Koncerty W Londynie (O2) - Opisy

Moderator: Mod's Team

teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Koncerty W Londynie (O2) - Opisy

Post autor: teken020 »

nie chodziło mi o to że mieli zagrać cały album na jednym koncercie. tylko że miały pojawić się wszystkie piosenki z SWW, a jak na razie zagrali tylko LIR, czyli tylko jedną z 3 których od kilkunastu lat nie grali <without love chyba nigdy nie zagrali> i puki nie zagrają jeszcze 2 piosenek <jeśli nie zagrali NeverSG, to 3piosenek> będę psioczył że, kolejna nie spełniona obietnica przez zespół.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

nie chodziło mi o to że mieli zagrać cały album na jednym koncercie. tylko że miały pojawić się wszystkie piosenki z SWW, a jak na razie zagrali tylko LIR, czyli tylko jedną z 3 których od kilkunastu lat nie grali <without love chyba nigdy nie zagrali> i puki nie zagrają jeszcze 2 piosenek <jeśli nie zagrali NeverSG, to 3piosenek> będę psioczył że, kolejna nie spełniona obietnica przez zespół.
1.Trasa kończy się w 2011 roku więc maja jeszcze sporo czasu.
2.Czy jak mama Ci mówiła, że kupi Ci rower to Ty od razu zaczynałeś psioczyć, ze już go nie masz, bo przecież Ci obiecała? Czy to tylko do BJ masz taki stosunek? Mają 1,5 roku na zagranie tych 2ch piosenek.
3.NSGoodbye było już grane kilkukrotnie w tym też na O2.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Koncerty W Londynie (O2) - Opisy

Post autor: teken020 »

1.Trasa kończy się w 2011 roku więc maja jeszcze sporo czasu.
jeśli dobrze pamiętam, mieli zagrać piosenki z SWW podczas serii koncertów w O2. więc nie 1,5 roku.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

jeśli dobrze pamiętam, mieli zagrać piosenki z SWW podczas serii koncertów w O2. więc nie 1,5 roku.
Właśnie o tym mówię, że fani przekazują sobie informacje które niby miał powiedzieć Jon a następnie po nim jadą. Osobiście nic takiego nie słyszałem i z dotychczasowych wypowiedzi jasno wynika, ze w przeciągu całej trasy mają się uzbierać wykonania całych albumów. Jak widać po ostatnim występie ćwiczone na próbach są różne piosenki i nigdy nie wiadomo kiedy trafi się na dana perełkę.

Oczywiście jeżeli masz jakiś artykuł, wywiad w którym Jon jasno deklaruje, że zagra wszystkie piosenki z SWW na O2 to chętnie przeczytam ;).
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Ja słyszałem o setlistach składających się z pełnych płyt, ale może to tylko interpretacja fanów.

Co do "konkurencji" Richiego w These Days jako wokalisty, to tylko tyle można powiedzieć że tutaj akurat Richie nigdy nie próbował nawet śpiewać partii Jona z refrenu. Przynajmniej widać wyraźnie kto jest wokalistą.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Przy okazji 9 nocy Jon powiedział, że przeliczył ile piosenek do tej pory zagrali w O2 i były to 54 różne piosenki. Zapowiedział, że do końca O2 zagrają ich ok 70ciu. I jak to Jon ma w zwyczaju dotrzymuje słowa. Dzisiaj poleciało kilka nowości:

6. I Don't Like Mondays (w/ Sir Bob Geldof)
7. I Got The Girl
11. Bad Medicine w/ Hot Legs + Shout
22. Damned

A setlista chyba powinna zadowolić większość tutejszych fanów.
1. Blood On Blood
2. We Werent Born To Follow
3. You Give Love A Bad Name
4. Born To Be My Baby
5. In These Arms
6. I Don't Like Mondays (w/ Sir Bob Geldof)
7. I Got The Girl
8. Captain Crash
9. Sleep When I'm Dead
10. We Got It Going On
11. Bad Medicine w/ Hot Legs + Shout
12. Loves The Only Rule
13. Lay Your Hands On Me (Richie)
14. Bed Of Roses (Jon on Circle)
15. Diamond Ring (Jon & Richie Circle)
16. These Days (Band Circle)
17. Someday I'll Be Saturday Night (Band Circle)
18. Happy Now
19. It's My Life
20. Who says You Can't Go Home
21. Keep The Faith

