SURVIVOR: These Days

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: SURVIVOR: These Days

Post autor: ROCKSTAR »

[6] Damned
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2017, o 11:41 przez ROCKSTAR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: SURVIVOR: These Days

Post autor: EVENo »

Wygrywa These Days, a ja znów nie miałem okazji użyć młotka :P

Trochę szkoda, że ruch na forum ostatnio taki mały i cóż, lepiej nie będzie ;) Dziękuję wszystkim nie tyle co za udział w zabawie, a za to, że pozostajecie garstką wojowników w tej nierównej walce z mediami społecznościowymi. Tak mnie wzięło gdy przeczytałem komunikat o zamknięciu forum T.Love po 18 latach istnienia... Wprawdzie decyzję tę szybko odwołano, ale bardziej w celach archiwalnych, bo do miejsca tego zaglądają już tylko zagubieni internauci.

Słowem zakończenia - "Nie lubię tego"
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: SURVIVOR: These Days

Post autor: wranglerek »

Mówi się, że "jak nie masz Facebook-a, to nie istniejesz, a ja widziałem piękne hasło na wakacjach (stąd moja dwutygodniowa nieobecność) na jednej z tysięcy tabliczek pamiątkowych w sklepach z różnościami warte zapamiętania pod którym podpisuję się rękami i nogami: " trzeba żyć tak, żeby nie było czasu na Facebook-a" i ja go od dłuższego czasu nie mam i jestem szczęśliwy. EVENo głowa do góry być może ten mały ruch to kwestia wakacji właśnie. Ja mam wierzę, że ta specyficzna społeczność forum Bon Jovi nie pozwoli na zamknięcie tej strony, tobie też tej wiary życzę; i nawet sam Jon życzy tej wiary (Keep the Faith). Po wakacjach się na nowo ruszy (Believe that the sun will shine tomorrow).
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry / Zabawy”