Kup / sprzedaj bilet na koncert Bon Jovi!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Wojtek »

@Anistar: czyli twierdzisz, ze jest szansa na pojawienie się biletów na płytę i warto poczekać?
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

Mysle ze spokojnie. Musza najpierw opchnac te ktore gorzej schodza (drozsze). D latego sztucznie steruja pojawianiem sie biletów. Nie ma mowy aby na ten moment cal aplyta byla wyprzedana,

Podobna sytuacja jest z koncertem Mccartneya. Od 1 dnia sprzedazy sukinsyny zablokowaly sprzedaz b iletow za 330 pln na plyte , tylko po to aby sprzedac te za 495, 600 czy tez ponad 1000 pln.
Spokojnie moge kupic te i za 1000 ale uparlem sie na konckretne miejsca i je kupie.
Zatem mysle ze mozna poczekac az sie znowu pojawia te na plyte.
Gdyby stal sie cud i faktycznie plyta poszla to jeszcze zostaja aukcje/odkupienie od kogos ewentualnie przed koncertem . Wtedy zawsze sa.

pozdro.
2001 Wieden
2003 Erfurt
2003 Wieden
2010 Londyn
2010 Londyn
2011 Wiedeń
2013 Sofia
2013 Gdańsk
2013 Praga
alicjasz
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, o 21:47
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: alicjasz »

widziałam na allegro jest sporo ofert osób, które sprzedają bilety na zwyklą płytę. Mo ze warto tam zajrzeć :D :)
straszny_24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 18 marca 2013, o 06:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: straszny_24 »

Witam wszystkich kolejny raz,
jestem zmuszony sprzedać 4 bilety Golden Circle (płaciełem 350zł/szt. + koszty przesyłki). Sprzedam za 280 zł/szt. Kupowałem przez eventim, 100% oryginał. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę o kontakt na: straszny_24@o2.pl. Dla uwiarygodnienia, jestem w stanie przesłać potwierdzenie przelewu i skan biletów.
Pozdrawiam wszystkich!
Aldona Poreba
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 10:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Aldona Poreba »

Witam,
Mam do odsprzedaży bilet na 19 czerwca w Gdańsku, Golden Circle, cena 250 zł.
Ja niestety nie mogę ostatecznie pojechać :(((
Aldona
straszny_24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 18 marca 2013, o 06:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: straszny_24 »

Witam wszystkich kolejny raz,
jestem zmuszony sprzedać 4 bilety Golden Circle (płaciełem 350zł/szt. + koszty przesyłki). Sprzedam za 245 zł/szt. Kupowałem przez eventim, 100% oryginał. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę o kontakt na: straszny_24@o2.pl. Dla uwiarygodnienia, jestem w stanie przesłać potwierdzenie przelewu i skan biletów.
Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Ponawiam moją ofertę sprzedaży Golden Circle Fast Track lub wymiany na zwykły Golden za dosłownie symboliczną dopłatą (jeśli ktoś chce poznać moją definicję sława "symboliczny" - info na PW :)) )

Edit: nieaktualne, już poszedł.
Ostatnio zmieniony 4 czerwca 2013, o 14:09 przez Gloria, łącznie zmieniany 1 raz.
clemenza88
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 4 czerwca 2013, o 11:17
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: clemenza88 »

Witam Szanownych Fanów!

Bardzo chętnie odsprzedam 4 bilety 3 kategorii na zbliżający się koncert na bardzo korzystnych warunkach. Bardzo chciałem się pojawić na tymże koncercie jednak z przyczyn zawodowych nie będę mógł przyjechać. Zainteresowanych prosze o kontakt na priv lub e-mail tezontle@vp.pl

BON JOVI
Data/Czas: Śr, 19.06.13 18:00
Obiekt: PGE Arena / GDAŃSK
4 × 99,00 PLN
Bilet wstępu, Kategoria 3 - Trybuny
Sektor: Sektor: 09, Rząd: 37, Miejsce: 233-236
-----------------------------------------

Pozdrawiam
Radek
Sanches
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 4 czerwca 2013, o 12:10
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Sanches »

Z powodów służbowych niestety nie będę mógł jechać na koncert, a bilety kupiłem aż 9 listopada:(
Żona sama też nie pojedzie, więc mam do odsprzedania 2 bilety na trybuny sektor G, rząd 2, miejsca 31-32. Kosztowały 250 zł/szt. Możliwa negocjacja. Proszę o kontakt na priv lub mail aleks75@go2.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Moja oferta (3 bilety na trybuny) nieaktualna, bilety sprzedane :)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

ktoś pytał o płytę 'z pierwszej ręki' - na eventimie bilety wróciły do sprzedaży
znienacka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 20 grudnia 2012, o 22:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: znienacka »

Jestem niestety zmuszona sprzedać mój wymarzony, dopieszczony i ukochany bilet na BJ - sektor 02, rząd 33, miejsce 04. Oryginalnie kupiony na eventim.pl za 180 złotych, ale cena oczywiście do negocjacji. Bilet w systemie ticketdirect - czyli do druku w domu.
Ja niestety nie pojadę, bo mam tego samego dnia o 16:00 egzamin ._.
Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem - proszę o kontakt na genevril@gmail.com
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

znienacka pisze:Jestem niestety zmuszona sprzedać mój wymarzony, dopieszczony i ukochany bilet na BJ (...) bo mam tego samego dnia o 16:00 egzamin
A nie ma tam u Was czegoś takiego jak drugi i trzeci termin? Szczerze mówiąc, to wolałbym rok powtarzać, niż opuścić pierwszy (i być może ostatni) koncert BJ w Polsce... a prawda jest taka, że muszą być następne terminy, więc i tak bym zaliczył, tyle że z poślizgiem...
straszny_24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 18 marca 2013, o 06:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: straszny_24 »

NIEAKTUALNE!!!
Witam wszystkich kolejny raz,
jestem zmuszony sprzedać 4 bilety Golden Circle (płaciełem 350zł/szt. + koszty przesyłki). Sprzedam za 245 zł/szt. Kupowałem przez eventim, 100% oryginał. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę o kontakt na: straszny_24@o2.pl. Dla uwiarygodnienia, jestem w stanie przesłać potwierdzenie przelewu i skan biletów.
Pozdrawiam wszystkich!
NIEAKTUALNE!!!
znienacka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 20 grudnia 2012, o 22:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: znienacka »

Damned pisze:
znienacka pisze:Jestem niestety zmuszona sprzedać mój wymarzony, dopieszczony i ukochany bilet na BJ (...) bo mam tego samego dnia o 16:00 egzamin
A nie ma tam u Was czegoś takiego jak drugi i trzeci termin? Szczerze mówiąc, to wolałbym rok powtarzać, niż opuścić pierwszy (i być może ostatni) koncert BJ w Polsce... a prawda jest taka, że muszą być następne terminy, więc i tak bym zaliczył, tyle że z poślizgiem...
Następny termin we wrześniu, a ja już mam plany na wrzesień i nie zamierzam ich zmieniać. Poza tym, z całym szacunkiem, bardziej mi zależy na studiach, niż na realizowaniu starych marzeń z dzieciństwa.

Więc - ponownie - bilet na sektor 02, rząd 33, miejsce 14. Kupiony za 180, sprzedam za 150 (albo coś koło tej kwoty, dogadamy się). Kontakt: genevril@gmail.com
Zablokowany

Wróć do „Dyskusja ogólna”