POMOCY FANI BON JOVI!! WCHOD?CIE WSZYSCY! POSZUKUJę PIOSENEK

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

margaritavip22
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 20 czerwca 2008, o 12:16
Lokalizacja: Kraków

POMOCY FANI BON JOVI!! WCHOD?CIE WSZYSCY! POSZUKUJę PIOSENEK

Post autor: margaritavip22 »

Witam wszystkich Fanów Bon Jovi :)) Poszukuję piosenek Bon Jovi, których nie posiadam. Jest ich troszkę bo...76 (zaczynałam od 128:)! Ich tytuły wziełam ze strony z tekstami piosenek www.teksty.org Bardzo wasz wszystkich proszę-przejrzyjcie tą listę, którą zamieszczam poniżej i jeśli ktoś z was ma choćby jedną piosenkę to PROSZę !! wyślijcie mi ją na maila margarita.vip@interia.pl W tytule wiadomości napiszcie, że wysyłacie mi piosenkę np: "piosenka Bon Jovi" ( wtedy będę wiedzieć, że to od was-inaczej każdy mail od nieznanego nadawcy i z nieznaną zawartością usuwam) Liczę na waszą pomoc i uczciwość :)) Pozdrawiam :cmok1:

Oto lista tytułów:



American dream

Back in the USSR

Better think twice

Brown sugar

Cadillac man

Crazy

Crossroads

Detroit 442

Don't do that to me anymore

Don't keep me wonderin

Don't you believe him

Fields of fire

For you

Forever young

Foxy lady

Free bird

Funky santa

Gimme some lovin Charlene

Give peace a chance

Good ain't good enough

Growin up the hard way

Head over heels

Heart of america

Heartbreak eyes

Heartbreak hotel

Heaven help us

Helter skelter

Heroes

Honk tonk woman

House of fire

I need love

I thank you

Is there love

Let it bleed

Levon

Life's too short for days like these

Like a rolling stone

Little drummer boy

Long way around

Maybe tomorrow

More than we bargained for

Mr. Big Time

Never enough

No one does it like you

Nothing

Now and forever

Open your heart

Pessimistic man

Prostitute

Rockin all over the world

Save the last dance for me

Stand up

Stringin a line

Take me home

Talkin in your sleep

The balled of Alice Cooper

The promise

The sole truth

This time

This woman is dangerous

Tonight

Tumbin dice

Twist and shout

Walk don't run

Waltzing matilda

We all sleep alone

We can dance

We will rock you

Wedding day

What you want

When i look into your eyes

Who said it would last forever

You belong to me

You keep me hangin' on

You never really know me

You really got me now




[ Dodano: 2008-06-20, 21:52 ]
Witam. Już pierwszego dnia w którym zamieściłam ten post wysłano mi 2 piosenki ;) Zachęcam więc do waszej dalszej pomocy;) Informuję, że będę usuwać z listy otrzymane piosenki tak więc lista będzie cały czas aktualna:) Prubuję pobrać torrent "Bon Jovi rate and unreleased demos" ( jest tam kilkanaście piosenek, które są na mojej liście) jednak mam z tym problemy-mało żródeł :( Licze więc na was:) Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2008, o 10:30 przez margaritavip22, łącznie zmieniany 8 razy.
johnbonjovi14

Post autor: johnbonjovi14 »

większość z tych piosenek to utwory których Bon Jovi nigdy nie wykonywali
, mogłabyś podać źródła z którch dowiedziałaś się o wykonaniu przez Bon Jovie takic utworów jak np: YOU BELONG TO ME , alo WE WILL ROCK YOU .
nie masz na tej liśćie utworu ONE z repertuału U2 , ja ją posiadam w wykonaniu Bon Jovi , jeśli nie masz mogę wysłać


UWAGA TYCH FILMÓW jeszcze nie WIDZIA?EŚ , wejdź na stronę w opisieObrazek

[ Dodano: 2008-06-22, 09:17 ]
sorry za błędy
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

A nie prościej wejść, sciągnąć poprostu emule, albo inny program tego typu?
Prubuję pobrać torrent "Bon Jovi rate and unreleased demos" ( jest tam kilkanaście piosenek, które są na mojej liście) jednak mam z tym problemy-mało żródeł :( Licze więc na was:) Pozdrawiam!
Duża część piosenek, ktore zamieściłaś to żadne dema tylko piosenki z albumów ! Są "łatwe" do sciągniecia ! :) np:

You really got me now
Whole lot of leaving
Who i am
Undiscoverd soul
Summertime

itd.

