Live Before You Die kolejnym singlem z The Circle ?

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
krissk
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:20
Lokalizacja: Biała Podlaska

Live Before You Die kolejnym singlem z The Circle ?

Post autor: krissk »

Witam! Dzisiaj słyszałem na radiowej Trójce Live Before You Die i coś tam na końcu powiedział spiker że nowy utwór Bon Jovi, czyżby kolejny singiel ? Trochę nie za bardzo akurat ta piosenka moim zdaniem. Jeśli tak to to potwierdza się tylko fakt od 10 lat że na 1 idzie mocny kawałek, na 2 wolniejszy a na 3 ballada i na tym koniec... Czemu nie dają mocnych kawałków na single jak kiedyś eech i przez to kojarzą się coraz bardziej z popem a nie rockiem. Pozdr
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Live Before You Die kolejnym singlem z The Circle ?

Post autor: teken020 »

cokolwiek by teraz nie wydali jako singiel, to i tak będzie to pop. Na Circle nie ma rokowych kawałków...
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Moja ulubiona piosenka z Circle obok Brokenpromiseland... moim zdaniem dobry singiel, na pewno lepszy niz Superman czy WWWB...

Wszystkie piosenki na Circle są rockowe, poprock to też odmiana rocka, czym dla Ciebie Teken jest Bullet jeśli nie rockowym kawałkiem? Dance? :D
EVENo

Post autor: EVENo »

Circle jest typowym poprockowym albumem. Co do singli, Brokenpromisland bardzo przypomina mi piosenke Nickelbacka - Gotta Be Somebody. Utwór ten był całkiem niezłym hitem, więc Broken... mógłby mu dorównać... mógłby... Po Supermanie niestety jakos tego widać nie było, dziwne zasady ma rynek muzyczny...
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Moim zdaniem na singlu powinien ukazać się utwór "Work For The Working Man".Ponieważ utwór ten łatwiej wpada w ucho niż "Superman Tonight", miałby na pewno większe szanse stać się hitem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”