Wspólny wyjazd do Drezna

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Nie wiem czy ktoś to już wrzucał ale tu jest pare fotek jak to miejsce wygląda :
http://www.messe-dresden.de/de/rinne-dr ... e&pageID=2
Obrazek
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Otrzymałam maila od Shortcut o potwierdzeniu wyjazdu. Myślę, że wy też powinniście go dostać.
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

szakal88 pisze:Ja wybieram się z Wrocławia pociągiem do Poznania, tylko później z wyjazdownią jadę. Ale zawsze można się zgadać jakoś i wspólnie pojechać jeśli wyjazdy są w miarę w zbliżonych godzinach. Z wyjazdowni jest o 4 rano, a nie wiem jak z shortcutem sprawa wygląda.
Hej, dzięki za odpowiedź w ogóle, ale chyba jednak nici z tego, bo my z Shortcuta mamy wyjazd koło 7:30, wiec niezbyt mi się uśmiecha czekać tam później ponad 3 godziny ;)

Gośka ja też dostałam maila potwierdzającego z Shortcut :)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

mała-mi pisze:Hej, dzięki za odpowiedź w ogóle, ale chyba jednak nici z tego, bo my z Shortcuta mamy wyjazd koło 7:30, wiec niezbyt mi się uśmiecha czekać tam później ponad 3 godziny ;)
nie narzekaj, ja będę o 3.30 jakoś inaczej nie mam pkp : >
Goska pisze:Otrzymałam maila od Shortcut o potwierdzeniu wyjazdu. Myślę, że wy też powinniście go dostać.
mała-mi pisze:Gośka ja też dostałam maila potwierdzającego z Shortcut :)
Ten ich mail to po prostu śmieszny jest, tak jakby nam łaskę wyświadczali, że raczą nas zabrać za nasze pieniądze... :whoeva: w dodatku ' mało grzeczny' żeby nie powiedzieć bezczelny jak dla mnie. Tak się traktuje klienta? ?eby nawet sobie browarka walnąć nie można było kulturalnie, co oni z nas pijaków robią? ;/ A potem oczywiście wzmianka, żeby wziąć sałatę do Drezna i tam pić piwo, nie ma co w ogóle brak jakiejkolwiek hipokryzji ;]
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

Te maile z Shortcut, to już po wpłacie pieniędzy, tak?
O której przyjeżdżają do Drezna?
Aniaaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 7 czerwca 2011, o 16:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Aniaaa »

Witam!!

Razem ze znajomymi wybieramy się na koncert 10-go pociągiem z Poznania przez Wrocław do Drezna (połączeniem Wrocław-Drezno o 7:15). Znaleźliśmy ciekawą opcję biletu grupowego na max 5 osób wrocław-drezno i z powrotem, który kosztuje 1 euro więcej niż dwa pojedyncze. Jako że jest nas trójka to i tak zdecydowaliśmy się na kupno takiego biletu i w takim razie będziemy mieli dwa nieobsadzone miejsca. Szukamy więc dwóch chętnych osób, które pojechałyby z nami na tym jednym bilecie, co obniży wszystkim koszty. Bilet ten kosztuje w sumie 79 euro (pojedynczy 39 euro) w obie strony i jest ważny 3 dni, więc spokojnie można wrócić po koncercie 11go rano. Na pięć osób byłoby więc po 16 euro na głowę. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

bartekbb23 pisze:nie narzekaj, ja będę o 3.30 jakoś inaczej nie mam pkp : >
Ja będę coś koło 6:20 to mogę Cię wspomóc w oczekiwaniach ;)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
KondZik

Post autor: KondZik »

Ja jestem chętny na ten wspólny wyjazd. :))
Już się odezwałem na prv więc daj znać jak coś.
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Jeszcze jedno prostackie pytanie ode mnie: czy ten cały Dworzec Letni w Poznaniu to jest Dworzec Główny albo jakas jego część? :)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Tak dworzec główny tyle, że przy wejściu od strony Głogowskiej.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam wszystkim świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
KondZik

Post autor: KondZik »

A mam pytanie... Koncert jest o 18.00 a o której tak warto się wybrać, żeby na płycie zająć jakieś lepsze miejsca?
ps. Dzięki Frankie i fajnie, że wrzuciłeś materiał do The CircleTour. :)
jonajka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 6 sierpnia 2010, o 10:49
Lokalizacja: Wrocław

;)

Post autor: jonajka »

szakal88 pisze:Ja wybieram się z Wrocławia pociągiem do Poznania, tylko później z wyjazdownią jadę. Ale zawsze można się zgadać jakoś i wspólnie pojechać jeśli wyjazdy są w miarę w zbliżonych godzinach. Z wyjazdowni jest o 4 rano, a nie wiem jak z shortcutem sprawa wygląda.


to widzę, że jedziemy razem..z samego Wrocławia do Drezna przez Poznań;) do zobaczenia na peronach:P

[ Dodano: 2011-06-09, 10:43 ]
mała-mi pisze:Ja mam natomiast pytanie: czy ktoś dojeżdza z Wrocławia do Poznania pociagiem czy jakkolwiek, a później już z Shortcutem? Szukam towarzystwa w podróży do Poznania :D
hej, ja się wybieram z koleżanką. jedziemy w nocy dzisiaj o godzinie 0:01. Niestety tylko tak mamy dojazd "najpóźniejszy" a później wyjazdownia;)))
jest szansa, że zobaczymy się na peronach;)
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

To może by się jakoś zgadać i jechać razem. Ja również planuję jechać tym pociągiem minutkę po północy. W grupie zawsze raźniej niż samemu.
jonajka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 6 sierpnia 2010, o 10:49
Lokalizacja: Wrocław

;)

Post autor: jonajka »

szakal nas zobaczysz na pewno z daleka..2 dziewczyny, w tym jedna w czarnej kurtce a druga w zielonym płaszczyku z fioletową torebką (tak kolorowo, by było widać z daleka:),
Jak się nie mylę to będzie peron 1 lub 3, pociąg do Świnoujścia z Krakowa. Zielony płaszczyk z fioletową torebką będzie już coś w granicach 23:45. Znajdziesz nas na pewno o tej porze...;)) Jeśli chcesz fon to już na prv..
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”