Transport - Śląsk/Zagłębie - Gdańsk i z powrotem

Jak dojechać? Ustalenia wspólnego dojazdu.

Moderator: Mod's Team

kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Kobiety też pijące ... :PPP
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Czyżby nikt nie myślał o zwykłym polskim pociągu?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Proszę o porządek. Wydzielę tematy do poszczególnych miast. Ten temat jest dla Śląska, próbujcie trzymać porządek ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Tak jak mówiłam już Adrianowi, mogę zorganizować transport bo ma takie możliwości :)) Cena również nie będzie zbyt wygórowana, auto/bus będzie cały czas do dyspozycji. Kierowca, który miałby nas tam zabrać wyliczył, że na np. 6 osób wyniosłoby to po 150zł w jedną stronę włącznie z jeżdżeniem po Gdańsku :)) Oczywiście, jeśli chętnych byłoby więcej osób wtedy koszt się zmieni. Ponadto, kierowca lubi Bon Jovi :P
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

300 zł w dwie strony to dużo.. jak jechałem na Rammsteina autokarem to było bodajze 130 zeta w dwie strony, ale wiadomo, duzy autokar, wiecej osób, nizsze koszty
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

thorgal_30 pisze:300 zł w dwie strony to dużo.. jak jechałem na Rammsteina autokarem to było bodajze 130 zeta w dwie strony, ale wiadomo, duzy autokar, wiecej osób, nizsze koszty
To jest tylko przypuszczalna cena na 6 osób a widzę, że byłoby więcej chętnych więc cena się zmniejszy.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

300 to dużo. Jeżeli było by to 6 osób to daje 1800 zeta odliczając koszt paliwa góra 800 zł to daje 1000 złotych - noclek 100.... Drogi ten szofer ;-)

Przedewszystkim musimy ustalić ile osób by jechało - wiadomo czym więcej tym byłoby taniej...
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

na pewno firma smokticket.pl bedzie robic BUSA z Katowic i Krakowa, mozna pogadac z Piotrem zeby przygotował pakiet Autokar z AFTEREM :)
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

yanni pisze:300 to dużo. Jeżeli było by to 6 osób to daje 1800 zeta odliczając koszt paliwa góra 800 zł to daje 1000 złotych - noclek 100.... Drogi ten szofer ;-)

Przedewszystkim musimy ustalić ile osób by jechało - wiadomo czym więcej tym byłoby taniej...
Te obliczenia na razie były robione tak na szybko. A teraz wyliczając to na spokojnie wyszło, że rzeczywiście można zmieścić się w tych 130zł, oczywiście licząc te 6 osób. Więc spokojnie, dogadamy się :))
A obliczając koszty nie można tez liczyć tylko samego paliwa ale również całą eksploatację pojazdu.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Bon Joviatko pisze:
yanni pisze:300 to dużo. Jeżeli było by to 6 osób to daje 1800 zeta odliczając koszt paliwa góra 800 zł to daje 1000 złotych - noclek 100.... Drogi ten szofer ;-)

Przedewszystkim musimy ustalić ile osób by jechało - wiadomo czym więcej tym byłoby taniej...
Te obliczenia na razie były robione tak na szybko. A teraz wyliczając to na spokojnie wyszło, że rzeczywiście można zmieścić się w tych 130zł, oczywiście licząc te 6 osób. Więc spokojnie, dogadamy się :))
A obliczając koszty nie można tez liczyć tylko samego paliwa ale również całą eksploatację pojazdu.
Ja tez liczyłem tak na szybko a i koszt paliwa 800 zeta to znacznie zawyżony.

Nie to, że narzekam czy marudzę to tylko moje takie luźne przemyślenia.....

[ Dodano: 2012-11-07, 14:47 ]
thorgal_30 pisze:na pewno firma smokticket.pl bedzie robic BUSA z Katowic i Krakowa, mozna pogadac z Piotrem zeby przygotował pakiet Autokar z AFTEREM :)
To już wiemy kto się zajmie organizacją busa :P
Ostatnio zmieniony 7 listopada 2012, o 13:50 przez yanni, łącznie zmieniany 1 raz.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

1200 km pi razy drzwi w dwie strony, nawet jesli to auto pali 12 litrów ropy na 100 km to daje 144 l razy 6 zł bo pewnie po tyle w czerwcu bedzie paliwko jak nie wiecej to 850 zeta, ale tak jak mówie autokary na pewno bedzie robił skaw-tour, wyjazdownia, pewnie koldecure :)
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

A jeszcze jest opcja taka, że nie każdy musiałby przyjechać do Katowic, bo jest możliwość zabrania osób na trasie, tych, którzy np. mieszkają w Sosnowcu czy Dąbrowie Górniczej.
Nie jest to żadna firma tylko osoba prywatna. Kierowca jest osobą zaufaną, posiada wszystkie potrzebne dokumenty na przewóz osób. Jeśli chodzi o samochód to jest to 7-osobowy Seat Alhambra. A jeśli osób chętnych byłoby więcej to nie ma również problemu by załatwić busa.
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

czasu jest jeszcze sporo ale mysle ze bedzie dobrze zorganizowac jakas liste kto by sie pisał na busa aby jak najbardzej zminimalizowac koszta. a mysle ze chetnych bedzie sporon( wiem ze tez jechał autobus na Ozzy'iego z powrotem zaraz po koncercie, cena byla ok. 200 zl )
Do You Wanna Get Rocked???????????
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

DefLeppard pisze:czasu jest jeszcze sporo ale mysle ze bedzie dobrze zorganizowac jakas liste kto by sie pisał na busa aby jak najbardzej zminimalizowac koszta. a mysle ze chetnych bedzie sporon( wiem ze tez jechał autobus na Ozzy'iego z powrotem zaraz po koncercie, cena byla ok. 200 zl )
Tak jak pisałam odnośnie "mojej" oferty, jeśli uzbiera się więcej osób to wtedy cena byłaby niższa niż 130zł w jedną stronę.
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

thorgal_30, jechałeś już na jakiś koncert z którąś z tych firm? Jeśli tak, to napisz coś więcej.

Zresztą, jak tak pobieżnie patrzę, ze Śląska pojedzie nas chyba dosyć sporo (chociaż konkretniejsza rozmowa będzie pewnie jak większość zakupi już bilety), więc może opcja dwóch busów (jeden na Tychy, Sosnowiec, DG i ogólnie 'tę stronę' Katowic; drugi na rejon Gliwic) również nie byłaby pozbawiona sensu - wszystko zależy od tego, ilu będzie chętnych, skąd, i jak duże auta mamy możliwość 'ogarnąć'.

Z mojej strony byłaby możliwość wynajęcia busa na 20 osób, w najbliższym czasie postaram się podać orientacyjny koszt takiej imprezy (jest to - stety bądź niestety - firma, więc koszty to nie tylko paliwo, inaczej płaci się także kierowcy za jazdę nocną - a zakładam, że chcemy być w Gdańsku o sensownej porze, więc bez tego się nie da ;) ), bo póki co robiłam tylko bardzo pobieżne kalkulacje.
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Zablokowany

Wróć do „Dojazd”