Odbiór biletów kupionych przez Backstage

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
ipsum
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 14 listopada 2007, o 12:56
Lokalizacja: Krakow

Odbiór biletów kupionych przez Backstage

Post autor: ipsum »

Witam
Czy ktoś z wybierających się do Drezna/Monachium (kupując bilet Gold Circle przez backstage) dostał maila z informacja gdzie może odebrać bilet? Pytam bo zostały już tylko 4 dni do koncertu w Monachium a nie dostałem żadnego info z Backstage...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ipsum pisze:Witam
Czy ktoś z wybierających się do Drezna/Monachium (kupując bilet Gold Circle przez backstage) dostał maila z informacja gdzie może odebrać bilet? Pytam bo zostały już tylko 4 dni do koncertu w Monachium a nie dostałem żadnego info z Backstage...
Dostaniesz na miejscu, wypatruj ludzi z namiotami i śpiworami, to będzie kolejka albo do diamnda, albo do backstage, idź popytaj zapisz się na listę i czekaj razem z nimi, bilety dadzą wam na miejscu potem; wydrukuj maila potwierdzającego zakup, weź jakiś dowód tożsamości. Tak było 3 lata temu i tak jest chyba i teraz.
Oto kilka świętych prawd od Rebeki, która będzie sprawowała pieczę nad listami FC.
Cytat:

Pierwszeństwo wejścia otrzymują TYLKO I WY??CZNIE CZ?ONKOWIE FUNCLUBU, KTÓRZY ZAKUPILI BILETY POPRZEZ STRONę BACKSTAGE. Oznacza to, iż osoba, która jest członkiem FC a zakupiła bilet np. GOLDEN CIRCLE poprzez stronę np. eventim nie ma tego przywileju. Bilety FC przekazywane są na miejscu w dniu koncertu. Na kilka dni przed powinniście dostać maila z informacją gdzie dokładnie będzie można się zgłaszać po bilety.
Jest kilka kategorii biletów, więc będzie też kilka list.
1. Crush
2.Bounce/Diamond
2.Golden

- przede wszystkim zwróć uwagę czy jesteś wpisana na właściwą listę.
- na listę możesz wpisać tylko siebie.
- zostaje Ci nadany numer - na liście i na dłoni.
- co jakiś czas będziecie ustawiani raz po raz, aby upewnić się, że wszyscy wpisani na liście czekają grzecznie w kolejce a nie np. wrocili spac do hotelu.
- mozesz opuścić kolejkę, aby pójśc po jedzenie, do toalety albo porozmawiać z innymi itp. ale nie możesz wpisać się na listę i iść zwiedzać miasto na następne 5 godzin, bo po prostu zostaniesz z niej wykreślona.
-do odbioru potrzebne ID i potwierdzenie.

BTW Czym śmigasz do monachium z drezna? Nie masz przypadkiem jakiejś wolnej miejscówki? :P[/quote]

[ Dodano: 2011-06-08, 11:08 ]
tak czy inaczej, będą rozdawali te bilety pod stadionem, ustawią namiocik, a fakt, że będziesz ciągle w tej kolejce i tak, to tylko ułatwia sprawę bo będziecie czekać wszyscy razem.
ipsum
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 14 listopada 2007, o 12:56
Lokalizacja: Krakow

Post autor: ipsum »

1. "na miejscu" - czyli rozumiem ze gdzieś pod stadionem olimpijskim? :)
2. o ktorej tam trzeba być? czy jesli przyjde np o 16-17 zwiedzajac sobie wczesniej monachium to nic mi nie przepadnie?
3. mozna wnosic proste aparaty cyfrowe (bez wymiennej optyki)?
***
zaliczam tylko monachium, do drezna sie nie wybieram
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Na maila z Backstage bym nie liczył. 3 lata temu w Brukseli zamieścili info o 22 dzień przed koncertem na stronie backstage i to tylko po moich dopytywaniach do nich i na ich forum, o której i gdzie będą te bilety dawane, a i tak dali chyba z godzinę wcześniej, więc nie ma co na to patrzeć w ogóle, trzeba stać i czekać.

[ Dodano: 2011-06-08, 11:16 ]
ipsum pisze:1. "na miejscu" - czyli rozumiem ze gdzieś pod stadionem olimpijskim? :)
dokładnie
ipsum pisze:2. o ktorej tam trzeba być? czy jesli przyjde np o 16-17 zwiedzajac sobie wczesniej monachium to nic mi nie przepadnie?
hmm trochę późno 16-17 myślę, że już bilety będą rozdane.... Ja osobiście będę tam ok 10-11, bo tak mam autobus niestety. Nie mam biletu z backstage ale i tak będę stał w kolejce do swojego wejścia bo sam po monachium tłuc się nie będę.
ipsum pisze:3. mozna wnosic proste aparaty cyfrowe (bez wymiennej optyki)?
jak nie jest to jakiś super hiper aparat to nie powinno być problemu. W Brukseli akurat to mógłbym sobie wnieść i bazuke, karabin, granaty cokolwiek, nikt nie sprawdzał członków backstage, wchodziło się osobnym wejściem, tylko końcówki od biletów ziomki ucinały i to o ile dałeś im do ucięcia sam, nie wiem czy w każdym mieście tak to wygląda, ale myślę, że backstage wszędzie rządzi się własnymi prawami.

