Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Ci, którzy nie pojechali ze względu na brak Richiego, mają i powinni żałować ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
StefanA
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: StefanA »

aerofan pisze: 3. Po cholerę był ten catwalk ? Jon przeleciał po nim 2 razy na chybcika jakby się bał czegoś. I po co było płacić za early entry w GC ?
Dokładnie myślałam o tym samym.
Ogólnie koncert był niesamowity,przez dwie godziny nie wierzyłam,że to się dzieje naprawdę.
Jestem pewna,że widziałam kilka osób z forum (na lewo od środka,tak 2 rząd od catwalku ;) )
Zaskoczyły mnie tylko dwie dziewczyny,które cały koncert przestały chyba w jednej pozycji,z głową opartą na ręce :P
Dodam tylko,że już czekam na kolejny koncert! :D
Merylinn
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 10:49
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Merylinn »

Mnie aż kusi żeby pojechać na ten cholerny koncert do Pragi :P Ale to już i tak nie będzie to samo bez najlepszej, Polskiej publiki :D
19.06.2013 - Gdańsk
24.06.2013 - Praga
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

black pisze: Btw, czy ktoś ma może w miarę ogarnięte nagranie oświadczyn? :)
Mam. Ale na facebooku. Właśnie się wrzuca.
Mogę Cię zaprosić, obejrzysz sobie.
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Post autor: tribe94 »

Obrazek

w audibles czekały ciekawe rzeczy :P
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Epona
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 22 marca 2011, o 20:56
Lokalizacja: Ozorków

Post autor: Epona »

Na początek coś mega pozytywnego: https://twitter.com/BonJovi

Podziękowali nam za wczorajszy koncert i atmosferę, którą zrobiliśmy. Myślę, że byli pod większym wrażeniem niż sądziłam. Nie wydawało mi się, że uda nam się zrobić na nich wrażenie, w w końcu są starymi wyjadaczami koncertowymi, ale jednak :), prześledziłam kilka wcześniejszych postów na Twitterze i nie znalazłam podziękowań dla publiczności z innego kraju, wspominają o koncertach ale nie tak wylewnie... co daje dużą nadzieję, że jeszcze do nas wrócą. Też miałam wrażenie, że Jon się dużo więcej uśmiechał i wprost się bawił publicznością :D.

Teraz moje wrażenia: koncert przerósł moje nadzieje i wyobrażenia myślę, że zaangażowaniem zespołu i zabawą jaką nam zaserwowali, a także i chyba przede wszystkim kontaktem z publicznością na łeb pobili moje wymarzone AC /DC, którego koncertu pragnęłam duszą i ciałem, ale tamten koncert był satysfakcjonujący... tak po prostu. Na Bon Jovi wybrałam się z sentymentu, gdy byłam nastolatką i zakochałam się w ich muzyce obiecałam sobie, ze jeśli będą grali w Polsce to pojadę. Nie żałuję, to był tak oszałamiające i niesamowite, że naprawdę do tej pory nie wierze, że wczoraj to miało miejsce.

Macie jakieś fotki jak wyszła akacja z bransoletkami na płycie?? Z GC niewiele widziałam i miałam wrażenie, że mizernie to wyszło i niestety trybuny nie były doinformowane iż mają świecić telefonami. Nie mniej jednak gratuluję i chylę czoła za wytrwałość pomysłodawcom i organizatorom akcji fanowskich. Co się stało, stanie z tą flagą??

Dlaczego nie można było wnieść małych butelek bez nakrętek, tego nie rozumiem. Jedyny powód jaki widzę to kasa. Jedno stanowisko z napojami na tak ogromną rzeszę ludzi to duże niedopatrzenie.

