Gdańsk Multicam DVD

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Zgadza się
Pozdro! Również dla Beti!;) :cfaniak:
Ostatnio zmieniony 5 sierpnia 2013, o 18:33 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Prezes, sądzisz że w porządku są komentarze typu "albo robi się coś na 100% albo nie robi się tego wcale"? w stosunku do kogoś, kto wykonuje ciężką robote bezinteresownie? Ja rozumiem krytyke i wytykanie błędów w produkcji, ale nie rozumiem pretensji do twórców. Jest zasada: płacę i wymagam. Ale my ten film dostaliśmy zupełnie za darmo, więc powinniśmy się cieszyć, że wogóle powstał.

Ty nie widzisz w tym nic chamskiego. Ja widze. Podobnie odebrała to inna część forumowiczów. Osobiście poczułbym sie urażony, gdyby ktoś w ten sposób skwitował coś, nad czym ciężko pracowałem przez miesiąc i udostępniłem innym zupełnie za darmo.
It's my life!
Awatar użytkownika
Agatita
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 27
Rejestracja: 30 czerwca 2013, o 09:12
Lokalizacja: Strzegom

Post autor: Agatita »

madm, Tak też mi się wydaje i masz rację.. Wg mnie nie ma co teraz nad tym dumać, bo powstał przepiękny film!
It's My Life !
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3523
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Widać są wrażliwi i wrażliwsi... ;)
Nie bronię tej osoby ale i jej nie atakuję bo jej nie znam, nie widziałem jej twarzy jak pisała tego posta etc...Może miała żal że nie udało się się znaleźć lepszych ujęć? Może wg niej film powstał za szybko? Może jest wredna i bezczelna? Maybe baby...Można tak się bawić w nieskończoność w zgadywanki...
Ale każdy ma prawo powiedzieć że coś mu się nie podoba...A autorzy obronią się świetnie sami, zwłaszcza swoją pracą, którą wykonali jak najlepiej się dało... :)
Grubszej skóry wszystkim życzę! Cheers! :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Cycki opadają jak się czyta coś takiego.
Ginekomastia? :P :D

---

Czy na korzystanie z filmów na yt udostępnionych przez innych fanów też nie trzeba posiadać zgody autora? Jeśli nie jest to prawnym obowiązkiem, to chociaż trzeba się spytać z grzeczności, żeby nie robić szumu.

Po pierwsze: wątpię aby chłopakom chciało się pisać do każdego "jutubera" o pozwolenie na wykorzystanie nagrania do DVD,
po drugie: gdyby wykorzystali bez zgody, ktoś zacząłby się rzucać. Za dużo pracy było włożone w złożenie do kupy tego DVD, żeby później zabronić jego publikacji ze względu na osobę, której nie podoba się, że jego nagranie zostało skradzione.

DVD jest na tyle dobrze zrobione, że we właściwych momentach ukazano właściwe ujęcia. A przynajmniej w tych najważniejszych m.in. z flagą. Nie rzucałabym się o głupie pierdółki w stylu "bo gdzieś są tylko dwa ujęcia", bo niektóre fragmenty udały się mistrzowsko jak na przykład LIVIN', gdzie ktoś świetnie ujął latającego po catwalku Jona.
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

misstwisted pisze:
Cycki opadają jak się czyta coś takiego.
Ginekomastia? :P :D

---

Czy na korzystanie z filmów na yt udostępnionych przez innych fanów też nie trzeba posiadać zgody autora? Jeśli nie jest to prawnym obowiązkiem, to chociaż trzeba się spytać z grzeczności, żeby nie robić szumu.

Po pierwsze: wątpię aby chłopakom chciało się pisać do każdego "jutubera" o pozwolenie na wykorzystanie nagrania do DVD,
po drugie: gdyby wykorzystali bez zgody, ktoś zacząłby się rzucać. Za dużo pracy było włożone w złożenie do kupy tego DVD, żeby później zabronić jego publikacji ze względu na osobę, której nie podoba się, że jego nagranie zostało skradzione.

