Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ciagle nie moge za wiele napisac bo wciaz siedze w Sopocie na telefonie ale cos musze dodac - Jon byl NIESAMOWITY. Zero fochow a mial ku temu powod bo pare razy publika nie zareagowala tak jak chcial. Juz sie balem, ze po poczatkowym braku reakcji na standardowe pytanie o rozgrzaniu pojdzie foch a on nic. Wiedzial,ze to nie jest publika przyzwyczajona do Bon Jovi,wiedzial,ze on musi ja zdobyc i cholera jasna zdobyl ! Wiedzial,ze musi sie starac i sie staral. Gdyby w niemczech tak nie bylo reakcji czy nie poszlo by allright to by zarzucil stink eye (jak chociazby bylo w dreznie przy wanted). Jon zrobil wszystko by zgarnac ta publike,nie myslalem,ze zalozy koszulke,ze dwa razy wejdzie na catwalk,ze bedzie kopal pilki i balony,ze pomoze chlopakowi w oswiadczynach itp itd Ostatnimi czasy nie jestem jego najwiekszym fanem ale kurde wczoraj byl WIELKI !

[ Dodano: 2013-06-20, 15:21 ]
Zeby nie bylo tak slodko to dodam,ze Bandiera to amator jakich malo w muzycznym swiecie. Jego gra to jakis ponury zart.
Obrazek
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

http://instagram.com/p/axikrHQihe/ Filip rzekł kilka słów. Ja dodam też, że David genialnie śpiewa, co było wyjątkowo dobrze słychać wczoraj. Zwrotka w In these arms, chórek w RYH. Mistrz!
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
solb
I Believe
I Believe
Posty: 67
Rejestracja: 18 maja 2009, o 19:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: solb »

KondZik pisze:Siedzieliśmy niedaleko siebie na trawiastej skarpie. Pozdrawiam jak gdzieś tutaj jest
Ja również pozdrawiam wszystkich obecnych na skarpie ;)
aneta
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 20 czerwca 2013, o 11:19
Lokalizacja: Tczew

Post autor: aneta »

Super koncert! Jak słucham starych kawałków to mi się przypominają lata, gdy byłam nastolatką i ich poznałam. Ach - te plakaty z Zarzewia ;-)) Wczorajszy koncert to spełnienie moich marzeń!!
Aneta BJ
fin
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 13 czerwca 2013, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fin »

A ja pozdrawiam ekipę z mojego rodzinnego Lublina, którą spotkałam w środę na stacji benzynowej gdzieś między Warszawą a Gdańskiem :)

Zaczęłam oglądać różne filmiki z koncertu i znowu wszystkie emocje wróciły...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ja ciągle nie jestem w stanie zebrać myśli do kupy. Po prostu genialny koncert, i to mimo braku Ryśka... :) Jon był wielki, Phil godnie zastępował Mistrza, cały zespół dawał radę, nawet ten momentami karykaturalny Bobby :) Piękna noc i tyle! :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Tak, to jest straszne i piękne zarazem, że ogląda człowiek filmiki i napływają mu do oczu łzy szczęścia, że się tam było, to przeżyło, ale już się skończyło... Dokładnie dobę temu stałam przy bramie nr 10 (notabene przy kilku bardzo fajnych ludziach ze Śląska, ujawnijcie się :)) ) i czekałam, aż otworzą bramy. Nawet w najśmielszych snach nie spodziewałam się TAKIEGO wieczoru. Oni zniszczyli moją psychikę doszczętnie. Coś czuję, że niebawem będzie depresja pokoncertowa :P
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Merylinn
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 10:49
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Merylinn »

Moja depresja już się uaktywniła...
http://www.youtube.com/watch?v=QeIokHiDkNQ oglądam to i wracam myślami do momentu w którym pierwszy raz zobaczyłam Jona tuż przed moimi oczami. Chyba przez całą pierwszą piosenkę nie docierało do mnie że widzę Jona Bon Joviego na żywo, a nie tak jak zwykle na jakimś nagraniu z koncertu. Łzy szczęścia same napływają mi do oczu.
19.06.2013 - Gdańsk
24.06.2013 - Praga
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

Właśnie wróciłem z Gdańska i wciąż nie mogę zebrać myśli :)) Byłem przekonany że brak Ryśka będzie wielką rysą na tym koncercie ale w tym miejscu ukłony przed Philem X. Dał facet radę, ta jego swoboda na naszej scenie aż mnie osłupiła. Ja miałem miejsce na GC, widok idealny, John przechodził samego siebie. Dawno nie widziałem go w tak świetnym nastroju na koncercie. I te Bad Medicine - rewelacja !! !! !! Ogólnie chłopaki zrobiły show na światowym poziomie a dzięki naszej atmosferze jestem przekonany że szybko tutaj wrócą ;] A i jeszcze to nagłośnienie - mistrzostwo świata ;] Echh, ciągle mam to wszystko przed oczami :))
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

