The Circle Tour - Opinie, video itp

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

sebcio14 pisze:Zespół zagrał w tym roku już kilka koncertów. Co sądzicie o ich formie? Podobają się Wam set listy?

Zapewne jutro będzie jakaś "specjalna" set lista, z okazji dnia kobiet.
Forma wydaję mi, że jest dobra. Można to zauważyć np. przy piosenkach Always i Dry County w MSG. Jeśli chodzi o set listy to powiem tak, że nie raz zaskakują set listami, ale za często grają piosenki jak Lost Highway. Na pewno cieszą, że zagrali m.in Thank You For Loving Me, Hey God czy nawet często ostatnio grają Dry County. Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam obecnie słuchać Bed Of Roses na koncertach. Ale wciąż czekam na This Ain't A Love Song, może z okazje dnia kobiet to zagrają, miejmy nadzieję ;)
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Smolek pisze:
Forma wydaję mi, że jest dobra. Można to zauważyć np. przy piosenkach Always i Dry County w MSG. Jeśli chodzi o set listy to powiem tak, że nie raz zaskakują set listami, ale za często grają piosenki jak Lost Highway. Na pewno cieszą, że zagrali m.in Thank You For Loving Me, Hey God czy nawet często ostatnio grają Dry County. Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam obecnie słuchać Bed Of Roses na koncertach. Ale wciąż czekam na This Ain't A Love Song, może z okazje dnia kobiet to zagrają, miejmy nadzieję ;)
Masz racje, są w dobrej formie, która chyba cały czas "rośnie". Zobaczymy jak będzie za dwa, trzy miesiące. Set listy są w miarę ciekawe. Raz norma, a czasami ogromne zaskoczenie takie jak set lista z 4 marca tego roku. Cieszy obecność takich klasyków jak Always, czy też Dry County. Niestety muszę stwierdzić, że takie piosenki jak Lost Highway będą nadal grane tak często. Jest to utwór z albumu o tym samym tytule, który jest jakimś tam hitem, podobnie jak kilka innych utworów, których nie "trawię". Co do This Ain't A Love Song, to też czekam na ten utwór już długo i mam nadzieje, że może go jutro zagrają. ;)
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

przepraszam bardzo ale do kur..nedzy gdzie sa kawalki z Bounce`a ...???????
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Zapewne przepadły i gdzieś się "zakopały". Trasa jeszcze trwa, więc może zagrają coś z Bounce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”