Gdańsk Multicam DVD

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

kat pisze:Ja również bardzo dziękuję i jednocześnie proszę o pomoc techniczną. Przy nagrywaniu DVD 2 pojawił się komunikat: "Relokowanie plików DVD nie powidło się. DVD–Video może nie dać się odtworzyć! Czy chcesz kontynuować?" Jak rozwiązać ten problem?
o!
kilka propozycji do wypróbowania:
1. jeśli nie żal ci płytki - zignoruj komunikat i wypal; być może to tylko przekłamanie programu.
2. to komunikat najczęściej z NERO - spróbuj innego programu do nagrywania/wypalania.
3. zrób obraz płyty i spróbuj nagrać.
4. zainstaluj DVDRemake, zaimportuj dvd2, niech przemieli/wypluje - powinno się nagrać.

daj znać jak poszło
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Imp to DVD Master, tak jak mówiłem :)
kat
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 5 lutego 2013, o 10:46
Lokalizacja: W-wa

Post autor: kat »

dzięki za wskazówki! Nagrałam i wszystko jest ok jeśli chodzi o odtwarzanie na kompie. Problem pojawia się w przypadku próby uruchomienia płyty na DVD (pojawia się główna strona, ale koncert się nie odtwarza) i konsoli PS3 (brak możliwości wyboru i przejścia do poszczególnych fragmentów koncertu, można jedynie odtworzyć cały koncert)

Czy to tylko mój problem?

pozdr :(
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Oglądam sobie właśnie i w momencie flagi najprawdziwiej w świecie się poryczałam..
To był najwspanialszy dzień w życiu.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: djpj1 »

kat pisze:dzięki za wskazówki! Nagrałam i wszystko jest ok jeśli chodzi o odtwarzanie na kompie. Problem pojawia się w przypadku próby uruchomienia płyty na DVD (pojawia się główna strona, ale koncert się nie odtwarza) i konsoli PS3 (brak możliwości wyboru i przejścia do poszczególnych fragmentów koncertu, można jedynie odtworzyć cały koncert)

Czy to tylko mój problem?

pozdr :(
Wrzucone pliki DVD nie zostały podzielone na każdą piosenke osobno,jest tylko koncert 2 w cześciach.Przed wypalaniem płyty DVD mozesz np. w programie Nero ustawić sobie Chapters- ikona Create Chapters i samemu podzielić płyte na czesci jak i zrobić swoje menu.....
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
chmielu2
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 10 lutego 2013, o 21:26
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: chmielu2 »

Nagrałam i wszystko jest ok jeśli chodzi o odtwarzanie na kompie. Problem pojawia się w przypadku próby uruchomienia płyty na DVD (pojawia się główna strona, ale koncert się nie odtwarza)
Mam dokładnie ten sam problem, na kompie wszystko jest ok, ale na odtwarzaczu nie da się odtworzyc koncertu (ani całego ani wybranych utworów). Pojawia się menu ale "przyciski" nie reagują. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić ?
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Ja oglądałem na TV za pomocą komputera i wszystko było jak należy. Nie wiem skąd bierze się błąd po nagraniu na płytkę, ale robiliśmy co w naszej mocy, żeby było dobrze... Jest tu jakiś ekspert który rozwiąże ten problem?
Awatar użytkownika
StefanA
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: StefanA »

Nie wiem, czy pomogę,ale o ile się nie mylę miałam podobny problem. Nacisnęłam na pilocie STOP (to ten kwadracik,prawda?:D), potem ekran zrobił się czarny, pojawiło się menu i tak dwa razy zanim włączył się koncert.
chmielu2
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 10 lutego 2013, o 21:26
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: chmielu2 »

Dzięki bardzo, rzeczywiście pobawienie się pilotem podziałało :):) I oczywiście podziękowania dla twórców filmiku, świetna robota :):) !!
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Dzięki StefanA! U mnie też działa, więc mam nadzieję że problem rozwiązany ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”