W środę byłam na najlepszym koncercie mojego dotychczasowego życia, nie przesadzam. Powiedzieć, że Bon Jovi dają radę to duże niedomówienie. Oni potrafią rozruszać publikę jak nikt inny i sprawić, że człowiek przez te kilka godzin zapomina o całym świecie. An streamy, ani filmiki nie oddadzą nawet w połowie tego, co naprawdę działo się na tym koncercie. Jon wyglądał na naprawdę szczęśliwego, że dla nas gra, dał z siebie wszystko, podobnie jak reszta zespołu. Świetna akcja z flagą, setlista, z której jestem zadowolona mimo tego, że nie było kilku kawałków, które chciałam, niezapomniana atmosfera i łzy szczęścia, które wciąż napływają mi do oczu na samą myśl o tym, co dane mi było tam przeżyć.

Bon Jovi są świetni i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Ten koncert jest na to dowodem.
Depresja pokoncertowa, którą mam od momentu wyjścia z tego stadionu również.
aerofan
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 20 czerwca 2013, o 15:45
Lokalizacja: Poznań

Post autor: aerofan »

Koncert fajny, ALE:

1. Brak Sambory - dowiedziałem się o tym w dniu koncertu :/ A IMO ma głos lepszy od Jona.
2. Nagłośnienie - na IRZe było OK, BJ było głośniej co powodowało rzępolenie i dudnienie. Stałem w połowie strefy GC na wprost sceny. Mnie to nie dziwi, na Aerosmith dokładnie tak samo było, suport był OK, Aero za głośno.
3. Po cholerę był ten catwalk ? Jon przeleciał po nim 2 razy na chybcika jakby się bał czegoś. I po co było płacić za early entry w GC ?
4. Zamknięcie dróg wokół areny - paranoja. Z buta szliśmy ze 2 km. Na żadnym innym koncercie w cywilizowanym kraju czy meczu nie zamykają dróg.

No a poza tym, to oczywiście super. Długo i na poziomie, a no i bez opóźnienia.
Awatar użytkownika
black
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 71
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: black »

Jaro pisze:Byłem przekonany że brak Ryśka będzie wielką rysą na tym koncercie ale w tym miejscu ukłony przed Philem X. Dał facet radę, ta jego swoboda na naszej scenie aż mnie osłupiła.
O właśnie, zapomniałam wspomnieć o Philu. Naprawdę bardzo sympatycznie wypadł, świetnie wypełnił lukę po Ryśku.

Btw, czy ktoś ma może w miarę ogarnięte nagranie oświadczyn? :)
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2013, o 16:54 przez black, łącznie zmieniany 1 raz.
"And on the 8th day God created rock n' roll!..."
last.fm
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Bon Jovi ‏@BonJovi 3godz.
Poland, thanks for being such an amazing crowd last night!! The European leg continues tomorrow in STUTTGART! #BecauseWeCan
What a beautiful mess..
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

Jak patrzę po tych wpisach na twitterze to jesteśmy wyróżnieni ;)
Awatar użytkownika
gnjovi
I Believe
I Believe
Posty: 82
Rejestracja: 22 września 2005, o 09:17
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Skawina

Post autor: gnjovi »

Właśnie próbuje ogarnąć myśli po koncercie.Koncert niesamowity!!!!!!Mój drugi koncert BJ.W porównaniu do tego pierwszego w Milton Keynes- mega lepszy.Jon naprawdę mnie zadziwił.Myślałem że nie będzie się nic ruszał, a tu istny wulkan energii,rewelacja.Pokazał że jest świetnym frontmanem.Wokalnie wytrzymywał.Phil naprawdę godne zastąpienie Ryśka, aczkolwiek wiadomo że to nie to samo.Scena-mistrzostwo!!Setlista - naprawdę niezła ale jak dla mnie chociaż o dwa kawałki chciałem jeszcze usłyszeć- Blood on blood i Dry county (nie mówiąc o Homebound train czy Wild is the wind)ale nie można mieć wszystkiego, pewnie tez pod Phila ustawiają setlistę trochę.Jeszcze jedno- nie spodziewałem się że będę miał Jona na wyciągnięcie ręki, stałęm w pierwszym rzędzie tuż przy barierce-widok bezcenny, wart każde pieniądze, nie do opisania.Nie zapomnę tego do końca życia chociaz gardło zdarte od śpiewania a nogi od skakania.
Bon Jovi udowodniło że rock są w formie i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.Ale zdjęcie z Obie O Brianem też bezcenne!!!

Keep the faith!!!!
PS. Richie niech żałuje że go nie było, bez niego też dają radę
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2013, o 17:08 przez gnjovi, łącznie zmieniany 1 raz.
SOMEDAY I'LL BE SATURDAY NIGHT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”