Koncerty w O2 - opinie, filmiki itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Koncerty w O2 - opinie, filmiki itp.

Post autor: Adrian »

Tworze nowy osobny temat dla tych koncertów, bo wydaje mi się, że jest co komentować:
Let It Rock - dla mnie kolejna piosenka, któa dzisiaj brzmi lepiej niż kiedyś
http://www.youtube.com/watch?v=A8UZzaiqTHI
http://www.youtube.com/watch?v=p9kJTmRXjjU

Pretty Woman - Jeden z tych coverów, które chciałem aby Panowie zagrali. Wyszło wyśmienicie!!
http://www.youtube.com/watch?v=M3KNENnumqg
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Let It Rock jak na to co teraz grają to całkiem spoko, ale w porównaniu np. z tym wykonaniem:
http://www.youtube.com/watch?v=1jgxZwwx ... re=related
to profanacja tej piosenki :P szczególnie w wykonaniu Sambory... ta piosenka to był popis jego wirtuozerii, a teraz... ;/
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Let It Rock jak na to co teraz grają to całkiem spoko, ale w porównaniu np. z tym wykonaniem:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
to profanacja tej piosenki :P szczególnie w wykonaniu Sambory... ta piosenka to był popis jego wirtuozerii, a teraz... ;/
Wokalnie Jon z lat 80tych ssie Jonowi anno domini 2010 w tych 2ch wykonaniach ;]

A co do Ryśka, to chłop ma czas jeszcze się rozkręcić. Przed piosenką Jon ją zapowiadał i richie powiedział, że czuje się poddenerwowany ;] To jest pierwsze wykonanie piosenki od 1991 roku!

BTW
Jeśli Jon miał problemy wokalne na tej trasie to co można powiedzieć o tym wokalu ;]
http://www.youtube.com/watch?v=IVQEMSO0 ... re=related
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2010, o 10:30 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Mimo że dzisiejsze Let It Rock da się słuchać to Adrian zapamiętaj , że żadna piosenka nie brzmi dzisiaj lepiej niż kiedyś :PPP
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Mimo że dzisiejsze Let It Rock da się słuchać to Adrian zapamiętaj , że żadna piosenka nie brzmi dzisiaj lepiej niż kiedyś :PPP
Trochę to fanatyzmem zaltuje ;P Próbuje patrzeć jednak bardziej obiektywnie. Np. SFTPain nie dało się słuchać za czasów TD, a teraz z chęcią bym posłuchał live. Wokalnie LIR w latach 80tych (powyżej przykłady) słabiutko, a wczoraj pełna energia.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Adrian proszę Cię... dzisiejszy głoś Jona w porównaniu do lat 80 to jakieś nieporozumienie... może troszkę lepiej nim operuje, ale co z tego skoro jest nudny jak flaki z olejem i nie ma w sobie niczego nadzwyczajnego, 0 energii, gdyby tak śpiewał od początku to nie byłby w stanie nagrać BJ i 7800... ;D
KondZik

Post autor: KondZik »

Scrooge pisze:Adrian proszę Cię... dzisiejszy głoś Jona w porównaniu do lat 80 to jakieś nieporozumienie... może troszkę lepiej nim operuje, ale co z tego skoro jest nudny jak flaki z olejem i nie ma w sobie niczego nadzwyczajnego, 0 energii, gdyby tak śpiewał od początku to nie byłby w stanie nagrać BJ i 7800... ;D
Zgadzam się... Nie ma wogole sensu takie porównywanie, ale mnie tam miło zaskoczyli tym wykonaniem :D :cfaniak: Albo sie starzeje już :P ;]
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

No bo ogólnie spoko jest :D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Scrooge pisze:Adrian proszę Cię... dzisiejszy głoś Jona w porównaniu do lat 80 to jakieś nieporozumienie... może troszkę lepiej nim operuje, ale co z tego skoro jest nudny jak flaki z olejem i nie ma w sobie niczego nadzwyczajnego, 0 energii, gdyby tak śpiewał od początku to nie byłby w stanie nagrać BJ i 7800... ;D
Mnie nie musisz przepraszać, bo to w sumie trochę przykre, że nie widzisz różnicy na plus dla wczorajszego wykonania ;)
A albumy które wymieniłeś, to wokalnie hmm nie powalają a dla mnie są to 2 ich najgorsze albumu pomimo iż oba lubię. No, ale sprzeczać się nie ma sensu bo nie ten temat.

