Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Mało tego, zdarza się najlepszym :))))
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

czad; szkoda tylko, że jeśli rzeczywiście się im u nas tak podobało, to nie przełożyli tego na długość koncertu.
Why so serious?
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

jovizna pisze:Powiem tylko tyle: JESTEM Z WAS CHOLERNIE DUMNA!

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 2oaq5fbtJg
3:58 reakcja Jasia na mój Tattoo :) szkoda ze nie dało sie sięgnąc piątaka przybic



a sam koncert hmmm widziałem kilka (AC/DC, Whitesnake, Europe, Judas Priest, Def Leppard czy Bryan Adams) i mimo ze byłem sceptycznie nastawiony z powodu braku Ryśka i pojechałem tylko dlatego ze był problem zwrócić bilet to powiem że to był najlepszy koncert w moim życiu i biorąc pod uwage ze Bon Jovi to nie jest mój ukochany zespół (jest nim Def Leppard) to myśle ze jestem dosc obiektywny

było cudownie :) i szacuc dla Phila X !!
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2013, o 08:48 przez DefLeppard, łącznie zmieniany 1 raz.
Do You Wanna Get Rocked???????????
aerofan
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 20 czerwca 2013, o 15:45
Lokalizacja: Poznań

Post autor: aerofan »

jovizna pisze:Powiem tylko tyle: JESTEM Z WAS CHOLERNIE DUMNA!

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 2oaq5fbtJg
3:58 o fak, ale zawył :D
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

aerofan pisze:
jovizna pisze:Powiem tylko tyle: JESTEM Z WAS CHOLERNIE DUMNA!

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 2oaq5fbtJg
3:58 o fak, ale zawył :D
no dopiero to na youtubie zauwazylem - uslyszalem :)
Do You Wanna Get Rocked???????????
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3524
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Powiem tak: nie sądziłem że dożyję takiego show w Polsce. Jestem dumny z polskiej publiczności, fanów, atmosfery, akcji z flagą i koszulką dla Jona. Stadion- rewelacja. Z sety jestem zadowolony bo dostałem kilka songs których live nie słyszałem wcześniej. Długość koncertu jak najbardziej ok - takiej się spodziewałem po Berlinie. Poza tym to był debiut w Polsce, więc ciężko się było spodziewać drugiego Monachium...
Nagłośnienie nie zawsze dobrze się spisywało...Były piosenki gdzie gitary Phila nie było słychać w ogóle!!!Natomiast - co za paradoks - 'gitarę' Bobby'ego słychać było dobrze...
Nigdy nie widziałem tak szczęśliwego Jona, uśmiech od ucha do ucha cały czas... :)
Obiecał że wrócą i oby to zrobili ale w pełnym składzie... ;)
Cieszę się bardzo że miałem możliwość spotkania się z kilkoma osobami z forum: z wiceprezesami Damned(który stał obok mnie w goldenie przez cały koncert) i Tomkerem(szkoda że tak krótko), Bartkiem, Rickym, Kikusią(och!), Yaną(ach!), Edytą, Śmieszkiem...Szkoda że nie było czasu i sił aby siąść gdzieś i wypić parę piw...
Dzięki wszystkim za ONE WILD NIGHT! :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ania93x
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 9 listopada 2012, o 19:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ania93x »

http://www.youtube.com/watch?v=iJxDHw0ciHI - livin'
jakość pozostawia wiele do życzenia, ale może ktoś chce zobaczyć Jona z bliska ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Yossarian pisze:czad; szkoda tylko, że jeśli rzeczywiście się im u nas tak podobało, to nie przełożyli tego na długość koncertu.
Bardzo im się podobało. Zobacz filmik Livina i jak Jon tryskał humorem na żadnym koncercie na jakim byłem nie miał tak dobrego humoru. W naszej ekipie (łącznie widzieliśmy kilkanaście koncertów BJ) każdy co chwila podkreślał, że Jon sie zaj***iscie bawi i mu się podoba. Akcja z piłkami i jego zaangażowaniem w ich kopanie (spóźnił sie na refren Born To Follow) mnie rozwaliła na łopatki.

A co do długości koncertu.
Orginalna setlista miała 22 numery. Dostaliśmy 26 + Star Me Up.

Jestem pewien, że graliby dłużej gdyby nie to, ze o 24tej mieli ustawiony samolot. Nie wiem jak to się odbywa czy mieli wtedy pozwolenie na start i nie dało się tego przedłużyć. Fani pojechali na lotnisko od razu za zespołem, ale niestety BJ odlecieli wcześniej.

