Top Brytyjski - Finały

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: EVENo »

REHABILEJKO pisze: Zastanawiam się też jakim kluczem przy doborze par kieruje sie sam prowadzący...
Nie kluczem, tylko kostką. Czerwona z białymi oczkami i bez zaokrąglonych boków.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: Paulska »

Def Leppard
Queen
Pozdrawiam
Paulska
usunięty użytkownik 4858

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Def Leppard - Pink Floyd 10-9

(Jak widzę Def Leppard nie ma żadnych szans w naszym głosowaniu z faworytem jakim jest Różowy Floyd - i może słusznie - ale chociaż niech nie przegrają zbyt dużą różnicą punktów ;) W końcu to "szufladka" bliższa naszemu BJ niż Floydzi ;)
U mnie Leppardzi najbardziej zaprocentowali tym, że ich muzyka opiera się na kapitalnych hard rockowych gitarach,
a jak wiadomo Bóg najpierw stworzył gitarę, a dopiero później z jej struny inne instrumenty :P ;)

Queen - The Beatles 8-10

Zadałem sobie pytanie: Gdybym miał 2 bilety na tę samą godzinę, to na kogo bym poszedł.

P.S. Trzy zespoły, które najtrudniej było mi odrzucić: Dire Straits, Pink Floyd i Iron Maiden.. Ale "jak się bawić to się bawić, drzwi w..yrzucić, okno wstawić!" ;)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: EVENo »

Trwają ostatnie godziny głosowania. Ze względu na moją nieobecność dziś wieczorem, przedłużam je do niedzielnego poranka.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: michael »

Gdyby Def Leppard na forum Bon Jovi przegrali Z The Beatles czy Queen to żadna przegrana. Jak przegrają z Pink Floyd a tak będzie to... kompletna porażka.
Biorę dyskografię DL na bezludną wyspę i mam kapitalną muzykę od popu do heavy metalu na najwyższym poziomie. Biorę dyskografię PF i pomimo wspaniałego klimatu płyt tej kapeli po kilku miesiącach idę się utopić ;) ... z nudów i apatii :D
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: EVENo »

Ciekawe, bo był kiedyś temat jaką płytę byśmy zabrali na bezludną wyspę i u mnie padło na The Wall ;) No i chyba trzeba być prawdziwym fanem popu, aby uznać, że Def Leppard robił go na najwyższym poziomie :P

A ja, jakby co, jednak zostaję dziś w domu, więc po 19:30 rozpoczniemy wielki finał ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: michael »

EVENo pisze:Ciekawe, bo był kiedyś temat jaką płytę byśmy zabrali na bezludną wyspę i u mnie padło na The Wall ;) No i chyba trzeba być prawdziwym fanem popu, aby uznać, że Def Leppard robił go na najwyższym poziomie :P

A ja, jakby co, jednak zostaję dziś w domu, więc po 19:30 rozpoczniemy wielki finał ;)
Uwielbiam pop :))
Wybrałbyś The Wall? o Matko o jejku.
To bez znaczenia DL odpada.
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: EVENo »

Def Leppard 6 - 7 Pink Floyd
Queen 5 - 8 The Beatles


---

Mecz o 3. miejsce
Def Leppard - Queen

FINAŁ
Pink Floyd - The Beatles

Termin zakończenia Topu Brytyjskiego: 24 czerwca, 20:00
Do dzieła! :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:
REHABILEJKO pisze: Zastanawiam się też jakim kluczem przy doborze par kieruje sie sam prowadzący...
Nie kluczem, tylko kostką. Czerwona z białymi oczkami i bez zaokrąglonych boków.
czyli są kanty ;D


