Czy ktoś się wybiera na koncert do dusseldorf?

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
beehoo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 18 czerwca 2011, o 13:18
Lokalizacja: żary

Czy ktoś się wybiera na koncert do dusseldorf?

Post autor: beehoo »

Witam. Planuję pojechać z żonką na koncert do Dusserdorfu, czy może się ktoś wybiera?
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Czy ktoś się wybiera na koncert do dusseldorf?

Post autor: Regie »

beehoo pisze:Witam. Planuję pojechać z żonką na koncert do Dusserdorfu, czy może się ktoś wybiera?
Ja się nad tym zastanawiam... Jakie bilety Was interesują?
Jak coś to ja mieszkam w przygranicznym Zgorzelcu. Dziś wybieram się do punktu sprzedaży biletów w niemieckim Gorlitz, żeby sprawdzić dostępność i ceny biletów. Jak by co macie wolne miejsce w aucie?
beehoo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 18 czerwca 2011, o 13:18
Lokalizacja: żary

Post autor: beehoo »

Bilety Golden Circle, w Dreźnie zrobiłem błąd bo miałem na trybunę na której nie było odpowiedniego klimatu i uciekłem na płytę gdzie było lepiej ale za daleko od sceny dlatego jak już to tylko Goldeny. Niestety na dzień dzisiejszy sytuacja się trochę skomplikowała bo nie wiem czy żonce uda się wziąć 2 dni wolnego i nie wygląda to zbyt ciekawie. Ja bilety obserwuje na ebay-u,jeżeli będę miał pewność że uda jej się załatwić wolne to automatycznie dam znać na forum. Jeżeli bym jechał to dwa wolne miejsca bym miał choć wolałbym jakby było nas więcej, zorganizować jakiś transport lub transportem publicznym(ciekawe jaki koszt?) bo prowadząc auto, bez noclegu nie dam rady.
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Regie »

A więc sytuacja wygląda tak:
W punkcie sprzedaży biletów w Goerlitz (Niemcy) są bilety GC za 110 euro. Stojące w dalszej części 70,50 euro. I póki co oba warianty są jeszcze dostępne w sprzedaży. Byłam też w zgorzeleckim Empiku, gdzie okazało się też sprzedają bilety, ale do Dusseldorfu już żadnych nie było dostępnych (dziwne!).
Co do transportu... Mam zaprzyjaźnioną firmę transportową (bus na ok. 17 osób). Mogłabym się podpytać czy mają wolny termin, ile by to kosztowało, ale nie wiem czy uda się zebrać odpowiednią ilość chętnych. Wsiadanie w Zgorzelcu.
Ja w Dreźnie miałam bilet na miejsce stojące. Nie było najgorzej, powiedziałabym, że nawet było super. Telebim, podskoki, atmosfera i przede wszystkim świetna muzyka zrobiły swoje i mam bardzo miłe wspomnienia. Choć jak bym mogła cofnąć czas to tylko bilet GC :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”