Media

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: djpj1 »

Mkwiatek93 pisze:Dokładnie... Ech te media do czerwca tyle się muszą nauczyć (co jest oczywiście i tak porażką), że zaczynam się o to martiwć czy dzdzą radę... tak trudno jest zrozumieć m. in. różnicę między JBJ a BJ; bądź pisowni - Jon, a nie John itd :evil:

Pracując przez jakiś czas w branży radiowej,obserwując przez wiele lat znajomych nawet takich którzy byli w miarę na bieżąco z muzyką mało kto potrafił odróżnić piosenki Bon Jovi jako grupy i utwory Jona Bon Jovi jako solisty,dla wielu Blaze of Glory to Bon Jovi dla innych Bed of Roses to Jon...I to było w latach 90....a co dopiero dziś....Ogólnie to się im nie dziwie-dla większości Rolling Stones to tylko Mick Jagger i Keith Richards ,U2 to Bono itd...a z polskiego rynku Lady Pank to J.Borysewicz i J.Panasewicz.-a gdzie reszta zespołu?Potrafi ktoś powiedzieć cały pierwszy skład z ze Stasiakiem, Mścisławski czy Szlagowski na perkusji?albo Republikę?Znany Grzegorz Ciechowski a reszta?..Tak samo jest z Bon Jovi-kojarzy się z Jonem i jeszcze czasem z Ryśkiem Samborą......Czy mamy prawo wymagać od ludzi którzy znają It's my life czy Living on a prayer, że nie wiedzą czy to zespół czy sam wokalista?nie potrafią odróżnić ..podoba im sie kawałek i tyle...nie interesuja sie muzyka na tyle mocno by zrozumieć i poznać historie...Oczywiście od "dziennikarzy "muzycznych należało by wymagać tej znajomości ale cóż...dobrze wiemy w jakim kraju żyjemy i że bycie dziennikarzem nie zawsze oznacza ,że sie trzeba znać na tym co się pisze...
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
KondZik

Post autor: KondZik »

djpj1 pisze:
Mkwiatek93 pisze:Dokładnie... Ech te media do czerwca tyle się muszą nauczyć (co jest oczywiście i tak porażką), że zaczynam się o to martiwć czy dzdzą radę... tak trudno jest zrozumieć m. in. różnicę między JBJ a BJ; bądź pisowni - Jon, a nie John itd :evil:

Pracując przez jakiś czas w branży radiowej,obserwując przez wiele lat znajomych nawet takich którzy byli w miarę na bieżąco z muzyką mało kto potrafił odróżnić piosenki Bon Jovi jako grupy i utwory Jona Bon Jovi jako solisty,dla wielu Blaze of Glory to Bon Jovi dla innych Bed of Roses to Jon...I to było w latach 90....a co dopiero dziś....Ogólnie to się im nie dziwie-dla większości Rolling Stones to tylko Mick Jagger i Keith Richards ,U2 to Bono itd...a z polskiego rynku Lady Pank to J.Borysewicz i J.Panasewicz.-a gdzie reszta zespołu?Potrafi ktoś powiedzieć cały pierwszy skład z ze Stasiakiem, Mścisławski czy Szlagowski na perkusji?albo Republikę?Znany Grzegorz Ciechowski a reszta?..Tak samo jest z Bon Jovi-kojarzy się z Jonem i jeszcze czasem z Ryśkiem Samborą......Czy mamy prawo wymagać od ludzi którzy znają It's my life czy Living on a prayer, że nie wiedzą czy to zespół czy sam wokalista?nie potrafią odróżnić ..podoba im sie kawałek i tyle...nie interesuja sie muzyka na tyle mocno by zrozumieć i poznać historie...Oczywiście od "dziennikarzy "muzycznych należało by wymagać tej znajomości ale cóż...dobrze wiemy w jakim kraju żyjemy i że bycie dziennikarzem nie zawsze oznacza ,że sie trzeba znać na tym co się pisze...
Świetnie skomentowane. Szczególnie końcówka bardzo mi się podoba :)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Niektórzy pewnie nawet nie wiedzą, że Jon nagrywa solowe utwory i je puszczają pod wspólną nazwą Bon Jovi.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Choćby Blaze of Glory... Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę Not Running Anymore - pierwsze co wyskoczy to Bon Jovi :kwasny:
A co do puenty djpj1, to było jednym z motywów że nie zaczęłam studiować dziennikarstwa, choć bardzo chciałam na początku. Ale doszłam do wniosku że nie będę pisac tego co myślę, tylko to czego ode mnie oczekują. Dlatego wybrałam inną drogę na przyszłość :)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

W radio regionalnym - RADIO NYSA , link: http://nadaje.com/radio-nysa.html [do słuchania przez neta] można co kilka godzin usłyszeć Bon Jovi. Na ich oficjalnym facebooku wysyła się prośby o piosenkę i zostaje puszczona! Dzisiaj już było Make a memory, Welcome to whatever you are, przypuszczam, że LOAP i inne niedługo też się pojawią.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

LOAP to raczej pozycja obowiązkowa, tak jak IML, ewentualnie You Give Love bądź Always :)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Wczoraj przed zaśnieciem słyszałam właśnie You give love a bad name. Przeczytali też wpis mojej koleżanki, która pozdrawiała ludzi wybierających się na koncert w Gdańsku, także promocja koncertu była :D
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ja na moim FCB często promuję koncert, ale żaden z moich znajomych się nie wybiera, choć kilku nie przekreśla tego ;)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Ja na moich znajomych przestałam już liczyć, chociaż jak ogłoszono koncert to spotkałam się z paroma pozytywnymi reakcjami i byłam trochę zaskoczona :lol:
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

U mnie fejsbukowi znajomi raczej też nie idą, choć jestem w trakcie przekonywania jednej z koleżanek i mam nadzieję, że mi się uda :)
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Wśród moich fejsbukowych znajomych wybierają się głównie ci, których poznałam dzięki forum :)
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Z forum fejsbukowymi znajomymi jak na razie jest tylko Gloria, i jako jedyna idzie spośród z nich na koncert :D Prócz mojej siostry, która jedzie ze mną :) Ale rzeczywiście sporo znajomych (tych inteligentniejszych) pozytywnie reaguje na mój wyjazd, ewentualnie cieszą się bo znają moją manianę na punkcie BJ, choć jednocześnie patrzą na mnie z politowaniem słysząc sumę jaką wydałam na ten cel :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

W radiu ostanio puszczają "Please Come home For Christmas" za każdym razem jak robię :bg: ooo Bon Jovi, kolejna osoba zaskoczona że to BJ... :bg:
Uświadamiam całą pracownię :bg:
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Hiena pisze:W radiu ostanio puszczają "Please Come home For Christmas" za każdym razem jak robię :bg: ooo Bon Jovi, kolejna osoba zaskoczona że to BJ... :bg:
Uświadamiam całą pracownię :bg:
Cóż za stacja? W zeszłym roku w RMF'ie puścili chyba raz za mojej zmiany. W tym roku jeszcze ni razu podczas mojej pracy :kwasny:
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Ja w w.w. radio usłyszałam dzisiaj All about loving you.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”