"Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ

Kto wygrywa

Saturday Night Gave Me Sunday Morning
6
22%
We Don't Run
14
52%
Obie na równi dobre
3
11%
Żadna mi się nie podoba
4
15%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

"Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Adrian »

Jak w tytule. Jeśli będziecie osłuchani lub jeśli już wiecie co i jak to głosujemy ;)
Ja jeszcze poczekam.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Smolek »

Zdecydowanie We Don't Run. Wystarczy spojrzeć na ilość moich odsłuchań w dniu, gdy pojawiły się oba utwory, żeby już wiedzieć, co wybiorę. Saturday około 2 razy (całościowo około 5-6 razy), We Don't Run około 20 razy. ;) Świetny utwór, wróciło podekscytowanie BJ, które myślałem, że już nigdy nie wróci przy nowych utworach. Jon jak nie Jon. Piosenka z rockowym pazurem. Teraz jestem bardzo ciekaw kolejnych piosenek z tego albumu.
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: mst »

Refren kawałka jest zarąbisty...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Adrian »

A ja jednak stawiam na Saturday, które daje mi pozytywnego kopa. Zmienić oprawę muzyczną i jest świetna. WDRun też jest spoko, ale SN lepsze.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Pudel
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 23 listopada 2014, o 20:29
Ulubiona płyta: 7800 Fahrenheit
Lokalizacja: Ciechanów

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Pudel »

Saturday podoba mi się bardziej, ale przez to solo z We Don't Run nie mogłem zagłosować inaczej, We Don't Run.
Szkoda że nasz Eddie Van Shanks nie walnął czegoś podobnego w SNGMSM.
M

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: M »

Postawiłem na "Saturdaya..." z prostej przyczyny. Nie kojarzy mi się brzmieniowo z Britney Spears i innym dance disco. Co do "We Don't Run"... Znajomy z pracy (jeszcze przed 40-ką) po usłyszeniu pierwszych dźwięków 'We..." stwierdził, że pewne rzeczy nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego. Taka mała dygresja....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: prezes1 »

Ja z kolei głosowałem z prostej przyczyny na We Don't Run. Saturday kojarzy mi się brzmieniowo za bardzo z We Are The Damned Skid Row(zresztą ten sam problem miałem z BWC). Za ciężkie granie jak dla mnie... ;) :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Dand »

Opadł mi troche entuzjazm co do tych dwóch utworów ale ostatecznie zagłosuje na weekend song. We don't run jakoś mnie zaczęło męczyć.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Ja z kolei głosowałem z prostej przyczyny na We Don't Run. Saturday kojarzy mi się brzmieniowo za bardzo z We Are The Damned Skid Row(zresztą ten sam problem miałem z BWC). Za ciężkie granie jak dla mnie... ;) :D
Prezes 11/10! :D
M pisze:Znajomy z pracy (jeszcze przed 40-ką) po usłyszeniu pierwszych dźwięków 'We..." stwierdził, że pewne rzeczy nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego
Pewnie katuje We Don't Run w nocy :P
BTW, po usłyszeniu SundayMorning tez coś powiedział czy zaniemówił z zachwytu? ;)
(co do disco to oczywiście masz rację M, ale...)

Ja oczywiście głosuję na WDR. Zadzior w głosie Jona to nadzieja na rockowe jutro. WDR to nadzieja na coś innego niż tysięczna, piosenka w stylu SundayMorning. Co przypomnę sobie SNGMSM to mam mniejszy wstręt do dyskotekowości refrenu z WDR. Zresztą... nawet takie hity jak IML czy OWN też w dużej części były dyskotekowe; pora się przyzwyczaić do tego, że BJ to nie hard rock.
M

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: M »

Widzisz Prezes, dla mnie z kolei wspomniany przez Ciebie We Are The Damned to totalna kupa, podobnie zreszta jak druga odslona United World Rebellion. Pierwsza EP-ka miodzio, druga dla nikogo. We Don't z kolei to taka dyskoteka z solowka i zmeczonym skrzeczacym JBJ.

Tom, co do twojego pytania odnosnie ogolnej oceny Saturday... Much better but still for no one. Oczywiscie twoje zdanie szanuje i nawet gdybys stwierdzil, ze Bialy Mis ma power to... Zobacze czy nie masz racji.

Mnie WDR juz osobiscie znudzil. Nie moja bajka ale... Doceniam robote Jona i Jonha.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Agata BJ »

Właśnie wysłuchałam "We Don't Run" po raz pierwszy i muszę powiedzieć, że JESTEM ZACHWYCONA :D
Po "Saturday Night.." nie spodziewałam się już żadnych fajerwerków i byłam mocno zawiedziona, ale teraz widzę, że chyba zbyt szybko postawiłam na najnowszej płycie krzyżyk! We Don't Run jest, jak dla mnie, świetne! Fajny rytm, ciekawy wokal Jona, w końcu JAKAŚ gitarowa solówka! Bardzo się cieszę, że Bon Jovi jeszcze potrafili mnie zaskoczyć :) Teraz dopiero z niecierpliwością czekam co będzie dalej.

Mój głos oczywiście poszedł na We Don't Run.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Bon Jovi »

Oba utwory mi się podobają. SNGMSM ma coś w sobie nostalgicznego, traktuje ten utwór jako pożegnanie Ryszarda, perkusja Tica świetny daje wymiar. Gdyby była mocniejsza to by popsuła klimat piosenki. WDR podoba mi się za świetny i nie Jonowy wokal Jona, instrumenty klawiszowe Davida i gitare Johna.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Bon Jovi »

SNGMSM jest od dziś jako propozycja na liście Turbo TOP w Antyradio. Zachęcam do głosowania na nasz zespół.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Malkolit »

Zadna. Saturday Night - to już było, w znacznie lepszej formie. Słaba kopia kilku starszych singli. Przy tej dyspozycji Jona jest nie do zaśpiewania na żywo (o ile w ogóle to planują grać). 2/5
A We Don't Run? Cóż, próby nagrania przez Bon Jovi czegoś mocniejszego zwyczajnie mnie bawią. Powinni spasować. 2/5
Brand New EVENo

Re: "Saturday Night GMSMorning" vs "We Don't Run"

Post autor: Brand New EVENo »

Jeśli ktoś chce zagłosować na SNGMSM na Liście Radiowej Trójki, to ostatni dzwonek, by to zrobić. Utwór zadebiutował trzy notowania temu na 50. miejscu, wypadł tydzień później, by przy trzecim podejściu powrócić, ponownie na 50. pozycję. "Być albo nie być".

Tymczasem forum LP3 bardziej docenia dokonania panów z New Jersey, ostatnie notowanie Forumowej Listy Przebojów przyniosło Bon Jovi 46. miejsce z maksymalnymi zdobyczami punktowymi od dwóch użytkowników. Dobra wiadomość jest taka, że nikt nie klasyfikuje SNGMSM jako piosenki beznadziejnej. W ostatnim notowaniu "Koszmarlisty" tylko ja oddałem na nich głos, sam nawet nie wiem czemu, chyba dla zasady.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”