Tour Merch

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Tour Merch

Post autor: Hutch »

Cześć,

jeśli temat zdublowany to sorki ;)

Czy ktoś może mi podać, najlepiej dość szczegółowo jak wygląda oferta Tour Merchu na obecnej trasie ?

Chodzi mi o asortyment plus ceny nawet przybliżone bo czasami bywa tak że co kraj to inna cena ale da mi to już pojęcie na jaki wydatek się szykować :cfaniak:

Dzięki i pozdrowienia !
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

koszulki 30-35(damskie droższe) euro, program 20euro, szal chyba z 15funi, torba eko 15euro, są jeszcze podkładka pod mysz, naszyjnik ze złotym logo, naszywki, breloczek i chyba wsio. Te pomniejsze duperelki po ok 10-15funi/euro.
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Hutch »

@ekoper

A czy w Twoim odczuciu coś było warte uwagi ?

Czy opcjonalnie można gdzieś sobie podejrzeć te cuda na kiju ?
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

tak, w sklepie na bonjovi.com lub bonjovi.eu
no jak zbierasz koszulki, to wypada, ja zbieram piny i programy, ale koszulek jest spory wybór że i ja się skusiłam. Program b.ładny, ale pro-jonowy (znaczy 90%zdjęć to jon). Torba myślałam, że bedzie dośc badziwna, ale miłe zaskoczenie - może nie jakaś super trwała, ale b.duża i przydała mi się już na jednym w pierwszych koncertów (nieprzemakalna;) ). Szal cieniutki, taki na lato jako dodatek, nie jakiś broń boże ciepły i zimowy, całkiem fajny - a poza tym widziałam w nim zarówno dziewczyny jako i chłopaków (tylko typy z tych raczej "metroseksualnych" niż maczo :D ).
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Jakość tych wszystkich gadżetów, a w szczególności koszulek jest żenująca... materiał jak w koszulkach z rynku za 5zł - takich najtańszych chińskich, a jakość nadruku żenująca. Moim zdaniem te koszulki nie nadają się do niczego i nie kupiłbym żadnej z nich nawet jakby były za 3 euro... lepiej zamówić sobie jakąś licencjonowaną np. Bravado na amazonie. Jedynym godnym uwagi przedmiotem na tym stoisku jest tourbook, chociaż 20 euro za te kilka stron to przesada i moim zdaniem lepiej dołożyć i za 39 dolarów kupić sobie na bonjovi.com ten album ze zdjęciami oficjalnego fotografa, z koncertu na którym się było - Drezno jest już od jakiś 2 tygodni w sprzedaży! ;)
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

Nie wiem czemu twierdzisz, że jakość jest żenująca... wiesz, może gdybyś jednak nie był takim Scroogem;) i jakąś zakupił to przekonałbyś się, że jest ona poprostu normalna. Do druku używane są koszulki firmy Gildan (oczywiście nie sprawdzałam metek wszystkich koszulek, ale przynajmniej moja i koleżanki) -kanadyjskiej firmy, jednej z obecnie największych firm na rynku odzieżowym, popularnej szczególnie w usa czy właśnie kanadzie. Oczywistością jest, że produkcja odbywa się w biedniejszych krajach, w tym wypadku głównie w Hondurasie i meksyku i wchodzą tu jeszcze w gre różnice w gęstości materiału, ale zapewniam Cię, że gdybyś kupił sobie koszulkę od Prady to... byłaby to dokładnie ta sama koszulka :D -wiem z doświadczenia, bo po prostu kiedyś dla nich pracowałam.

PS. czy Ty drogi Scrooge'u to może jesteś tym krzykliwym studentem prawa który był na koncercie w Dreznie? ;)

aha, zgodzę się jeszcze, że wartość tych koszulek to może nie tyle co 5zł a powiedzmy te 5 dolarów, ale za... 100 :P . Taka ich jest wartośc dla tych co kupują je bezpośrednio od podwykonanwców w takim hondurasie... i taka jest własnie wartośc pracy w krajach trzeciego świata. Sam zobacz jaka jest niesprawiedliwośc na świecie, że Ty ją możesz sobie kupić nie za te 5centów, a za 35euro... Jak wysoka jest marża! No, ale to już inny temat.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Wyobraź sobie, że bardzo chciałem sobie kupić (może to potwierdzić np. Bart), specjalnie dzień wcześniej wymieniałem dodatkowe euro na zakupy w sklepiku BJ..., ale po tym co tam zastałem to sorry, ale wstydziłbym się w takiej szmacie pokazać gdziekolwiek, dlatego jak podkreśliłem nie chodziło o cenę tylko o jakość, bo nawet za 3 euro bym tego nie kupił - po prostu mam taką zasadę, że badziewiastych przedmiotów nie kupuję. Wiocha na maksa, że w oficjalnym sklepiku zespołu sprzedają taki shit, szczególnie, że za podobną cenę można kupić licencjonowane koszulki np wspomniane Bravado, z porządnym nadrukiem na fajnym grubym materiale.

Niestety ten student prawa to nie ja ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”