Gdańsk Multicam DVD

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Bardzo fajny pomysł, jestem za i w miarę umiejętności (niezbyt wiele filmów w życiu zmontowałam, ale kilka się udało :) ) chętnie pomogę. :)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
KondZik

Post autor: KondZik »

A przepraszam jak można iść na koncert ulubionego zespołu, kręcić filmik domową kamerą i się na to podniecać ;] ??

[ Dodano: 2013-06-11, 19:53 ]
ps. żeby nie było...
to tylko moje zdanie, ja sam w Dreźnie nagrałem 10s, zrobiłem 3 zdjęcia i cieszą mnie jak małe dziecko ale tyle starczy, wspomnienia są w głowie i serduchu ;)
poza tym i tak ktoś nagra, ja wole się drzeć aż zedre głos :D
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Te kilka filmików 'domową kamerą' połączone w jeden daje bardzo fajny efekt ;) Poza tym - DVD z Gdańska nie będzie, a nawet jak będzie, to wątpię, żeby jakoś mocno uwzględniało nas, konkretnych fanów, a tak to będzie dobra pamiątka, jeśli wszystko wypali :)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
KondZik

Post autor: KondZik »

Dla mnie troche za dużo tego fanowania.
Dałem na flage ile miałem bo to świetny pomysł. Bransoletki/opaski również. Ale zaczynam czuć się jak w wyreżyserowanym przedstawieniu, a kiedy ja sobie pośpiewam z Jonem i powyje z solo Bobbiego :) ?
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

99-in-the-shade pisze:Bardzo fajny pomysł, jestem za i w miarę umiejętności (niezbyt wiele filmów w życiu zmontowałam, ale kilka się udało :) ) chętnie pomogę. :)
Wspaniale 99!
Wszystko jeszcze omówimy po koncercie. Ważne że są chętni do pomocy, a to najcenniejsze na dzień dzisiejszy ;)
KondZik pisze:A przepraszam jak można iść na koncert ulubionego zespołu, kręcić filmik domową kamerą i się na to podniecać ;] ??
Nie przepraszaj, po prostu nie zadawaj idiotycznych pytań...

Nikt się niczym nie podnieca, bo na to za wcześnie. Jak cokolwiek Ci nie pasuje, to zignoruj ten temat, a jak już to zrobisz, to bądź konsekwentny do końca i nie wymagaj od nas gotowego koncertu z Gdańska na DVD, umowa stoi?

Napisałem wyraźnie, że kto chce i ma dobre chęci, ten pomaga. Są osoby, które będą miały idealne miejsce do nagrywania, jak np. trybuny, gdzie w niektórych przypadkach, takich jak pierwszy rząd, można ustawić swój sprzęt stabilnie na podłożu z włączoną funkcją REC i zapomnieć o nim do końca koncertu, bawiąc się przy tym w najlepsze...

Tak więc, powiedz wprost co Cię boli, albo daj innym zrobić coś dla dobra ogółu :)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Damned pisze: Obejrzałem też drugą zapowiedź. Fajnie to wygląda, tylko jakość faktycznie bardzo słaba. Tym razem trzeba to zrobić w HD hehe :)) Adrian, rozumiem, że zgłaszasz swoją gotowość do ewentualnej pomocy ;)
No pewnie ;)

Oczywiście nie będe koncertu nagrywał, bo będę się bawił, a na początku pewnie będę ogarniał akcję Flagi, ale jakiś 1-2 numery pewnie nagram. Na bank nagram Sleep jak zagrają ;)
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

ja biorę męża do nagrywania - as usual :P
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
KondZik

Post autor: KondZik »

Damned pisze:
99-in-the-shade pisze:Bardzo fajny pomysł, jestem za i w miarę umiejętności (niezbyt wiele filmów w życiu zmontowałam, ale kilka się udało :) ) chętnie pomogę. :)
Wspaniale 99!
Wszystko jeszcze omówimy po koncercie. Ważne że są chętni do pomocy, a to najcenniejsze na dzień dzisiejszy ;)
KondZik pisze:A przepraszam jak można iść na koncert ulubionego zespołu, kręcić filmik domową kamerą i się na to podniecać ;] ??
Nie przepraszaj, po prostu nie zadawaj idiotycznych pytań...