Więc jeśli patrzeć z tej perspektywy, że mieliśmy dostać 22 kawałki a dostaliśmy o 4,5 więcej i to takich które w audibles nie były wymienione to przeciągnęli koncert bardzo fajnie ;)

[ Dodano: 2013-06-21, 11:33 ]
DefLeppard pisze:
jovizna pisze:Powiem tylko tyle: JESTEM Z WAS CHOLERNIE DUMNA!

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 2oaq5fbtJg
3:58 reakcja Jasia na mój Tattoo :) szkoda ze nie dało sie sięgnąc piątaka przybic



a sam koncert hmmm widziałem kilka (AC/DC, Whitesnake, Europe, Judas Priest, Def Leppard czy Bryan Adams) i mimo ze byłem sceptycznie nastawiony z powodu braku Ryśka i pojechałem tylko dlatego ze był problem zwrócić bilet to powiem że to był najlepszy koncert w moim życiu i biorąc pod uwage ze Bon Jovi to nie jest mój ukochany zespół (jest nim Def Leppard) to myśle ze jestem dosc obiektywny

było cudownie :) i szacuc dla Phila X !!
Pięknie się czyta takie opinie!
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

Adrian pisze:
Yossarian pisze:czad; szkoda tylko, że jeśli rzeczywiście się im u nas tak podobało, to nie przełożyli tego na długość koncertu.
Bardzo im się podobało. Zobacz filmik Livina i jak Jon tryskał humorem na żadnym koncercie na jakim byłem nie miał tak dobrego humoru. W naszej ekipie (łącznie widzieliśmy kilkanaście koncertów BJ) każdy co chwila podkreślał, że Jon sie zaj***iscie bawi i mu się podoba. Akcja z piłkami i jego zaangażowaniem w ich kopanie (spóźnił sie na refren Born To Follow) mnie rozwaliła na łopatki.

A co do długości koncertu.
Orginalna setlista miała 22 numery. Dostaliśmy 26 + Star Me Up.

Jestem pewien, że graliby dłużej gdyby nie to, ze o 24tej mieli ustawiony samolot. Nie wiem jak to się odbywa czy mieli wtedy pozwolenie na start i nie dało się tego przedłużyć. Fani pojechali na lotnisko od razu za zespołem, ale niestety BJ odlecieli wcześniej.

Więc jeśli patrzeć z tej perspektywy, że mieliśmy dostać 22 kawałki a dostaliśmy o 4,5 więcej i to takich które w audibles nie były wymienione to przeciągnęli ;)
dokladnie mam takie samo zdanie, ja liczylem na bardziej bucowate zachowanie Jona i martwilm sie ze to bedzie koncert jego EGO :) nawet zmartwilem sie jak dostał piłką. :):)

widać ze naprawde był zaskoczony (pozytywnie) i zadowolony a przekonało mnie o tym koncówka Because We Can (na zywo ten kawalek jest gienialny)
Do You Wanna Get Rocked???????????
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

DefLeppard pisze:jovizna napisał/a:
Powiem tylko tyle: JESTEM Z WAS CHOLERNIE DUMNA!

https://www.youtube.com/w...d&v=g2oaq5fbtJg

3:58 reakcja Jasia na mój Tattoo szkoda ze nie dało sie sięgnąc piątaka przybic
Skoro wszyscy chwalą się swoimi Jonowymi momentami tj. łapaniem stóp, uśmiechów, spojrzeń, muśnięciami, piątkami itd. to powiem, ze minuta 7.40 należy do mnie ;) Wyrzucone przez niego róże wpadły w moje ręce a stanik nie wiem czemu również odrzucił do nas trafiając obok chyba w yanniego :D może byłam w amoku, ale do mnie on nie należał, więc przyznawać się teraz laski, która to :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
marot
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 1 marca 2013, o 08:56
Lokalizacja: Katowice

Post autor: marot »

Cześć

Nie będę powielał tego co już zostało napisane o super atmosferze, o ciepłym przyjęciu BJ w Polsce i ich reakcji na reakcję fanów - w końcu grali tu pierwszy raz i nie wiadomo czego mogli się spodziewać.

