: Hmm...zobaczyłam sobie te stronki, które podałeś i szczerze Ci powiem, że średnio mi to pasuje. Dlaczego? Ano dlatego, że to jest BARDZO daleko od stadionu. Byłam w zeszłym roku na koncercie Queen we Wrocławiu i dziękowałam Bogu, że miałam hotel tuż przy stadionie. Inaczej nie dotarłabym do niego bo zwyczajnie nie miałam na to siły, taka byłam zmęczona. Uważam, że nocleg należy załatwić jak najbliżej miejsca koncertu, wiem to z doświadczenia.
No śmiać mi się chce. 25 lat i sił nie ma... ale jakie doświadczenie koncertowe... moje się chowa w porównaniu do takiego...
Śmiej się, śmiech to zdrowie :D Jak lubisz po tylu godzinach stania drałować kilometry to przecież nikt Ci nie broni :) O mnie się nie martw, zdecydowanie za dużo czasu poświęcasz myślom o mnie ;) Daj sobie na wstrzymanie.
Damned pisze:...a ja myślałem że po koncercie robimy after... a Wy jak najszybciej do noclegowni... przemyślcie to jeszcze ;)
Jeśli chodzi o mnie to od początku mówiłam, że od razu po koncercie odpadam. Mogę afterować na drugi dzień, jeśli znajdą się chętni ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

edekola pisze:w sumie my mogłybyśmy się pisać na jeden nocleg po koncercie... tylko mogłabym wiedzieć w jakim przedziale wiekowym jesteście? :D
Jeżeli chodzi o wiek to się o to nie martw ;) jakoś mam wrażenie, że to ma małe znaczenie.
Ale jeżeli chodzi o to, że wy tylko na jeden nocleg to gorzej o ile chodzi o domek, bo musimy liczyć chętnych na pełne trzy noce, żeby koszty się dobrze rozłożyły.

Droga Agato, nie będę cię namawiał bo mogę zrozumieć. Ja ze swojego doświadczenia wiem, że po koncercie będę tak nakręcony, że przejde dwa razy tyle, a więc muszę Ci uwierzyć na słowo ;).

Dla wyjaśnienia, ja ten koncert traktuje jako wakacje przy okazji. Mam 20 lat i nie mam zamiaru jechać na jedną noc, aby zobaczyć koncert mojego ulubionego zespołu pierwszy i pewnie ostatni raz na polskiej ziemi, a do tego po koncercie cisnąc spać ;). Zostawiam wszystko w domu a w Gdańsku zamierzam się bawić i nie martwić się czy będę zmęczony czy nie :). Po za tym, zawsze są taksówki :)

A więc powtarzam, mamy w tej chwili 2 facetów, 2 kobiety i 1 parę .

Najlepszą(minimalną;P) opcją było by jeszcze 2 facetów, 2 kobiety i 1 para :):)

Bartek czekam na jakąś wiadomość od Twojego znajomego.

PS: Jak już wspominałem, jeżeli nie wypali domek to ja cisne pod namiot i w sumie nie obraziłbym się jakbym miał kogoś do flaszeczki ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja już starsza pani jestem :D Hehe.
A tak serio to wcale nie mówię, że pójdę spać ;) Po prostu chciałabym mieć jednak świadomość, że nie muszę się dostawać gdzieś daleko by móc na chwilę odpocząć. Tyle ode mnie :) Z chęcią się z Wami wszystkimi zobaczę nawet od razu po koncercie, co nie znaczy jednak, że musimy razem być w domku koniecznie ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

Agata BJ pisze: ...............
Jeśli chodzi o mnie to od początku mówiłam, że od razu po koncercie odpadam. Mogę afterować na drugi dzień, jeśli znajdą się chętni ;)

po koncercie to i ja czuję, że mogę nie mieć sił, a gardła to pewnie w ogóle miał nie będę :( :P

szczerze to już nie wiem czy wybrać hostel czy domek letniskowy. help :(
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Ja się piszę na afterek bezpośrednio po koncercie :) Na domek (tym bardziej na 3 doby) czuję, że nie będzie mnie stać także ja w ostateczności (zależy od rozkładu jazdy PKP) biorę namiot i koczuję na plaży więc M.Ssed, w razie nie wypału z domkami piszę się na flaszeczkę :cfaniak:
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A kto np. zdazyl zarezerowac nocleg w hotelu arena zanim cena skoczyla do 1000 za dobe?
Bo ten eee ja szukam lazienki hehe
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Nie wiem czy załatwię sobie wolne w pracy na 3 doby, pewnie nie, więc zastanawiam się nad opcją jednego noclegu... Po koncercie.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

myszorkowa pisze:Ja się piszę na afterek bezpośrednio po koncercie :) Na domek (tym bardziej na 3 doby) czuję, że nie będzie mnie stać także ja w ostateczności (zależy od rozkładu jazdy PKP) biorę namiot i koczuję na plaży więc M.Ssed, w razie nie wypału z domkami piszę się na flaszeczkę :cfaniak:
jeżeli namiot to celuje w to :
http://www.camping67.sopot.pl/ :P

No i myśląc o domkach to trzeba rezerwować już na dniach, a jak widać chętnych nie ma. A jadąc pod namiot to zadzwonie dzien wczesniej zeby ogarnąć czy jest miejsce, namiot pod pache i jacha! :D
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Łooo Panie... Ciut daleko chcesz namiot rozstawić :D Hmmm... Po dzisiejszej nocy nie jestem już skłonna do koczowania na plaży tylko właśnie na jakimś polu namiotowym.
I'm such a child :P
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Nie no ja pod namiot już się raczej nie piszę... Trochę się za wygodna zrobiłam, hehe :D Wspólną łazienkę jeszcze jakoś bym przeżyła, ale namiot to już nie dla mnie... Także mam nadzieję, że jednak opcja domków wypali, bo kurczę nie chce się potem samej szlajać nie wiadomo gdzie, no ale na koczowanie pod namiotem to już też za stara jestem :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Zlot / Afterparty”