------------

A z Monachium wracając miałbyś miejsce? Bus powrotny mam dopiero o 18 40 w poniedziałek i muszę siedzieć gdzieś na dworcu jakimś całą noc :D
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Też kupilam Golden Circle Backstage ale na Drezno. Z tego co wyczytałam u Jovizny na stronie :D oznacza, że im jesteś wcześniej tym lepiej, dlatego ja ambitnie zamierzam być tam raniutko, żeby ustawić sie w kolejce. Odbiór jest wg. kolejki (coś takiego jak za komuny - lista i do przodu) zaraz przed otwarciem "bram do niebios". Zastanawia mnie tylko, czy jak upoluję tych ludzi z namiotów Backstage, to udałoby mi się dopłacić do Diamond...czy będą mieli jakieś w zanadrzu;) bo chciałam kupić, ale nie zdążyłam. Wiem, że niezła ze mnie desperatka, ale jak coś wiecie, to będę wdzięczna.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Też kupilam Golden Circle Backstage ale na Drezno. Z tego co wyczytałam u Jovizny na stronie :D oznacza, że im jesteś wcześniej tym lepiej, dlatego ja ambitnie zamierzam być tam raniutko, żeby ustawić sie w kolejce. Odbiór jest wg. kolejki (coś takiego jak za komuny - lista i do przodu) zaraz przed otwarciem "bram do niebios". Zastanawia mnie tylko, czy jak upoluję tych ludzi z namiotów Backstage, to udałoby mi się dopłacić do Diamond...czy będą mieli jakieś w zanadrzu;) bo chciałam kupić, ale nie zdążyłam. Wiem, że niezła ze mnie desperatka, ale jak coś wiecie, to będę wdzięczna.
ipsum
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 14 listopada 2007, o 12:56
Lokalizacja: Krakow

Post autor: ipsum »

hmm trochę późno 16-17 myślę, że już bilety będą rozdane.... Ja osobiście będę tam ok 10-11, bo tak mam autobus niestety. Nie mam biletu z backstage ale i tak będę stał w kolejce do swojego wejścia bo sam po monachium tłuc się nie będę.
ale jak to rozdane? przecież ja je już kupiłem tylko nie mam ich fizycznie. tzn ze ktoś może wziąć mój bilet jeśli ja sie nie stawie o odpowiedniej godzinie?? odbiór jest chyba wg dowodu i wydruku zamowienia...
A z Monachium wracając miałbyś miejsce? Bus powrotny mam dopiero o 18 40 w poniedziałek i muszę siedzieć gdzieś na dworcu jakimś całą noc :D
ja lecę samolotem.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ipsum pisze:ale jak to rozdane? przecież ja je już kupiłem tylko nie mam ich fizycznie. tzn ze ktoś może wziąć mój bilet jeśli ja sie nie stawie o odpowiedniej godzinie?? odbiór jest chyba wg dowodu i wydruku zamowienia...
Nie zrozumiałeś :D Chodzi mi o to, że już wszyscy się podpiszą a oni mogą się zwinąć z namiotem i możesz mieć problem z znalezieniem kogoś kto się tym zajmuje. Nikt nie może zabrać Twojego biletu, chyba że przypadkiem wpisze się przy Twoim nazwisku i możesz mieć problem wtedy jakbyś później szukał kogoś od tych biletów. Nie bój się nic, jak lecisz samolotem to jeszcze pewnie najpóźniej do soboty dostaniesz info.

Btw. ile taka przyjemność lotu samolotem kosztowała?
ipsum
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 14 listopada 2007, o 12:56
Lokalizacja: Krakow

Post autor: ipsum »

ok, rozumiem
***
715zl / 2-os / 2-str
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Ipsum :D gratulujemy i dziękujemy za promocję naszego jakże wspaniałego kraju :D
Masz fotę na głównej! Nawet mi się to nie udało :D :D :D
ipsum
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 14 listopada 2007, o 12:56
Lokalizacja: Krakow

Post autor: ipsum »

Wielkie dzięki! Trochę mnie wgięło jak po powrocie z Monachium odpalilem kompa i zobaczyłem siebie na stronie głównej :D
Postaram się w najbliższych dniach wrzucić fotkę z Obiem i Davidem Bergmanem.

PS. Dziekuję Jovizna za pomoc przy kupnie biletów. Pierwszy raz przez backstage, choć nie pierwszy raz w Backstage/GC :)
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

jovizna pisze:Ipsum :D gratulujemy i dziękujemy za promocję naszego jakże wspaniałego kraju :D
Masz fotę na głównej! Nawet mi się to nie udało :D :D :D
o czym mowa?
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Cintus zajrzyj na stronę główną bonjovi.pl choćby w pierwszego newsa. Zachęcam do częstszego odwiedzania strony głównej portalu.

Ipsum oglądając przekaz live w internecie przyjemnie się zrobiło widząc Polaka z białoczerwoną flagą, którego z tłumu wyhaczył Obie :) Czekamy na fotki i mam nadzieję, że nie naruszyłem Twoich praw do ochrony wizerunku :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”