Encore
22. Damned
23. Wanted Dead Or Alive
24. Living On A Prayer
Wychodzi na to, że na ostatnich koncertach fani dostaną po 5-6 nowych piosenek na koncert. Prawdopodobnie kilka z Circle i może coś z pierwszych 2ch albumów + IIWYMother.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Damned:
http://www.youtube.com/watch?v=u4xJsWB2MEY
Fajnie, że zagrali ten numer, ale jakoś bez mocy, Jon opuścił kilka trudniejszych momentów... Kawałek ma taką energię, a chłopaki nawet połowy na scenie jej nie oddali - szkoda.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

sobol_77 pisze:Fajnie, że zagrali ten numer, ale jakoś bez mocy, Jon opuścił kilka trudniejszych momentów... Kawałek ma taką energię, a chłopaki nawet połowy na scenie jej nie oddali - szkoda.
Też lubię ten numer. Ano bez mocy, ale myślę, że obecni na tym koncercie nie narzekali ;] Przynajmniej Rychu solidnie solówkę pociągnął. Poza tym nagranie marnej jakości, więc jak dla mnie ciężko o obiektywną ocenę.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

http://www.youtube.com/user/bonjovi#p/a/u/0/FYgiGVsPqFA
http://www.youtube.com/watch?v=ZJ0CSNZe4i0

Genialne!! Chciałbym to usłyszeć live. -> SPOILER -> Zajebista sprawa gdy publika jest na tyle głośna, że "obcy" artysta nie kończy swojej piosenki i robi to za niego nie jego publika.
Musiałbym posłuchać i porównać wersje z OWNL, aby wybrać która lepsza, ale te jest świetna.

Btw. Mała poprawka na ostatnie 2 noce zostało im do zagrania 9 piosenek, aby osiągnać liczbę 70ciu.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

JJ pisze: Poza tym nagranie marnej jakości, więc jak dla mnie ciężko o obiektywną ocenę.
Aż takiej złej jakości nie było - a braki obnażyło... I to spore. Ale chwała za odwagę.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
kendzior
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 2 grudnia 2009, o 18:29
Lokalizacja: otwock

Post autor: kendzior »

Ludzie czy wy normalni jesteście? O co wy się spieracie? Przecież to jest gwiazda i zrobi co zechce i nie będzie się zastanawiał co kiedyś tam powiedział. A co do tych niby jakieś tam spojrzeń i jakiś wstawek, przecież to jest wyreżyserowane od początku do samego końca. To jest profesjonalny zespół i nie może pozwolić sobie na żadną wpadkę. Reżyseria takiego koncertu jest potrzebna, bo tam wszystko musi grać, światła, dźwięk, te telebimy na górze. Tam nie miejsca na nic innego jak tylko to co musi być w danej chwili w danym miejscu. Mimo to i tak było genialnie.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ostatnio myślałem jakby to było jakby BJ zagrali pewną piosenke na koncercie której NIGDY nie grali. Teraz Jon ma dobry wokal itp więc mogłoby się udać.

To były jednak głupie rozmyślania któe teraz stały się faktem!!!!!!!!!!!!

SANTA FEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PIerwszy raz w historii zagrane live akustycznie!!
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Ciekawe czy to taka normalna wersja, czy jakaś zupełnie uproszczona.
Tak czy inaczej niesamowita wiadomość (ja też śledzę jovitalk). Ciekawe czy jeszcze coś niezwykłego się dziś wydarzy...

Jeśli nie to z pewnością wydarzy się jutro:)
I Believe? Dirty Little Secret? Nothing? ...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Santa Fe jak dla mnie jest najcięzej do zaśpiewania piosenką z katalogu BJ/JBJ. W momencie kiedy miał najmocniejszy/najzdrowszy głos nie byłby tego w stanie live udźwignąć więc musi to być uproszczona wersja. Nie zmienia to faktu, ze w życiu nie spodziewałem się, ze ją usłyszymy jak widać to samo myślało większość z JT ;]
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Jak to zobaczyłem to myślałem że to jakiś żart czy pomyłka. Totalny odlot. Nie do wiary.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”