Nikt się niczym nie podnieca, bo na to za wcześnie. Jak cokolwiek Ci nie pasuje, to zignoruj ten temat, a jak już to zrobisz, to bądź konsekwentny do końca i nie wymagaj od nas gotowego koncertu z Gdańska na DVD, umowa stoi?

Napisałem wyraźnie, że kto chce i ma dobre chęci, ten pomaga. Są osoby, które będą miały idealne miejsce do nagrywania, jak np. trybuny, gdzie w niektórych przypadkach, takich jak pierwszy rząd, można ustawić swój sprzęt stabilnie na podłożu z włączoną funkcją REC i zapomnieć o nim do końca koncertu, bawiąc się przy tym w najlepsze...

Tak więc, powiedz wprost co Cię boli, albo daj innym zrobić coś dla dobra ogółu :)
To forum, więc chodzi o pisanie tego co się uważa na dany temat :)
Napisałem :) I tyle. Wyraziłem swoje zdanie, jak to odbieram.
Ale życze dobrego nagrywania i stabilnego podłoża ;)
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Agata BJ pisze:Bardzo fajnie, ale od siebie proponuję, aby to nie było po prostu DVD z koncertu. Dużo fajniej i przyjemniej by się do tego wracało, gdyby był to film w ogóle o całej akcji "koncert". Mam na myśli wszystko co z tym związane, czyli jakieś filmiki fanów, którzy czekają na wejście albo dopiero jadą do Gdańska. Mogą być jakieś wygłupy, czas który spędzimy razem :) Zarówno przed koncertem, w trakcie jak i po. Co myślicie?
Mam zamiar zrobić takie coś, jako, że lubię się bawić "sklecaniem" różnych filmików, ale raczej trzymam to dla siebie. Dawno tego nie robiłam, nie wiem czy ktoś będzie chciał użyczyć mi jakiegoś filmiku czy zdjęć, ale raczej pozostanę na własnych materiałach (ewentualnie od kogoś pożyczę jedynie jakiś filmik, bo na sam koncert nie będę zabierała smartfona, bo bardzo się o niego boję :P). Na razie nie ma nic, bo koncert dopiero w środę, ale jak najbardziej uwielbiam robić takie wideo-relacje z wydarzeń już od czasów liceum, więc na 99% pewne, że z moich rąk takie coś wyjdzie. Jak wyjdzie coś fajnego, to się pochwalę. :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

KondZik pisze: To forum, więc chodzi o pisanie tego co się uważa na dany temat :)
Napisałem :) I tyle. Wyraziłem swoje zdanie, jak to odbieram.
Wszystko spoko, tylko na następny raz jak napiszesz co uważasz w miejscu gdzie ludzie ewidentnie chcą coś zrobić dla reszty, to podaj jakikolwiek argument i będzie git.
KondZik pisze:Ale życze dobrego nagrywania i stabilnego podłoża ;)
Ja jestem w tłumie i podobnie jak Ty, idę się bawić na całego, więc nic związanego ze stabilnym nagrywaniem nie planuje... Poza tym nie będę miał dobrego sprzętu do nagrywania, więc nawet mnie nie podkusi. Postaram się za to wykazać w innych dziedzinach przy produkcji tego DVD, więc jak widzisz robię co mogę i nie narzekam na to, że ktoś inny coś próbuje robić...
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

Ja planuję wziąć dyktafon z zewnętrznym mikrofonem więc audio będzie na pewno :)
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

Świetny pomysł z tym DVD, mam nadzieję, że uda Wam się to zrealizować! Biorę aparat z ponoć dobrym mikrofonem (o ile w kompakcie to możliwe), ale nawet nie wiem czy będzie w GC możliwość coś nakręcić stabilnego, nie męczącego oczu. Tym bardziej, że nie jestem wysoki. No i mam nadzieję, że lud wokół mnie będzie tak szalał, że nie dam rady stać w miejscu ;) Powodzenia!
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

do tego można by dołączyć ten SPOT który była na wspieram.to. mnie się bardzo podobał :P
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
StefanA
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: StefanA »

Jeśli już mowa o filmikach,to nie obraziłabym się gdybyście zajrzeli ;)
http://www.bonjovi.pl/forum/topics17/fi ... .htm#94612
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

A nie lepiej poprosić, czy jakoś dogadać się z organizatorami koncertu, żeby udostępnili zapis z multiscreen i zapis dźwięku (soundboard). Bo raczej będą to rejestrować? a jeśli nie to można poprosić żeby nagrali.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”