DVD jest na tyle dobrze zrobione, że we właściwych momentach ukazano właściwe ujęcia. A przynajmniej w tych najważniejszych m.in. z flagą. Nie rzucałabym się o głupie pierdółki w stylu "bo gdzieś są tylko dwa ujęcia", bo niektóre fragmenty udały się mistrzowsko jak na przykład LIVIN', gdzie ktoś świetnie ujął latającego po catwalku Jona.
lub Bad Madicine podczas ,którego Jon wskazuje na mnie palcem i się do mnie (DO MNIE :D ) uśmiecha :D <3 :D :lol:
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

misstwisted pisze:
Cycki opadają jak się czyta coś takiego.
Ginekomastia? :P :D
:D Miss, brawo, za rozładowanie sytuacji, a skąd znasz takie słownictwo nie chcę nawet wiedzieć :D

Ja bym dośpiewał jeszcze coś z klasyki:
With these two boobs
I can tear down walls
I can build a bridge
I can break my fall
With these two boobs
I can pray or fight
I can hold the torch
I can shine a light
;)
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Tomker, martwiłem się, że nie ma Cię w zagadkach, ale widzę, że z Tobą wszystko dobrze ;]
Why so serious?
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Yossarian pisze:Tomker, martwiłem się, że nie ma Cię w zagadkach, ale widzę, że z Tobą wszystko dobrze ;]
I died "tomorrow" but I've come back as me ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3523
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

No obejrzałem do końca, musiałem się sprężyć bo wyjeżdżam... :)
Super robota, są momenty i ujęcia po prostu REWELACYJNE! Im dalej się ogląda, tym lepiej...Wielki szacun i big thanx dla wszystkich autorów!
A publika, no cóż jak się porówna do MSG to tamci się mogą schować i już nie wychodzić z kibla...Nagranie pokazuje dokładnie jaką super publiczność mieliśmy... :)
Będzie extra pamiątka. Mógłbym to oglądać najczęściej ze wszystkich koncertów ale niestety bez scjentologa-krawca to nie to samo hehe :D
I brawo za piękne ujęcia Bobby'ego... ;)
I na koniec(już lekki offtop) ukłony dla Tomkera za boobs(mocne są)... :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:No obejrzałem do końca, musiałem się sprężyć bo wyjeżdżam... :)
udanych Wakacji !!
Obrazek

A, żeby to nie był zbytni offtop to powiem na temat, że multicam wprawił mnie w świetny nastrój ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Po tygodniowej nieobecności i kilkudniowym ogarnianiu swojej skromnej osoby W KOŃCU mam czas usiąść, zajrzeć na forum i zobaczyć to cudo, które przygotowaliście. Jestem w trakcie oglądania i już JESTEM ZACHWYCONA! :) Wspaniała robota, już od pierwszych minut widać ogrom pracy jaki włożyliście w ten film. Bardzo za to dziękuję! :)
Mam jeszcze pytanie bo nie zdążyłam przeczytać wszystkich postów i nie jestem w temacie - czy możecie to jakoś udostępnić w lepszej jakości?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Luqe
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 15 lipca 2013, o 18:11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta

Post autor: Luqe »

A ja dzisiaj wpadłem na pomysł :o Niedługo będę się zabierał za robienie czegoś w rodzaju foto-albumu w formie video z wesela siostry i tutaj zrodziła się w mojej głowie myśl, że może, gdyby udało się zebrać zdjęcia wysokiej jakości to mógłbym popracować nad czymś podobnym z koncertu...
"...I'd rather die than fade away"
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Ja dopiero wczoraj miałam okazję zobaczyć to cudo i jestem pod ogromnym wrażeniem! Emocje wracają! Znów łzy przy fladze, koszulce, oświadczynach i jeszcze w kilku miejscach :) Wyszło genialnie i będzie pamiątka na zawsze, z najpiękniejszego dnia mojego życia :) :D

Wielkie dzięki autorom oraz tym, którzy przesłali materiały! Jesteście wielcy! :brawo:

:bj: , baby! ;]
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Tomker pisze:
misstwisted pisze:
Cycki opadają jak się czyta coś takiego.
Ginekomastia? :P :D
:D Miss, brawo, za rozładowanie sytuacji, a skąd znasz takie słownictwo nie chcę nawet wiedzieć :D

Ja bym dośpiewał jeszcze coś z klasyki:
With these two boobs
I can tear down walls
I can build a bridge
I can break my fall
With these two boobs
I can pray or fight
I can hold the torch
I can shine a light
;)
Posiadam swoją, naturalną, rozmiaru właściwego :cfaniak: Jednak znam osoby, które zmagają się z tą, którą nazywa się już chorobą :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”