Akcje fanowskie Gdańsk 2013 - informacje

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: djpj1 »

Agata BJ pisze:Pierwszy bis jest po pierwszym zejściu ze sceny, według mojej logiki ;)
to patrzac na Twoją logikę wczoraj pierwszym bisem było Dry County....czyli odpalamy bransoletki przed Wanted, a trybuny odpalą telefony na biało?hm...Śmiem wątpić by załapali,a po drugie popsujemy zabawe Jonowi podczas Wanted które by było zaraz po Dry...nie wiem czy to takie fajne.

a ...i ma takie pyt. na marginesie:nie powinno być np.głosowanie wszystkich na forum?a nie decyzja 3 czy 4 osób i ich opcja?rozumiem że jesteśmy moderatorami i jest administrator i Wasze zdanie może wiecej znaczy ale .... ;)
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Z brakiem bisu to faktycznie czarny scenariusz, ale różnie to bywa. Z jednej strony jak zespół zejdzie ze sceny będzie wtedy chwila na ogarnięcie tych bransoletek do ich powrotu, tyle, że te bransoletki zostaną już na rekach ludzi do końca koncertu chyba nikt ich nie powyrzuca na ziemie czy pochowa po 1 bisie, może zrobi to połowa, a reszta zostawi. Wtedy na wanted będzie biało-czerwony miszmasz ;) No ale wszędzie się znajdzie jakieś wady i zalety.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

djpj1 pisze:czyli odpalamy bransoletki przed Wanted, a trybuny odpalą telefony na biało?hm...Śmiem wątpić by załapali,a po drugie popsujemy zabawe Jonowi podczas Wanted które by było zaraz po Dry...nie wiem czy to takie fajne.
Nie popsujemy żadnej zabawy Jonowi, a właśnie wykażemy się swoją akcją. Tym samym zaskoczymy go i zmusimy do komentarza przed Wanted, a pewnie będzie to coś w rodzaju "Do it one more time for me". Oto chodzi, by ich zaskoczyć!!
monjovi pisze:(...)tyle, że te bransoletki zostaną już na rekach ludzi do końca koncertu chyba nikt ich nie powyrzuca na ziemie czy pochowa po 1 bisie, może zrobi to połowa, a reszta zostawi. Wtedy na wanted będzie biało-czerwony miszmasz ;) No ale wszędzie się znajdzie jakieś wady i zalety.
Nie ważne co będzie potem :)) Ważne żeby przynajmniej przez 1 utwór uzyskać efekt flagi i żeby opaski zostały na nadgarstkach do końca koncertu. Co będzie przy Wanted nie ważne... może nawet wyjdzie to lepiej niż przy pierwszym bisie... wszystko wyjdzie w praniu. Trzymajmy się założonego scenariusza. Każdy na miejscu się połapie kiedy następuje pierwszy bis... nawet jak ktoś jest pierwszy raz na koncercie hehe ;)
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2013, o 17:56 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

djpj1 pisze:a ...i ma takie pyt. na marginesie:nie powinno być np.głosowanie wszystkich na forum?a nie decyzja 3 czy 4 osób i ich opcja?rozumiem że jesteśmy moderatorami i jest administrator i Wasze zdanie może wiecej znaczy ale .... ;)
Tu nie ma znaczenia kto ma jaką rolę na stronie.. w przygotowania angażowały się mocno osoby, które nie są ani moderatorami ani administratorami. Decyzja o bransoletkach zapadła już dawno, w momencie rozpoczęcia zbiórki. Mieliśmy na to mało czasu i nie było go aż tyle by móc konsultować to z całym forum..
Ja wiem, że zawsze się znajdą niezadowoleni. Ale wydaje mi się, że naprawdę dobrze to wszystko się zapowiada i nie powinniśmy szukać dziury w całym.. To wymaga poświęceń od nas wszystkich.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

No nie wiem, czy to takie fajne wyskakiwać z tymi bransoletkami i robić flagę jak wywalą Living in Sin, In These Arms. Ale co to tam głosy ludzi. Ważne, że pieniądze dali i niech spierdalają co nie?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Oczywiście Bartku, wszystko to robimy po to by zabrać Ci Twoje pieniądze. Trafiłeś w samo sedno.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Agata BJ pisze:Oczywiście Bartku, wszystko to robimy po to by zabrać Ci Twoje pieniądze. Trafiłeś w samo sedno.
Weź nie odpisuj sarkastycznie tylko zastanów się co robisz. Jak były potrzebne pieniądzen a flagę- post za postem. Jak na bransoletki- post za postem, ale tylko pod koniec, w takcie jakoś nikt się nie przejmował. Ale jak przychodzi do informacji- 'wkrótce podamy:)' choć ludzie pytali, chcieli dyskutować i rozmawiać, to jest 'robimy jak chcemy'. Pozdro 600. jak to mówi gimbaza.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2013, o 18:02 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

