Work For The Working Man- cover

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Work For The Working Man- cover

Post autor: Adrian »

Przedstawiam wam Cover jeszcze niewydanej piosenki Bon Jovi. Jest to cover utrzymany w klimatach demówek z SWW. Pokazuje jednak, że piosenka ma potencjał być dobrym rockerem. Z tym, że u Bon Jovi będzie na pewno w innej oprawie. Podejrzewam, że bardziej w stylu Springsteena, Nickelback + nowe U2. Dlatego jeśli ktoś nie umie się przestawiać z róznych wersji to niech tego nie slucha bo potem będzie narzekał, ze orginał brzmi inaczej (wy lubicie pisać - "gorzej").

Macie tutaj fajną, surową wersje z riffem z LOPrayer.

http://www.youtube.com/watch?v=h9ttncHU ... re=related
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2009, o 11:37 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Najgorsze w tym wszystkim jest to że surowa wersja bardzo mi się podoba mimo tego riffu z Livina tak jakoś mogłoby być :))
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

coś pięknego, szkoda, że wtórny riff, znowu opierają się na livinie jak nie w inny sposób to taki hehe, ale to oczywiście cover, ale super mi się podoba, mogłoby tak byś na płycie nie mam nic przeciwko, tylko oczywiście pojawią sie zaraz malkontenci którym nie podoba się riff z livina i oczywiście, że nic nowego bj nie stworzyli ;]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Tylo ja przypominam, ze koles nie ma pojęcia jaki jest riff w orginale. Riff dodał taki bo wersja akustyczna podobna jest do Livina wiec dodał riff podobny do livina. Na wersji orginalnej nie musi być woglóe riffu ;D
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Mi się podoba i przez to jestem jeszcze bardziej ciekawa jak to wyjdzie w wykonaniu BJ (no na pewno lepiej ;D). nie mogę się doczekać.
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

świetna wersja. oczywiście mam nadzieje, że riff bedzie inny, choc nie da sie ukryć, że do Working Man pasuje. dobrze, jest pewność, że coś dla siebie na The Circle znajde. :)
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

CUDO !! naprawdę świetnie pasuje ;) riff super sie zgrywa z melodią i tekstem,
musi być inny ale jak będzie jakiś fajny i oryginalny to będzie najlepsza piosenka (dla mnie) od Hey God :)
o ile czegoś nie spieprzą :P
For those about to rock - we salute you ;)
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Kurde rewelacja. Oby BJ czegos nie spieprzyli bo jest szansa na naprawde fajna piosenke.
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

naprawdę rewelka !!! :D
Jakby tak to miało wyglądać to będę bardzo szczęśliwa
One light burning ...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Heh po czymś takim to dopiero będzie rozczarowanie jak usłyszymy wersje BJ.
Obrazek
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

dlatego nie słuchać! jak to Adrian napisał. mi weszła akustyczna wersja xD. w tym wykonaniu brakuje mi czegoś... nie wiem, czego. chciałabym, by to brzmiało jakoś tak bardziej rockowo niż to zrobili :D - nie wiem, jak to nazwać no.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

unavoidable pisze:dlatego nie słuchać! jak to Adrian napisał. mi weszła akustyczna wersja xD. w tym wykonaniu brakuje mi czegoś... nie wiem, czego. chciałabym, by to brzmiało jakoś tak bardziej rockowo niż to zrobili :D - nie wiem, jak to nazwać no.
brakuje ci handowskiej produkcji ;] wersja tutaj jest surowa, podobna do wersji demo livina
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

bartekbb23 pisze:
unavoidable pisze:dlatego nie słuchać! jak to Adrian napisał. mi weszła akustyczna wersja xD. w tym wykonaniu brakuje mi czegoś... nie wiem, czego. chciałabym, by to brzmiało jakoś tak bardziej rockowo niż to zrobili :D - nie wiem, jak to nazwać no.
brakuje ci handowskiej produkcji ;]
no! Bóg zapłać dobry człowieku :D . pożyjemy i zobaczymy, co zrobili/zrobią z tym kawałkiem :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ta surowość własnie jest świetna i pasuje do piosenki. Jeżeli oni to w jakiś sposób przesłodzą to będzie kicha.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Może się powtórze, ale licze na produkcje a'la Bounce. HAND był wyprodukowany jakby to miała być nowa płyta Oasis, a nie Bon Jovi.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”