Atlanta 14.05.2011

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Atlanta 14.05.2011

Post autor: imp »

14.05.2011 Philips arena, Atlanta, USA

1. Lost Highway
2. You Give Love a Bad Name
3. Born To Be My Baby
4. We Weren't Born To Follow
5. Runaway
6. It's My Life
7. Work For The Working Man
8. We Got It Going On
9. Bad Medicine / Hot Legs / Old Time Rock & Roll
10. Lay Your Hands on Me
11. (You Want to) Make a Memory
12. Bed of Roses
13. I'll Be There For You
14. Who Says You Can't Go Home
15. Sleep When I'm Dead / Start Me Up
16. Blood on Blood
17. Have a Nice Day
18. Keep the Faith

19. When We Were Beautiful
20. Wanted Dead or Alive
21. Someday I'll Be Saturday Night
22. Livin' on a Prayer

kolejny raz to samo...
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Z Ryśkiem czy bez, set lista po 2-3 koncertach znowu robi się taka sama....
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

Mam do Was pytanie ? Z góry przepraszam jeśli pojawiło się kiedyś takie pyt. Otóż dlaczego Bon Jovi w ogóle nie grają piosenek z BOUNCE a prawie w ogóle z THESE DAYS(these days i diamond ring a co z lie to me, this ain't a love song, it's hard letting you go) I BON JOVI(runaway a co z shot through the hard, roulette czy come back) Dla mnie to jest dziwne przecież te piosenki są naprawdę dobre : )Wiecie coś na temat ; PP
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

A ja lubie Hot legs chyba najbardziej z tych wszystkich coverów :D
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

rosie1996 pisze:Mam do Was pytanie ? Z góry przepraszam jeśli pojawiło się kiedyś takie pyt. Otóż dlaczego Bon Jovi w ogóle nie grają piosenek z BOUNCE a prawie w ogóle z THESE DAYS(these days i diamond ring a co z lie to me, this ain't a love song, it's hard letting you go) I BON JOVI(runaway a co z shot through the hard, roulette czy come back) Dla mnie to jest dziwne przecież te piosenki są naprawdę dobre : )Wiecie coś na temat ; PP
Nie grają, gdyż im się nie chce. Płyty Bounce grali tylko podczas Bunce Tour podobnie z These Days i These Days Tour, zresztą z każdą płytą i trasą, która ją promuje jest tak samo. It's Hard Letting You Go grali w O2 Arena podczas tej trasy, a Roulette podczas pierwszego koncertu trasy w Honolulu. Oni wiedzą lepiej co grać i grają w kółko to samo, aż do znudzenia...

Oczywiście chciało by się usłyszeć coś z dawnych lat, np. In And Out Of Love, My Guitar Lies Bleeding In My Arms, czy też One Wild Night...
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

O ile teraz powtarzalność setlist można usprawiedliwić tym, że mają nowego gitarzystę prowadzącego, tak powtarzalność setlist kiedy są w pełnym składzie jest nie do usprawiedliwienia...
Nie wiem czy znacie taką stronkę gdzie można sobie zobaczyć statystki granych piosenek, nazywa się setlist.fm
KLIK Według tych statystyk w 2011 wcale nie grali zbyt dużo piosenek z The Circle(często grane jest tylko We Weren't Born to Follow i Work for the Working Man) i nowych z Greatest Hits (tylko The More Things Change i What Do You Got?)
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

sebcio14 pisze:
rosie1996 pisze:Mam do Was pytanie ? Z góry przepraszam jeśli pojawiło się kiedyś takie pyt. Otóż dlaczego Bon Jovi w ogóle nie grają piosenek z BOUNCE a prawie w ogóle z THESE DAYS(these days i diamond ring a co z lie to me, this ain't a love song, it's hard letting you go) I BON JOVI(runaway a co z shot through the hard, roulette czy come back) Dla mnie to jest dziwne przecież te piosenki są naprawdę dobre : )Wiecie coś na temat ; PP
Nie grają, gdyż im się nie chce. Płyty Bounce grali tylko podczas Bunce Tour podobnie z These Days i These Days Tour, zresztą z każdą płytą i trasą, która ją promuje jest tak samo. It's Hard Letting You Go grali w O2 Arena podczas tej trasy, a Roulette podczas pierwszego koncertu trasy w Honolulu. Oni wiedzą lepiej co grać i grają w kółko to samo, aż do znudzenia...

Oczywiście chciało by się usłyszeć coś z dawnych lat, np. In And Out Of Love, My Guitar Lies Bleeding In My Arms, czy też One Wild Night...
Masz całkowitą rację. Lubię kawałki które grają ale niektóre piosenki krzywdzą. Bardzo bym chciała usłyszeć Roulette, Shot trought the heart czy She don't know me. Nie mówiąc o the distance z bounce albo everyday. Albo wild is the wind czy lie to me... Mają tyle świetnych kawałków a wałkują te same jakby mieli naprawdę krótką dyskografie. A mają przecież 12 płyt czy jakoś tak. Mówią, że Jon jest perfekcjonistą ale jakoś tu się nie przyłożył. Bo tak jest wygodnie. I popieram forumowiczom tym bardziej jak nie ma Richie'ego powinni dać fanom coś w zamian.
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”