bartekbb23 pisze:No nie wiem, czy to takie fajne wyskakiwać z tymi bransoletkami i robić flagę jak wywalą Living in Sin, In These Arms. Ale co to tam głosy ludzi. Ważne, że pieniądze dali i niech spierdalają co nie?
Moim zdaniem powinniśmy rozświetlić stadion opaskami przez wszystkie bisy, czyli te 3-6 utworów, które zagrają...
Co proponujesz? Wanted i opaski do kosza? ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Damned pisze:Co proponujesz? Wanted i opaski do kosza?
Ja proponowałem ogólnie kolorowe bransoletki i zabawę w nich cały koncert, żeby po prostu było kolorowo. Ktoś wymyślił, ze będzie flaga. No okej, ale flagę można było zrobić naprawdę taniej bez bransoletek właśnie telefonami, czy czerwonymi kartkami.

Dobre pytanie Damned. Dla mnie wyrzuceniem ich do kosza jest już samo wyciągniecie je na parę utworów, zmiast cały koncert.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Każdy mógł pomóc i dać coś od siebie. Były takie osoby i nikt nikomu nie bronił pomocy.
Osoby, które nie chcą brać udziału nie muszą. To żaden obowiązek.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Agata BJ pisze:Każdy mógł pomóc i dać coś od siebie. Były takie osoby i nikt nikomu nie bronił pomocy.
Osoby, które nie chcą brać udziału nie muszą. To żaden obowiązek.

Zajebista argumentacja, jak zawsze. Tak czy inaczej, nie życzę źle i oby to był udany koncert. Pozdrawiam kółko wzajemnej adoracji. Cześć.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

bartekbb23 pisze:
Damned pisze:Co proponujesz? Wanted i opaski do kosza?
Ja proponowałem ogólnie kolorowe bransoletki i zabawę w nich cały koncert, żeby po prostu było kolorowo. Ktoś wymyślił, ze będzie flaga. No okej, ale flagę można było zrobić naprawdę taniej bez bransoletek właśnie telefonami, czy czerwonymi kartkami.

Dobre pytanie Damned. Dla mnie wyrzuceniem ich do kosza jest już samo wyciągniecie je na parę utworów, zmiast cały koncert.
Nie wiem za wiele o tych opaskach, ale wiem, że 19. czerwca słońce zachodzi w Gdańsku o godz. 21:23, czyli mniej więcej w połowie koncertu... i to jest najwcześniejszy moment, kiedy można by z nimi wyskoczyć, pytanie co jeżeli za szybko stracą swoją "moc" i do bisów nie dotrwają... bo jedni piszą że działają godzinę, a drudzy że świecą do rana... Z tego co pamiętam, to mięliśmy kupić najtańsze, więc raczej skłaniałbym się do stwierdzenia, że będą to te działające krócej... Moim zdaniem nie ma co ich zakładać dopóki nie zrobi się całkowicie ciemno... a bisy powinny potrwać pół godziny, więc będzie krótko ale efektownie ;)
bartekbb23 pisze:Pozdrawiam kółko wzajemnej adoracji.
Hehe :) mnie z żadnymi kółkami proszę nie łączyć. Jestem niezrzeszonym fanem ;)
I zgadzam się z Tobą Bartek że wszystko powinno być ustalane przejrzyście na forum, ale pisałem o tym już dawno temu...
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Powiem tak, kiedyś mieliśmy takie opaski na imprezie wydziałowej i godzina to był max ile świeciły, poszczególne kolory różnie, nie pamiętam, jak konkretnie czerwień (chociaż chyba jakoś nie wyróżniała się specjalnie na plus), więc zakładanie tego wcześniej (czytaj: na cały koncert) zdecydowanie nie ma sensu.

Poza tym chyba ciężko poinformować ileś tysięcy ludzi, z których większości nie znamy, żeby wrzucili sobie w telefon czerwony obrazek ;) Rozdanie opasek jest zdecydowanie lepszym wyjściem, tyle z mojej strony.
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LarysaBlanka »

99-in-the-shade pisze:Poza tym chyba ciężko poinformować ileś tysięcy ludzi, z których większości nie znamy, żeby wrzucili sobie w telefon czerwony obrazek Rozdanie opasek jest zdecydowanie lepszym wyjściem, tyle z mojej strony.
hmmm to jest dobry pomysł, jak z końca kolejki trafić na początek :D :P
Betii
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2012, o 11:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Betii »

Czy mozna sie dowiedzieć ile zostało zakupionych tych czerwonych branzoletek z uzbieranych pieniedzy??jakaś faktura?.....i czy flaga jest juz gotowa?jakies foto?....czy takie konkretne informacje mozna otrzymac w tym temacie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”