Wywindowali ceny Diamond Circle i później za 200 zł dla osób, które miały GC FT pozwolili dokupić wejście do Diamond czyli w sumie za 750 zł. To mocno naciągane i nieuczciwe w stosunku do osób, które kupiły Diamond za podstawową cenę.
KasiaBJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2013, o 17:09
Lokalizacja: Lublin

Post autor: KasiaBJ »

fin pisze:A ja pozdrawiam ekipę z mojego rodzinnego Lublina, którą spotkałam w środę na stacji benzynowej gdzieś między Warszawą a Gdańskiem :)

Zaczęłam oglądać różne filmiki z koncertu i znowu wszystkie emocje wróciły...
być może to byłam ja :)

Dla mnie koncert również był niesamowity! Spełnienie marzeń i najwspanialsze chwile w życiu :) Dal takich momentów warto żyć :)
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

już Ci mówię o co chodziło, Diamond za tradycyjną cenę czyli za 1500 miał prócz samego miejsca masę innych bajerów, a Diamond za 750 dostał te bajerki co GC FT i miał po prostu miejsce bliżej sceny, taka różnica ;)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

Poco wypisywane jest to audibles? Kiedy są grane z tego piosenki?
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Regie »

Wszystko już zostało powiedziane/napisane... Koncert MEGAniesamowity. Fani dali radę, flaga, światełka telefonów, klaszczące ręce w górze, wspólne śpiewanie... wrażenia niesamowite... Przejechałam do Gdańska 620 km, ale warto było!! I aż żal, że wczoraj o tej porze zaczynaliśmy niesamowity wieczór pełen wrażeń i emocji!!!
19.06.2013 – Gdańsk
22.07.2011 – Wiedeń
10.06.2011 – Drezno
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

rtcr pisze:Poco wypisywane jest to audibles? Kiedy są grane z tego piosenki?
to są piosenki przygotowane na ewentualny bis , są grane na bis :D , jeśli Jon i reszta mają na to ochotę i siłę :)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
black
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 71
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: black »

mst pisze:
black pisze: Btw, czy ktoś ma może w miarę ogarnięte nagranie oświadczyn? :)
Mam. Ale na facebooku. Właśnie się wrzuca.
Mogę Cię zaprosić, obejrzysz sobie.
Byłabym wdzięczna :)
"And on the 8th day God created rock n' roll!..."
last.fm
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

Podejrzewam, że wczoraj ochota była, ale sił nie wystarczyło. Było mega duszno, Jon naprawdę dał mega popis w podstawie, świetnie brzmiał. Poza tym...gdyby zagrali wszystko, to co byśmy posłuchali następnym razem?:)
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

3. Po cholerę był ten catwalk ? Jon przeleciał po nim 2 razy na chybcika jakby się bał czegoś. I po co było płacić za early entry w GC ?[/quote]

przypominam, że wygląd sceny, w tym wybieg to projekt zakładający obecność Sambory a co za tym idzie częci akustycznej granej na catwalku. Teraz to czasem Jon jedną balladę zaspiewa i wraca na sceną albo jak u nas - przebiegnie się. Na poprzedniej trasie wyszłi raz w trójkę (kiedy RS był na odwyku) i wypadło to żałośnie. A zapraszać tam Philla też niedobrze... Czyli catwalk niewykorzystany stoi.
aerofan pisze: 4. Zamknięcie dróg wokół areny - paranoja. Z buta szliśmy ze 2 km. Na żadnym innym koncercie w cywilizowanym kraju czy meczu nie zamykają dróg.
Zgadam się: absurd zupełny.
Obszar wokół obiektu też ogrodzony bez najmniejszej szansy przedostania się do innego wejścia. Chciałam poszukać naszego punktu, przywitać się, pogadać chwilkę przed koncertem ale dotarłam tylko do najbliższej bramki i juz miałam dość biegania w kółko ulicami Gdańska ;/ Szczególnie, że sympatyczna pani na skuterku, która zablokowała nam podejście bliżej bursztynka (żeby obejść) nie potrawifa wskazać drogi. Wiedziała tylko 'że tędy nie".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”