Na płycie zabawa była świetna i czuło się atmosferę niektórzy aż zanadto się porywali
vide chłopak z skrzeczącym piskiem który mocno denerwował, choć widziałem też znudzone osoby.

Napiszę tylko o coverach - bo "Rockin' All Over The World" Status Quo takim był - ale albo
nie trafił w "target" wiekowy albo po prostu nikt u nas tego nie śpiewał.
Drugi to kawałek The Rolling Stones przy którym Jon wykonał niesamowity taniec - i naśladowanie Micka Jaggera szło mu na prawdę dobrze.
Ja liczyłem na Hallelujah ale i tak jestem zadowolony.
Joanna Gates
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 18:33
Lokalizacja: Grodków

Post autor: Joanna Gates »

Ten koncert to spełnienie moich marzeń! Wyczekany tyle czasu. Niestety nie miałam możliwości zobaczyć ich za granicą. Opłaciło się jechać prawie przez całą Polskę. Już w autobusie była spoko atmosfera, fajni ludzie. Pozdrawiam Madzię i Łukasza spod bramy 12 GC FT świetnie się z Wami bawiłam :) Stałam prawie przy samej barierce na Goldenie na przeciw Jona, miałam super widok :) Usłyszałam prawie wszystko co chciałam. Flaga była extra. Zespół dał czadu, te ich uśmiechy rozwaliły mnie totalnie. Było widać, że dobrze się bawią i są pozytywnie zaskoczeni. Na zaręczynach płakałam, to było takie cudowne. Always i znowu płacz. To nić, że Jon się nie wyrabiał, ważne że było! I jeszcze ta akcja ze stanikiem :D Ekipa obok mnie na Goldenie bawiła się cudownie, żadnych drewniaków. Widziałam Jona z bliska, to już jest coś! Chcę więcej!
So far away, I'm gone. Please don't follow me tonight.
And while I'm gone, everything will be alright.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

To był Wielki wieczór!

Atmosfera, jak na Polskę przystało - kapitalna. Zespół na fali, uśmiechnięci i zaskoczeni przyjęciem. Oprócz akcji fanowskich, sporą niespodzianką i to nie tylko dla zespołu było Because We Can, podczas którego zabawa przerosła oczekiwania wszystkich... spontaniczne left-right rękoma 30 tys. fanów wypadło 100x lepiej niż przy Captain Crash :D

Set-lista dobra, 2,5h grania, 2 niespodzianki, do tego jeszcze Always na sam koniec, a także zwrotka Davida w In These Arms, więc na prawdę nieźle... Bad Medicine to dla mnie kluczowy moment koncertu, szkoda że Shout pojawiło się jedynie jako teaser, choć tego mogłaby nie wytrzymać konstrukcja stadionu... bo widziałem że na trybunach (a zwłaszcza wschodniej) zabawa była przednia :D

Nie wiem czy można trzymać Jona za słowo, ale przyjmijmy że tak, a zatem nie był to ostatni koncert w Polsce. Możemy spodziewać się powtórki w przyszłości, a jak kolejny koncert u nas, to tylko z Samborą i to napawa mnie na dzień dzisiejszy największym optymizmem.

Gratulacje dla narzeczonych... wielkie wyróżnienie... i podziękowania, bo dzięki Wam usłyszeliśmy spontanicznie zagrane, akustyczne Never Say Goodbye! Wszystkiego dobrego! ;)

Pozdrawiam forumowiczów (i nie tylko), z którymi udało mi się spotkać:
na pewno o kimś zapomniałem, wybaczcie ;)

- Yana ;)
- Prezes z żoną ;)
- cRaSh
- Tomker z kobietą ;)
- Flowery ;)
- Bodzio
- Kikusia
- Agata z mężem
- 99 in the shade
- Jovizna
- Bartek
- Frankie
- Edyta
- Yani
- Adrian
- Ricky
- Śmieszek
- KM z mężem
- oraz Ola Woźniak ;)

Dzięki wszystkim i do następnego!
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: FraterMajor »

Cześć,

na koncercie nie byłem, ale śledzę relacje, zdjęcia i nagrania z dużą ciekawością. Cieszę się, że zespół i publiczność dopisała. Zawsze się zastanawiałem, czy publika byłaby w stanie podjąć śpiew np. Livin' on a prayer :D Dzięki nagraniom już wiem, że tak.
2019-07-12 - Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

Damned ty jechałes może ze SMOKTICKET z Katowic??
Do You Wanna Get Rocked???????????
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”