Akcja fanowska Gdańsk 2013

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

GP
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 33
Rejestracja: 11 grudnia 2012, o 00:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: GP »

Taki pomysł mniej nastawiony na efekt, a bardziej na organizację.

Czasami przechodząc obok sklepu mając włączony bluetooth w komórce można dostać jakiś spam. Czy ktoś się orientuje, jak działa ten system? Pomysł pod kątem zarządzania tłumem na stadionie...

Można by było poprosić przed koncertem, o włączenie w telefonach BT i potem w trakcie rozsyłać - np. informację, że na następnej piosence wyciągamy kartoniki albo tekst piosenki, którą będziemy wspólnie śpiewać (nie wszyscy na pewno będą znali), albo hasło, które będziemy skandować (lewa strona Jon, prawa Bon Jovi, prawa Richie, lewa Sambora)...

(nie siedzę zupełnie w temacie, więc mógłby się wypowiedzieć ktoś, kto się zna na tego typu technice, może trzeba zapytać organizatora).

  • Poza tym sądzę, że może stać kilka stoisk (co na to organizator?) pod szyldem fanklubu i można sprzedawać po kosztach "pakiety koncertowe". Niech tam będzie balonik i konfetti w odpowiednim kolorze, może pamiątkowa zapalniczka z logo BJ, datą i logiem organizatora (a niech mają) + oczywiście rozpiska co, kiedy i do czego ma służyć. Jak to będzie do 5 PLN kosztować, to sporo osób kupi...
Trzecim pomysłem (wymaga dopracowania) jest zaśpiewać jakąś ich piosenkę.... PO POLSKU! Albo chociaż zwrotkę i refren. Mamy tu trochę tłumaczeń. Poprosić o podkład z głośników, rozpropagować tekst albo rzucić na telebim i dawaj... Będzie na pewno trochę czasu przed koncertem, żeby ze 2-3 razy przećwiczyć z tłumem. ;-)
Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

Jakoś ciężko widzę odbieranie jakiejkolwiek wiadomości, informacji w trakcie szału zabawy koncertowej ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Pomysł mój, nie sprawdzony, nie wiem czy w praktyce by wypalił:
1. Robimy biało-czerwone wstęgi (szerokości np 2-3 rolek papieru toaletowego)
2. W odpowiednim czasie przednie rzędy zaczynają je rozwijać i podawać do tyłu, żeby utworzyć biało-czerwone promienie biegnące od sceny i jakby wychodzące z diamond circle jak najdalej się da w stronę trybun

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Dyskusja ogólna”