The Circle Tour - Opinie, video itp

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

http://www.youtube.com/watch?v=iervJlulazA
Nie jest to moja ulubiona piosenka, ale w takim wykonaniu ja CHCę ją na koncercie na którym będę!! Wokal + Gitary -> mistrzostwo świata ;P
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Jak dla mnie to Jon się fest męczy przy tym śpiewaniu. Widać to i przy Get Ready albo Only Lonely, ale także przy Love'sTOR

a tak swoją drogą, to na początku roulette on powiedział Poland czy Holland ;)?
http://www.youtube.com/watch?v=fmVxYpl3 ... re=related
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Abstrahując już od jakości wykonania Get Ready to kompletnie nie czuje tej piosenki jeśli jest śpiewana stojąc w miejscu. Tam musi być żywioł , szaleństwo, ruch i power. Inaczej traci sporo z klimatu.
Obrazek
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

M.Ssed pisze:a tak swoją drogą, to na początku roulette on powiedział Poland czy Holland ;) ?
http://www.youtube.com/wa...feature=related
dokladnie to samo pomyslalam, bo teraz ogladam! :D Ale pewnie Holland..../

A tak swoja droga, to nie pogniewalabym sie jakby Bj zrzekli sie grania calego HANDu i LH na rzecz takich staroci ;>
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
kami
It's My Life
It's My Life
Posty: 109
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, o 13:14
Lokalizacja: chwilowo Warszawa

Post autor: kami »

Adrian pisze:http://www.youtube.com/watch?v=iervJlulazA
Nie jest to moja ulubiona piosenka, ale w takim wykonaniu ja CHCę ją na koncercie na którym będę!! Wokal + Gitary -> mistrzostwo świata ;P
A ja uwielbiam Only Lonely, i jeszcze do tego ten teledysk ;). Strasznie chciałabym to usłyszeć na koncercie.
We need something to believe in
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

milagros^ pisze:M.Ssed napisał/a:
a tak swoją drogą, to na początku roulette on powiedział Poland czy Holland ;) ?
http://www.youtube.com/wa...feature=related

dokładnie to samo pomyślałam, bo teraz oglądam! :D Ale pewnie Holland..../

Dopóki tego nie przeczytałam to byłam pewna, że powiedział Poland, ale jak się tak bardzo wsłuchać to chyba jednak Holland ;D szkoda, że się o tym dowiedziałam ;D

Wydaje mi się, że nabrali energii :lol:
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Danek04
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 14 lutego 2010, o 14:20
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: Danek04 »

Koncert moim zdaniem był bardzo udany. Jon pokazał, że nadal potrafi śpiewać, co prawda nie tak jak za starych czasów, ale wciąż wychodzi mu to bardzo dobrze. Szczególnie w utworze "Hallelujah" dał czadu przeciągając słowo przez kilka dobrych sekund. Pokazał w ten sposób klasę... Rozczarowało mnie jedynie wykonanie "It' s my life". Nie zaśpiewał tego tak jak oczekiwałem. Było to moim zdaniem zły wykonanie i na prawdę niemiło się tego słuchało. Na szczęście było to tylko jedyne potknięcie ;]
Cóż, Jon z pewnością nie wróci do formy sprzed kilku lat, ponieważ jak wszyscy (albo i nie wszyscy xD) wiemy, Jon miał okres, w którym kompletnie stracił głos. Całe szczęście, że to go nie zniechęciło... Wydał grubą kasę na lekcję śpiewu i pomogło mu to. Właśnie to wydarzenie odbiło się znacząco na jego barwie głosu, przez co zupełnie ją zmieniło. Nie będzie mógł już wyciągać tych wszystkich dźwięków, a nawet jeśli w jakiś sposób mu się uda, to i tak nie będą one takie jak powinny. Oczywiście fajki też mają na to duży wpływ, ale to już swoją drogą.
Wracając do tematu, jestem bardzo mile zaskoczony koncertem w Honolulu. Mam tylko nadzieję, że szybko pojawią się w Polsce, i że tak samo dadzą czadu, a może i nawet lepiej :D
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

masz na myśli okres po SWW tour kiedy stracił głos? bo na NJ, BOG czy KTF nie słychać żeby mu całkowicie zmieniła się barwa głosu.

co do koncertu, w Roulette słaba słychać tą gitarę, o wiele lepiej jest na filmiku z newsa, tylko ze tam jakość koszmarna.
Oglądając wykonanie Tokyo Road słychać jak się śmieją z intra. Ogólnie jakaś sztywna ta publika przy wykonywaniu tych starszych numerów. Pewnie poza Runaway mało kto tam zna resztę piosenek z dwóch pierwszych albumów...

ps. Czy znalazł ktoś całe Only Lonely??
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Danek04 pisze:Rozczarowało mnie jedynie wykonanie "It' s my life". Nie zaśpiewał tego tak jak oczekiwałem. Było to moim zdaniem zły wykonanie i na prawdę niemiło się tego słuchało.
Ja przesłuchałam pare razy i wydaje mi sie dobre :D a co do Hallelujah to bardzo mi sie spodobało :) piękne
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

podoba mi się, normalnie przypomniały się te starsze wykonania ;) szkoda że Jon nie wyciąga, ale to nie przeszkadza w zabawie ;). Mimo wszystko jeżeli by przyjechali do nas to pewnie by nie było tego typu rarytasów..
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

"Skąd: wziąść kase na koncert bj :/" :D

Dobrze, że są ludzie, ktorym sie chce nagrywac koncerty stojąc tak blisko sceny ;O
Kocham ta piosenkę^
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Danek04
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 14 lutego 2010, o 14:20
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: Danek04 »

teken020 pisze:masz na myśli okres po SWW tour kiedy stracił głos? bo na NJ, BOG czy KTF nie słychać żeby mu całkowicie zmieniła się barwa głosu.
Tak, właśnie ten okres mam na myśli. Oczywiście, że całkowicie tego nie słychać jednak przy trudnych do wyciągnięcia dźwiękach jest to zaznaczone. Poza tym minęło już ładnych parę lat od czasów świetności Bon Jovi, a wiadomo przecież, że z wiekiem głos także się zmienia.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

nie no co ty, przecież po tym okresie wszystko wyciągał(always?), to raczej nie ma nic z tym wspólnego.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

to nie może mieć nic wspólnego ze stratą głosu po SWW, przynajmniej nie w takim wymiarze jak to było wpominane. Na płytach po SWW prezentuje się bardzo dobrze, na Wembley w 1995 r. brzmi lepiej niż na koncertach w latach 80.

Tyle ile Jon używał swojego głosu, to na jakich wysokościach non stop przez 20 lat to jest normalne, że krtań i struny ucierpiały. Poza tym to na jakim poziomie Bon Jovi grają koncerty to ten poziom dla niektórych jest nie do osiągnięcia.
Większość komercyjnych wokalistów ma wiele przerw w tworczości Bon Jovi grają prawie non stop od 1983 roku.

Podstawowa róznica jest taka, że u wiekszości wykonawców wokal live a studio to wielka różnica. Piosenki Bon Jovi niejednokrotnie były nawet lepsze live .

Weźmy taką Mariah Carrey wszyscy się zachwycają -li jej głosem - a tak naprawdę eksploatacja jej głosu a Jona to niebo a ziemia.

Inaczej weźmy Stevena Taylera on zawsze oddawał się bezgranicznie na koncertach swojemu wokalowi, a głos miał - ma amazing a teraz to ma potęzne problemy ze strunami.
...and just only rock...
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”