The Circle Tour - Opinie, video itp

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

a co do tego Roulette'a to raczej wyraźnie słychac Poland ;).
Swoją drogą, chyba w 2011 w Poznaniu jest Rock in Rio, bardzo możliwe że wtedy wpadną ;). Jednak licze też na coś w stylu Depeche Mode, Def Leppard , przynajmniej dwa koncerty, to by było coś :). Mam nadzieję że Jon zrobi cos z swoim głosem, bo na LH Tour było dobrze.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Niestety, jako (prawie) :P filolog angielski, z cala pewnoscia musze stwierdzic, ze powiedzial "Holland" :(
armandi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 19 czerwca 2008, o 06:47
Lokalizacja: Warszawa

Koncert w Paryżu

Post autor: armandi »

Witam wszystkich,

Wybieram się na koncert BJ do Paryża, czy ktoś z Was może też tam jedzie ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

PePe pisze:z cala pewnoscia musze stwierdzic, ze powiedzial "Holland" :(
też mi sie tak wydaję było takie Hąland :D
M.Ssed pisze:Swoją drogą, chyba w 2011 w Poznaniu jest Rock in Rio, bardzo możliwe że wtedy wpadną ;) .
Też tak po cichu liczę na Poznań :D
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

;)
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2010, o 18:42 przez michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Let's get rocked!
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

A Bon Jovi - Premier League ;) Przepraszam za offtopa, ale aż prosiło się o odpowiedź :))
KondZik

Post autor: KondZik »

Dorota pisze:A Bon Jovi - Premier League ;) Przepraszam za offtopa, ale aż prosiło się o odpowiedź :))
No raczej :D ;)
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kowal11 »

Dajcie juz spokoj z tym czy jon wyciaga czy nie!!!!wiemy ze wszyscy ze juz ma przemeczony glos i nigdy nie bedzie spiewal jak dawniej ale tez przestancie go krytykowac bo slucham msg lub utworow z honolulu to jestem pod mega wrazeniem,swietnie sobie radzi((no moze poza brokenpromiseland ten utwor mu nie wyszedl) ale reszta jest super!!!nawet w starych utworach niezle brzmi,wiadomo ze to juz jest inna barwa ale kurcze nadal chlop daje czadu!!!super sie tego slucha !!thorn in my side mnie powala!!!jon nadal jest swietnym showmanem,moze juz wszystkich gór tak nie wyciaga jak kiedys ale nadal Bon Jovi jest w formie i chce sie ich koncertow sluchac
Awatar użytkownika
SaDzi0
I Believe
I Believe
Posty: 75
Rejestracja: 31 stycznia 2010, o 20:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: SaDzi0 »

Ale tam, toż to prawdziwy fan musi mieć tupet, by krytykować swojego idola i wytykać niedoskonałości, a nie tylko słodzić i słodzić blebleble :))
Racja, jest nadal świetnym showmanem, super się go słucha, wszyscy go kochamy :D co nie znaczy, ze nie możemy na niego psioczyc.

Proponował ktoś już jakieś bojowe zadanie chłopakom na twitterze? :>
Sam chciałbym love lies, ale to raczej niemożliwe, chyba, że obniżyliby całość hmm, mocy by kawałek nie stracił ;)
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kowal11 »

jestem jego fanem,co nie znaczy ze mam uszy i czasami slysze jak falszuje ale tez czasami slysze jak zaspiewa tak ze az ciarki mnie przechodza!!!ale po co o tym wkolo mowic,nie bedzie mial juz takiej barwy jak dawniej i tyle!!trzeba sie z tym pogodzic!!ale nadal daje rade,moze nie na kazdym koncercie ale jak sie sprezy to daje rade!!!czasami jak was czytam to sobie mysle o fanach Jaggera ktory jakby nie aptrzac zawsze falszuje,jest swietnym showmanem ale wokalista kompletnie zadnym!!ciekawe czy fani tez tak go krytykuja
Awatar użytkownika
SaDzi0
I Believe
I Believe
Posty: 75
Rejestracja: 31 stycznia 2010, o 20:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: SaDzi0 »

Kolega zajrzy na polskie forum Scorpions :D
Dlaczego by w kółko o tym nie gadać? Jest temat do dyskusji to dyskutujemy, od tego jest forum ;) Nie chcę się powtarzać, ale to, że jestem fanem nie znaczy, że nie mogę złego słowa o zespole powiedzieć/napisać.
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

to na koncert zróbcie albo zróbmy wielki transparent z napisem typu 'rzuć fajki to wyciągniesz' :D
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kowal11 »

a czy ja mowie ze nie mozesz!!sam tez w pewnien sposob krytykuje,ze nie ma takiej barwy ze troche falszuje ale po co codziennie szukac tylko negatywow
Awatar użytkownika
SaDzi0
I Believe
I Believe
Posty: 75
Rejestracja: 31 stycznia 2010, o 20:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: SaDzi0 »

unavoidable pisze:to na koncert zróbcie albo zróbmy wielki transparent z napisem typu 'rzuć fajki to wyciągniesz' :D
:D :D I na dole "twój lekarz lub farmaceuta pomoże Ci rzucić palenie" :cfaniak:
kowal11 pisze:po co codziennie szukac tylko negatywow
Cenna uwaga, więc jak sam dobrze to ująłeś trzeba ich szukać, bo pozytywy są widoczne gołym okiem i są rutyną ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

SaDzi0 pisze:unavoidable napisał/a:
to na koncert zróbcie albo zróbmy wielki transparent z napisem typu 'rzuć fajki to wyciągniesz' :D

:D :D I na dole "twój lekarz lub farmaceuta pomoże Ci rzucić palenie" :cfaniak:
kurde, rzucenie fajek nic mu już nie pomoże :P lepiej nie będzie, tyle lat pali i jest tak samo więc niech se już pali dalej. Prawda jest taka, że jego głos się zużył i tyle, faje zaczął palić w 2002 roku przy okazji filmu Vampires los coś tam ( przynajmniej tak mnie poinformował adrian :P) a pragnę przypomnieć że problemy z głosem były już po 2000 roku, więc wina fajek jeśli jest to nie aż tak wielka jak niektórzy próbują twierdzić, głos się 'zużył' tyle :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”