Problemy z rozpoczęciem trasy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Problemy z rozpoczęciem trasy

Post autor: tribe94 »

Witam! Przeglądając dzisiaj wykopa trafiłem na ciekawy artykuł, który można prosto powiązać z problemami chłopaków z rozpoczęciem trasy (brak możliwości dojazdu publiczności na koncert, zamknięte drogi, śnieżyca). Ameryka teraz żyje tylko tym, policja jest spanikowana, drogi są zamykane, a media za wszelką cenę starają się wszystko zatuszować. To jest właśnie dzisiejszy zakłamany świat przez media, w którym żyjemy i jak teraz wierzyć telewizji? Ciekawe jak będzie z następnymi koncertami na trasie, zapraszam do dyskusji, poniżej link do artykułu.

http://www.wykop.pl/ramka/1406927/czekoladowy-rambo-terroryzuje-los-angeles/
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Nie zgadzam się z opinią o tuszowaniu. Sprawa jest mocno nagłośniona, również w Polsce. Słyszałem o tym poszukiwanym byłym policjancie z różnych źródeł, już kilka dni temu. Gdyby sprawa była jak twierdzisz zatuszowana to nic byś o tym nie usłyszał.

Wiązanie tej sprawy z koncertem Bon Jovi jest niefortunne.
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

Brzmi jak teoria spiskowa. To jest 6 godzin lotu z Connecticut.. nie ma kompletnie nic wspólnego z ogromną śnieżycą która tutaj panuje. I w zasadzie jakoś nie słyszałem o tym całym zamieszaniu z facetem do dzisiaj, bo dopiero niedawno temat podjęły krajowe media.
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”