Jeżeli chciałeś mnie przekonać, że na tych 2ch filmikach LIT Jon ma lepszy wokal niż na LIR z wczoraj to mogę się tylko uśmiechnąć ;D
ps.
Na obu Jon ma problem ze śpiewem, męczy gardło, momentami jest niezrozumiały ogólnie każdy nauczyciel wokalu powie Ci, że Jon nie powinien śpiewać w takim stanie.
Chociaż nie powiem schorowany wokal Jona na Santiago w Chile brzmi rewelacyjnie.
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2010, o 11:21 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

A gdzie ja cię przepraszałem? :P

[ Dodano: 2010-06-12, 13:18 ]
90% tego forum może Ci powiedzieć, że przykre jest stawianie HAND ponad wszystkim z przeszłości ;P
KondZik

Post autor: KondZik »

Scrooge pisze:A gdzie ja cię przepraszałem? :P

[ Dodano: 2010-06-12, 13:18 ]
90% tego forum może Ci powiedzieć, że przykre jest stawianie HAND ponad wszystkim z przeszłości ;P
No po części się zgodze z tym HAND'em pomijajc już fakt że nie trawie takiego modernowego pitolenia to już wole Bounce czy NAWET Circle. A co do 2 pierwszych albumów to faktycznie nie powalają bo to ich pierwsze albumy i najprościej w świecie uczyli się grać i dojrzewali muzycznie ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

90% tego forum może Ci powiedzieć, że przykre jest stawianie HAND ponad wszystkim z przeszłości ;P
Tak zgadzam się. Obecny stan osób aktywnych na forum nie jest z mojej muzycznej bajki.
Będę się za was modlił o nawrócenie \m/
btw. Kiedyś to były czasy kiedy HAND był stawiany wyżej niż KTF, NJ ;] Dzisiaj już niewiele osób z tamtego okresu pozostało na forum. A szkoda bo byłoby to z korzyścią dla forum, które obecnie jest bardzo jednostronne muzycznie.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

No nie wiem, powiem szczerze, że jesteś Adrian jedynym mi znanym przypadkiem stawiającym HAND jako płytę nr 1 w dyskografii BJ :P
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Koncerty w O2 - opinie, filmiki itp.

Post autor: teken020 »

Wokalnie LIR w latach 80tych (powyżej przykłady) słabiutko, a wczoraj pełna energia.
jaka energia?? całą piosenkę stał przy statywie. po prostu odegrali songa. dziś w wokalu Jona 0 powera, wykonania piosenek niczym nie zaskakują, tylko są odgrywane, szybko bez rewelacji, aby jak najwięcej upchać do setlisty.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

jaka energia?? całą piosenkę stał przy statywie. po prostu odegrali songa. dziś w wokalu Jona 0 powera, wykonania piosenek niczym nie zaskakują, tylko są odgrywane, szybko bez rewelacji, aby jak najwięcej upchać do setlisty.
Stoi przy mikrofonie bo przypomina sobie słowa na ekranie który ma koło mikrofonu. Piosenki nie grał od 19 lat ;]
Co do wokalu to się nie zgadzam i byłbym skłonny pomyśleć, ze coś ze mna jest nie tak gdyby nie te przychylne opinie na DC, które w dużej mierze jest anty BJ po 2000 oraz komenty pod YT.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”