Gdańsk Multicam DVD

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Obrazek
MaziejCK
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 91
Rejestracja: 23 lutego 2013, o 13:28
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: MaziejCK »

Jakość hmm nagrywane telefonem 8mgpx no i nie miałem żadnego statywu a za bardzo byłem podniecony koncertem żeby ręce mi się nie trzęsły, parę fragmentów może się przydać. Czy coś da się z tego wybrać, być może ;) A nagrywałem mało bo roznosiło mnie tam na trybunie , lewej co to niby się nie bawiła ! ;)
-18 sek o godzinie 18.15, trybuny, płyta, scena)
-Praktycznie całe "Raise your hands", plus akcja flaga ( z trybuny naprzeciwko)
-Wanted dead or alive (całe)
-przerwa przed bisem plus trochę Saturday Night ( ok 1min od poczatku) (+20 sek później)

Wielkie te pliki strasznie nie wiem gdzie to wrzucić xD 5 filmików a 2gb ponad

P.S
http://trojmiasto.tv/Numerem-Always-Bon ... -5686.html tutaj mają fajne nagrania nie całe ale z 1/3 Always , Its my life, Livin on a prayer, Bad medicine, końcówka
Myślę że pozwolili by wykorzystać jakoś ich nagrania do sklejenia w tym naszym multicam ;) hm ?
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2013, o 17:10 przez MaziejCK, łącznie zmieniany 1 raz.
Dejmian
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 12 czerwca 2013, o 15:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Dejmian »

Ja również wstawiłem to co miałem, niestety jakość dźwięku słabiutka, trochę lepiej z obrazem ale pod wpływem emocji nie zawsze jest on stabilny ;p. Na wanted dead or alive mam dobry widok na rozświetloną trybunę. Może się coś przyda.
http://www.youtube.com/watch?v=78FHQaiRvf0
http://www.youtube.com/watch?v=QCLtXq8OblA
http://www.youtube.com/watch?v=efMVRn8Hehw
http://www.youtube.com/watch?v=NWfYPv8Ikv0
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Damned niedługo podeślę Ci link do playlisty z wszystkimi piosenkami które nagrałem, jeszcze się wgrywają :lol: , trochę tego mam, nagrywałem z GC z pod barierki przy wybiegu na lewo od sceny, tak w 1/4 wybiegu :D wrzucę tylko te najbardziej udane filmiki, bo np. przy Bad Madicine, dałem sprintem tacie kamerę bo Jon był przed nami, obdarował mnie uśmiechem i wskazaniem na mnie palcem <3 :D , i Livina też nie, bo Jon znów był na wybiegu i musiałem przerwać żeby porobić kilka fotek :D
w każdym razie, ode mnie trochę tego bd ;)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Mam Keep the Faith, Always, Water, Wanted, Livin on a Prayer w bardzo dobrej jakości dźwięku. Pod wieczór wrzucę.
Obraz trochę odstaje, bo w końcu patrzyłem się na scenę, nie na telefon, ale widać całkiem OK.
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Post autor: wranglerek »

Kumpel nagrał Always i Livin, narazie jest na facebook-u. Postaram się zgrać od niego w tym tygodniu.

[ Dodano: 2013-06-22, 11:22 ]
https://www.facebook.com/photo.php?v=516556895058572

[ Dodano: 2013-06-22, 11:23 ]
https://www.facebook.com/photo.php?v=51 ... =2&theater - Livin tylko 2 minutki

[ Dodano: 2013-06-22, 11:24 ]
Udostępniam ze swojego konta.

[ Dodano: 2013-06-22, 11:35 ]
Agata BJ pisze:Bardzo fajnie, ale od siebie proponuję, aby to nie było po prostu DVD z koncertu. Dużo fajniej i przyjemniej by się do tego wracało, gdyby był to film w ogóle o całej akcji "koncert". Mam na myśli wszystko co z tym związane, czyli jakieś filmiki fanów, którzy czekają na wejście albo dopiero jadą do Gdańska. Mogą być jakieś wygłupy, czas który spędzimy razem :) Zarówno przed koncertem, w trakcie jak i po. Co myślicie?
W odpowiedzi wysyłam link z naszym wykonaniem fragmentu BWC
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... zyny_.html od ok.1.40
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Aga_Lk
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 19 maja 2013, o 10:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aga_Lk »