Mecz o 1. miejsce ;)
Def Leppard* - Queen

FINAŁ
Pink Floyd - The Beatles



*BTW- czy doczekamy się kiedyś filmu o BJ podobnego do "Hysteria - The Def Leppard Story"? (polski tytuł: "HISTERIA: DEF LEPPARD GRA").
Zobaczcie czy nie ma sporo podobieństw: "Opowieść o zespole, który wstrząsnął światem. Sheffield, Anglia... Hutnicze miasto staje się areną narodzin gwiazd muzyki pod znaku metalu. Def Leppard to grupa, której pasją jest rock, prawdziwym żywiołem – koncerty, a przeznaczeniem – sława po obu stronach Atlantyku. Film przedstawia ich błyskawiczną drogę na szczyty, codzienne zmagania z wyczerpującym harmonogramem narzuconym przez wytwórnię i morderczymi trasami dookoła świata. Próbuje zgłębić fenomen zespołu, w którym rodzą się wciąż nowe pomysły, a który omal nie rozpadł się przez narkotyki, alkohol i tragiczny wypadek samochodowy, w którym Rick Allen stracił ramię. Film, z Orlandem Sealem w roli wokalisty Joe Elliota oraz Tatem Whalley'em jako Rickiem Allenem, odsłania wiele tajemnic z pełnej blasku historii zespołu. Tak mało brakowało, a muzyczne marzenia grupy obróciłyby się w pył na drodze ich kolejnej trasy koncertowej...

Def Leppard byli jednym z najpopularniejszych rockowych zespołów lat 80-ych. Hard rockowa formacja zapełniała całe stadiony, sprzedawała miliony płyt... Na przekór przeciwnościom potężny Def Leppard wciąż gra!"
A Bon Jovi?... też byli na szczycie (jeszcze większym), też zapełniali całe stadiony i sprzedawali miliony płyt, miasto New Jersey miało wiele wspólnego z klimatem angielskiego Sheffield, nasz zespół też grał z wielką pasją na koncertach i dążył do sławy po obu stronach Atlantyku... Droga na szczyt też była szybka i także wyczerpujący harmonogram i mordercze trasy dały BJ w skórę... Nawet bardziej... BJ też wciąż miało nowe pomysły i też omal nie rozpadli się po osiągnięciu szczytu. I także przetrwali (w większym/mniejszym stopniu ;) do dzisiaj jak DL... "Na przekór przeciwnością Bon Jovi wciąż gra!" ;) Opis prawie w 100% identyczny...
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: JonetteBJ »

Def Leppard i The Beatles
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: Damned »

1. Pink Floyd
2. The Beatles
3. Queen
4. Def Leppard
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: prezes1 »

Szybka piłka: ;)

The Beatles i Queen! :)

Brakowało mi tu w czołówce Stonesów, Sabbathów i w ogóle brak prekursorów punku był zadziwiający...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
REHABILEJKO

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: REHABILEJKO »

W parze finałowej oddaje głos na Pink Floyd. Ich muzyka od zawsze była ponadczasowa i frapujaca. I chyba żaden inny brytyjski band tak długo nie gościł w moim odtwarzaczu.

W starciu o 3 miejsce głos oddaje na Queen - zespół ikoniczny. Def Leppard mają oczywiście mój szacunek za to jak postąpił z drumerem. To był pokaz lojalności i zwykłej ludzkiej empatii. Z dzisiejszej perspektywy Def Leppard jawi się jako chwilowa gwiazda pewnej epoki, która szanse na wielkość straciła wraz ze śmiercią Stev'a Clarka.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: ROCKSTAR »

Wiec tak: w parze finalowe, glos ode mnie szybuje w kierunku PINK FLOYD :)) :brawo:
Pojedynek o miejsce III. Alez niespodzianka... DEF LEPPARD :ok: ;)

I na koniec taka ciekawostka :)
https://www.thesun.co.uk/living/2926407 ... vid-bowie/
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Top Brytyjski - Finały

Post autor: Paulska »

Starcie nr 1:
Def Leppard

Finał (pocieszenia ;) ):
The Beatles
Pozdrawiam
Paulska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”