Akcja fanowska Gdańsk 2013 - dyskusja

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Dobra, jestesmy umowieni. Ty niesiesz bęben a ja rozgrzewam publicznosc....
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

jovizna pisze:Dobra, jestesmy umowieni. Ty niesiesz bęben a ja rozgrzewam publicznosc....
Dobrze, że pozbyłaś się sama wiesz czego i nie bierzesz sama wiesz kogo, możesz spokojnie rozgrzewać :P
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Kama97 pisze:Wizja fanklubu taszczącego łóżko na koncert jest bezcenna : D
hehe, Madejowe łoże, a w nim róże z kolcami. No chyba, żeby pozbyć się kolcy i dać im dmuchane łóżko hehehe, a najlepiej dmuchany tron dla króla Jona, a dla -jak go ktoś nazwał "introwertyka" - Hugh dmuchaną polską wierzbę, żeby się mógł usunąć w jej cień podczas koncertu, skoro taki skromny ;)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker pisze:
I tego się trzymajmy;)

Chociaż... a jak Rysiek zaśpiewa w Homebound train? Przegapić takie coś? ;)

A Ty kogo wolisz?
Rysiek fajny chłopak , ale na tym łożu , który się podobno robi, wolałabym położyć się z Jankiem ;] Ale widzę , że nie tylko ja jestem chętna :D

Wpadła mi do głowy jeszcze taka myśl , że jeśli chłopaki wyjdą lekko sztywni , to dziewczęta z 1 rzędów DC i GC muszą Ich rozruszać .... Tylko tak , żeby Ich zwaliło z nóg ;)
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

kikusia28 pisze:Wpadła mi do głowy jeszcze taka myśl , że jeśli chłopaki wyjdą lekko sztywni , to dziewczęta z 1 rzędów DC i GC muszą Ich rozruszać .... Tylko tak , żeby Ich zwaliło z nóg
Spoko ^^, wszystko do zrobienia. Nie wiem jak Wy, ale ja już od 2 miesięcy ćwiczę by móc cały koncert wyskakać (nawet skakanka poszła w ruch...) i nie tylko.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Nooo dziewczyny... co my byśmy bez Was zrobili... :)

P.S. Proponuję wymachy piórkami a'la pani z teledysku Because We Can ;)
Tylko, żeby mi żaden łabędź zbytnio nie ucierpiał...;)
Ostatnio zmieniony 1 lutego 2013, o 16:20 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Jonoda pisze: kikusia28 napisał/a:
Wpadła mi do głowy jeszcze taka myśl , że jeśli chłopaki wyjdą lekko sztywni , to dziewczęta z 1 rzędów DC i GC muszą Ich rozruszać .... Tylko tak , żeby Ich zwaliło z nóg


Spoko ^^, wszystko do zrobienia. Nie wiem jak Wy, ale ja już od 2 miesięcy ćwiczę by móc cały koncert wyskakać (nawet skakanka poszła w ruch...) i nie tylko.
chodziło raczej o to, żeby nie zachowywać się jak fanki bibera, tylko rockowo pokazać cycki, a staniki wrzucić na scenę :P
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

A tak szczerze to można by jakieś staniki wziąć i faktycznie rzucić na scenę.. :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Agata BJ pisze:A tak szczerze to można by jakieś staniki wziąć i faktycznie rzucić na scenę.. :D
No, no Agata, tylko mi nie mów, że wiesz skąd najprościej wziąć... ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Do głowy wpadł mi jeszcze jeden pomysł odnośnie balonów. Tylko jak to przekazać by można było uchwycić moją wizję.

Chodzi mi o to, aby, wcześniej napompować powietrzem balony, dużo bardzo dużo balonów, czerwonych i białych. Umieścić je na koronie stadionu ( dachu) po całej jego części widocznej ze sceny, pod siecią w momencie ustalonym z organizatorami, spuścić te balony, wiadomo wpierw lecą czerwone potem białe, a w w powietrzy tworzy się flaga PL. Wymaga to na pewno dobrej koordynacji osób odpowiedzialnych za wypuszczanie balonów, a osoby te muszą mieć na pewno uprawnienia odpowiednie do łażenia po dachach na takiej wysokości, co też kosztuje. Można by w ten sposób pewnie utworzyć nie tylko flagę, ale i inne wzory, ale to by było znacznie cięższe i niekoniecznie wcale musiałoby wyjść przy spadaniu balonów.

Realne? Jeśli spadałaby sama flaga z balonów, to wydaje mi się, że chyba tak.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Niby ciekawe, ale całkiem nierealne.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

bartekbb23 pisze:Do głowy wpadł mi jeszcze jeden pomysł odnośnie balonów. Tylko jak to przekazać by można było uchwycić moją wizję.

Chodzi mi o to, aby, wcześniej napompować powietrzem balony, dużo bardzo dużo balonów, czerwonych i białych. Umieścić je na koronie stadionu ( dachu) po całej jego części widocznej ze sceny, pod siecią w momencie ustalonym z organizatorami, spuścić te balony, wiadomo wpierw lecą czerwone potem białe, a w w powietrzy tworzy się flaga PL. Wymaga to na pewno dobrej koordynacji osób odpowiedzialnych za wypuszczanie balonów, a osoby te muszą mieć na pewno uprawnienia odpowiednie do łażenia po dachach na takiej wysokości, co też kosztuje. Można by w ten sposób pewnie utworzyć nie tylko flagę, ale i inne wzory, ale to by było znacznie cięższe i niekoniecznie wcale musiałoby wyjść przy spadaniu balonów.

Realne? Jeśli spadałaby sama flaga z balonów, to wydaje mi się, że chyba tak.
Podoba mi się.
Jeszcze ad. balony - pamiętacie pewnie z innych koncertów, że po jakimś czasie wpadają między ludzi, są przebijane, plączą się pod nogami itd. Czy to nie będzie przeszkodą? Dodatkowo kwestia sprzątania po imprezie konfetti, balonów itp - czy organizator nie policzy sobie za to?
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

"Bon Jovi
We need our fans around the world to create the ultimate hometown, maraca-shaking tribute to “Keep the Faith” for our big screens on tour!!

How to Enter:
1. Install the Viddy app (http://www.viddy.com/) on your phone or tablet and setup an account.
2. Using Viddy, record a 15 second video of yourself shaking maracas (or get creative and use whatever you have!) to "Keep the Faith" in front of your favorite hometown landmark.
3. Add the hashtag #becausewecan to your video.

In order to have your video considered it must be turned in by Wednesday, February 6th! Have fun!"

No, a jak to był mój pomysł, to pisaliście, że bez sensu... :P
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Nie kojarze by był na koncercie BJ taki motyw by panny z pierwszych rzędów zrzucały staniki i pokazały swoje skarby, myśle,że to by utrwaliło Polskę w historii występów Bon Jovi na świecie więc sądze,że warto się poświęcić xD
Obrazek
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

KM pisze:No, a jak to był mój pomysł, to pisaliście, że bez sensu... :P
a przypomnij jak brzmiał Twój pomysł? Bo jeśli to było to by nagrać coś i dać organizatorowi by puścił na telebimach to by nie przeszło. Bon Jovi puszcza na swoich telebimach w czasi koncertu to co sami uznają za właściwe, nei to co sie im podesle tak o.
Zablokowany

Wróć do „Dyskusja ogólna”