Tak sobie myślę, że pomysł z tym DVD jest super ale żeby zebrać jak najwięcej materiałów może warto pozakładać wątki na różnych forach, na których pewnie część się udziela/ przegląda- różne fora o różnej tematyce. Każdy mógłby wrzucić na forum na które zagląda info o tym, że chcemy zebrać materiały z pamiętnego koncertu i poprosić o nadsyłanie. Pewnie część osób mająca dużo nagrań nie zagląda na to forum dlatego trzeba wykorzystać inne kanały- np forum na gazeta.pl, może akcja na facebooku- można do osób, które potwierdzały uczestnictwo w koncercie wysłać wiadomości z prośbą o nadesłanie materiałów. Dużo osób nagrywało więc na pewno w ten sposób możnaby znaleźć więcej materiałów. Tak samo osoby na youtube... co o tym sądzicie? Ja uczestniczyłam w tym cudownym koncercie niestety nie mam nagrań ponieważ byłam uczestniczką mocno czynną:)
Apropo filmiku- fajnie by było jakby w tym filmiku wrzucić też ujęcia z trybun- ja byłam właśnie na trybunach i stamtąd było super widać jak ludzie się bawili. W szczególności moment kiedy cały stadion machał do Becouse We Can i szały przy It's my life. Naprawdę z trybun z widokiem na cały stadion wyglądało to mega imponująco- dobrze byłoby to ująć.
Co sądzicie o zakładaniu wątków na forum? Myślę, że w ten sposób można dotrzeć do osób które tutaj nie zaglądają. Dodatkowo wartoby wykorzystać facebook- możemy podzielić się listą osób, które na koncie z koncertem deklarowały, że będą i powysyłać do wszystkich wiadomość- co Wy na to?
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Fajnie, coraz więcej materiału jest!

Kama97, musiałaś stać gdzieś bardzo blisko mnie :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Jeszcze dziś wrzucę info o tym na facebookowy profil. Musimy połączyć siły, bo kombinujemy redakcyjnie (z mej inicjatywy) 2 inne akcje, które wiążą się z niniejszą :) Ale to wieczorem więcej szczegółów :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Dzisiaj wrzucę moje filmy, tylko troszkę później :) Mam nadzieję, że coś się przyda. Mam też trochę zdjęć. I jestem chętna do pomocy przy każdej akcji, jbc.
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Ricky Skywalker pisze:Jeszcze dziś wrzucę info o tym na facebookowy profil. Musimy połączyć siły, bo kombinujemy redakcyjnie (z mej inicjatywy) 2 inne akcje, które wiążą się z niniejszą :) Ale to wieczorem więcej szczegółów :)
ach ta wasza tajemniczość :D
wiem że offtop ale nie wytrzymam, co zrobić żeby mieć kolorowy nick i napis jakiś pod nim? :D :lol:
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

kejt93bub pisze:Dzisiaj wrzucę moje filmy, tylko troszkę później :) Mam nadzieję, że coś się przyda. Mam też trochę zdjęć. I jestem chętna do pomocy przy każdej akcji, jbc.
Podbijam. Zawsze mogę pomóc :)
Din_Winter pisze:co zrobić żeby mieć kolorowy nick i napis jakiś pod nim?
W ustawieniach profilu (na górze w rozwijanej liście) możesz zmienić kolor nicka i ustawić dowolny podpis (tekst bądź grafika) ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

alniac pisze:
kejt93bub pisze:Dzisiaj wrzucę moje filmy, tylko troszkę później :) Mam nadzieję, że coś się przyda. Mam też trochę zdjęć. I jestem chętna do pomocy przy każdej akcji, jbc.
Podbijam. Zawsze mogę pomóc :)
Din_Winter pisze:co zrobić żeby mieć kolorowy nick i napis jakiś pod nim?
W ustawieniach profilu (na górze w rozwijanej liście) możesz zmienić kolor nicka i ustawić dowolny podpis (tekst bądź grafika) ;)
dzięki :D :lol:

[ Dodano: 2013-06-22, 14:34 ]
a i też mogę pomóc ;)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”