Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

mst pisze:
black pisze: Btw, czy ktoś ma może w miarę ogarnięte nagranie oświadczyn? :)
Mam. Ale na facebooku. Właśnie się wrzuca.
Mogę Cię zaprosić, obejrzysz sobie.
Możesz wrzucić to nagranie na Youtube?
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Epona pisze:Dlaczego nie można było wnieść małych butelek bez nakrętek, tego nie rozumiem.
względy bezpieczeństwa

tak, wiem, że to idiotycznie brzmi ale możesz mieć w butelce czysty alkohol i zacząć ostro rozrabiać albo jakieś chemiczne = niebezpieczne świństwo itd.

to nie mój wymysł, przytacza w skrócie moją rozmowę z infolinią organizatora przed koncertem
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Regie »

black pisze:
mst pisze:
black pisze: Btw, czy ktoś ma może w miarę ogarnięte nagranie oświadczyn? :)
Proszę bardzo :-)
http://youtu.be/xf_ZXSpG1aQ
19.06.2013 – Gdańsk
22.07.2011 – Wiedeń
10.06.2011 – Drezno
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

a tak to wyglądało z góry :)
Obrazek
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

a tu relacja onet.pl Fotograf się nie wysilił, fotki tylko z początku show.
http://muzyka.onet.pl/galerie/bon-jovi- ... -duza.html
aerofan
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 20 czerwca 2013, o 15:45
Lokalizacja: Poznań

Post autor: aerofan »

imp pisze:a tu relacja onet.pl Fotograf się nie wysilił, fotki tylko z początku show.
http://muzyka.onet.pl/galerie/bon-jovi- ... -duza.html
To myślisz, że prasowi dostali akredytacje na cały szoł ? :D
meow
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, o 13:01
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: meow »

Na zlocie w Poznaniu nie spodziewałam się, że za 10 miesięcy i jeden dzień usłyszę Bon Jovi na żywo, a tu taka niespodzianka :) Jeszcze dowiadując się pięć dni przed koncertem, że mogę jechać... naprawdę coś pięknego!
Dla mnie wspaniale, naprawdę. Na dodatek w ukochanym przeze mnie mieście (do którego musiałam wraz z przyjaciółką jechać 250km - wiem, że niektórzy z Was mieli o wiele, wieeele dalej, ale uwierzcie, że wysiedzieć z takim małym psychofanem dwie godziny w zamkniętej przestrzeni, jaką jest samochód, to prawie samobójstwo ;)), gdzie co rusz na Starówce spotykałyśmy kogoś z koszulką Bon Jovi. I jeśli gdzieś tu jest, to buziaki dla przemiłej pani, która w jakiejś kawiarni na rogu ul. Długiej prowadziła z nami rozmowę na temat koncertu - a to wszystko przez to, że spojrzałam w telewizor, gdzie leciała transmisja z koncertu sprzed kilku-kilkunastu lat i powiedziałam, że Jon dość stary, a nadal się nieźle trzyma ;)
Golden Circle, barierka pod wybiegiem - doskonale! Z tego miejsca też chciałabym pozdrowić uroczą blondynkę w koszulce z logiem Supermana, która wydawała z siebie tyle decybeli, że bałam się o swój słuch i której pomagałam zapiąć na ręku naszą świetną świecącą bransoletkę, a także miłego pana, który stał po mojej prawej stronie (GC, lewa strona pod barierką), był ze swoją kobietą i uśmiechał/śmiał się ze mnie, kiedy wywrzaskiwałam kolejne teksty piosenek i okazywałam swoją radość z tego, że wreszcie słyszę Bon Jovi na żywo. A, no i Bodzio! :) Tak się cieszę, że rozpoznałeś mnie i Jołsona ze zlotu! 'A te panie skądś znam!' - nadal nie wiemy, o jaką chustkę Ci chodziło :P
Ktoś tu narzeka na nagłośnienie - u nas było baaardzo dobrze. Setlista przepyszna dla mnie, szczególnie Always na końcu, w trakcie którego zdążyłam się popłakać cztery razy. I w ogóle moje ukochane Have a Nice Day, Born to Be My Baby, We Weren't Born to Follow, Someday I'll Be Saturday Night, no i takie hity jak It's My Life czy Livin' On a Prayer. Utwory z nowej płyty na żywo też podeszły mi jakoś lepiej, szczególnie Because We Can - ale to może dlatego, że nie mogłam się powstrzymać i zamiast 'wave' śpiewałam 'whale', od razu nieco zabawniej ;)
A teraz moje serce płacze, leży i rozpacza, że już po wszystkim. Widok prawie całego zespołu (Riiiicziiii! :c), flaga na trybunach - brak słów :) Światełka z telefonów, tysiące rąk w górze, naprawdę jedna wielka rodzina fanów, ludzi bez względu na wiek, którzy naprawdę kochają ten zespół. Dziękuję Wam wszystkim, że mogliśmy razem spędzić to nasze małe-wielkie święto :)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Dry County? Seriously? Następnym razem dajmy mu jakiegoś energetyka. Superman Tonight zamiast Dry County? To boli teraz, jak na to patrzę :P
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
black
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 71
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: black »

Regie pisze:
black pisze:
mst pisze: Proszę bardzo :-)
http://youtu.be/xf_ZXSpG1aQ
Ooo, dziękuję bardzo! :D
"And on the 8th day God created rock n' roll!..."
last.fm
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

alniac pisze:Dry County? Seriously? Następnym razem dajmy mu jakiegoś energetyka. Superman Tonight zamiast Dry County? To boli teraz, jak na to patrzę :P
Tez mi przykro z tego powodu.
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
fin
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 13 czerwca 2013, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fin »

Epona pisze:Z GC niewiele widziałam i miałam wrażenie, że mizernie to wyszło i niestety trybuny nie były doinformowane iż mają świecić telefonami.
Jak to? Przecież pięknie wyszło, nawet sam Jon ze sceny powiedział kilka miłych słów o tych światełkach, które wyglądają jak gwiazdy :) Znalazłam filmik z drugiego bisu, ale na pierwszym też było dobrze:
http://www.youtube.com/watch?v=TxfM6fcAIw0
black pisze:Btw, czy ktoś ma może w miarę ogarnięte nagranie oświadczyn? :)
Tutaj jest bardzo dobre nagranie z oświadczyn:
http://www.youtube.com/watch?v=LAi6VGydMvU&sns=fb
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2013, o 19:09 przez fin, łącznie zmieniany 1 raz.
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Koncert mojego dotychczasowego życia !!!!!!!! :) Tego co się działo na PGE nie da się opisać !!!! Tam trzeba było po prostu być !!!! :D
Merylinn
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 10:49
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Merylinn »

Ja płaczę z braku Bed of Roses :< Ale nie ma na co narzekać, było tyle fantastycznych utworów że nic, tylko dziękować za to że mogło się pojechać i czekać na następny raz :D
19.06.2013 - Gdańsk
24.06.2013 - Praga
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

W których piosenkach Jon kopał piłkę bo nie pamiętam?
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Nie jestem w stanie wiele powiedzieć, bo ciągle emocje mnie trzymają, ale to co się wczoraj działo było niesamowite. Zespół, Jon, fani stanęli na wysokości zadania, świetne humory i atmosfera, kosmos. Dopiero co dotarłam do domu, mam nadzieję, że się dzisiaj świetnie bawicie i do niedługiego zobaczenia :D magia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”