"One" wykonywali? Mógłbyś to załadować do sciagniecia na jakąś stronę? :)
UWAGA TYCH FILMÓW jeszcze nie WIDZIA?EŚ , wejdź na stronę w opisi
e

A nie prawda :) Ale dobry marketing :P
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Ja mam "One", ale tylko fragment (1 zwrotka i refren, jeśli się nie mylę), choć chyba tylko tyle zaśpiewali. Zaraz poszukam :)

* * *
Proszę bardzo:
http://www.wrzuta.pl/audio/deE4IkuBBy/bon_jovi_-_one
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2008, o 09:57 przez emilka, łącznie zmieniany 1 raz.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

większość z tego mam - tylko pytanie - wchodzisz na forum i od razu chcesz tyle plików, dlaczego? Poudzielaj się np na FoF, to dostaniesz dostęp do Download Center, gdzie przy szybkim necie od razu uzupełnisz kolekcję dem i koncertów.
Poza tym na liście masz utwory z solowych płyt Richie'ego (z US są tylko hiszpańskie wersje jako demo) i dema z Power Stations Years, czyli oficjalne - można za 20zł kupić CD
Life's too short for days like these jest w Download (sam wrzuciłem)
proponuje najpierw trochę samodzielnie poszperać, np przejrzeć forum, bo sporo znajdziesz, a nie czekać na "datki"
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

chyba zartujesz z tymi piosenkami margarito;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

margaritavip22 pisze:W tytule wiadomości napiszcie, że wysyłacie mi piosenkę np: "piosenka Bon Jovi" ( wtedy będę wiedzieć, że to od was-inaczej każdy mail od nieznanego nadawcy i z nieznaną zawartością usuwam)
o cholera :D może jej tak wyślemy ' piosenka bon jovi' i damy jakiegoś fajnego viruska albo keylogera, co wy na to ;] się nam vip pojawił ..olaboga...
margaritavip22
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 20 czerwca 2008, o 12:16
Lokalizacja: Kraków

Post autor: margaritavip22 »

eNZu pisze: proponuje najpierw trochę samodzielnie poszperać, np przejrzeć forum, bo sporo znajdziesz, a nie czekać na "datki"
bartekbb23 pisze:o cholera może jej tak wyślemy ' piosenka bon jovi' i damy jakiegoś fajnego viruska albo keylogera, co wy na to się nam vip pojawił ..olaboga...

Nie mogę ściągać z emule lub jakiś innych programów p2p, bo mi poprostu nie działają (coś tam jest nie tak w ustawieniach, prawdopodobnie mam zablokowane porty) Plik torrent ściągam z komputera brata. Co do tych osób, których cytaty zamieściłam powyżej: nie chcecie pomóc to nie pomagajcie!, zawsze się znajdą jakieś czarne owce...-a od czego niby jest te forum? Od tego żeby użytkownicy oprócz dyskusji sobie pomagali-przecież jak by mnie ktoś poprosił o wysłanie mu czegoś to w miarę możliwości też bym mu pomogła... Poza tym sama też szukam tych piosenek- ściągnęłam już ten plik torrent, o którym pisałam wcześniej.
Więc jeśli nie chcecie pomóc to po prostu zignorujcie ten post, ale nie piszcie głupich komentarzy - bo ja sama tez szukam a nie tylko czekam na "datki", po zatym nikomu nie karzę, żeby mi wysyłali te piosenki tylko o to proszę. Co do wszystkich innych, którzy mi już pomogli i chcą pomóc to bardzo wam dziękuję:)
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2008, o 14:44 przez margaritavip22, łącznie zmieniany 1 raz.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

margaritavip22 pisze:Więc jeśli nie chcecie pomuć to poprostu zignorujcie ten post ale nie piszcie głupich komentarzy
e no po to jest forum żeby pisać :P
margaritavip22 pisze:a od czego niby jest te forum? Od tego żeby użytkownicy oprucz dyskusjii sobie pomagali-przecież jak by mnie ktoś poprosił o wysłanie mu czegoś to w miarę możliwości też bym mu pomogła...
to nie jest forum warezowe żeby wstawać linki do plików raczej ;] spoko też pomagam ale nie jak ktos wstawia żeby mu dać summertime z ostatniej płyty :whoeva: zresztą 100 utworów...kto ci to wstawi, jak byś poszukała lepiej to byś sobie znalazła, proponuje wpisać warez w google i tam są fora z takimi pierdołami jak linki to plików.
margaritavip22
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 20 czerwca 2008, o 12:16
Lokalizacja: Kraków

Post autor: margaritavip22 »

johnbonjovi14 pisze:nie masz na tej liśćie utworu ONE z repertuału U2 , ja ją posiadam w wykonaniu Bon Jovi , jeśli nie masz mogę wysłać

Jeśli mógłbys mi wysłać tą piosenkę to byłabym wdzięczna:)
eNZu pisze:na liście masz utwory z solowych płyt Richie'ego
A mógłbyś mi powiedzieć, które to są piosenki Richiego ? O ile się nie mylę to: “Undiscovered soul” i “Stranger in this town” ale czy jakieś jeszcze? Ewentualnie bym je usuneła z listy.

Dziękuje też użytkownikowi teken020 o zamieszczenie linków - jest na nich parę piosenek, które są na mojej liście, jednak jeszcze nie udałao mi się ich ściągnąć. Wciąż szukam…
johnbonjovi14

Post autor: johnbonjovi14 »

zgadzam się , zapewne większość utworów możesz ściągnąć samodzielnie
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

johnbonjovi14 - super, że już normalne posty piszesz :))

ciekawie być nazwanym czarną owcą, biorąc pod uwagę fakt, że u kilku osób na tym forum mam piwo za upload;)

oficjalnie wydane:

Richie: All that really matters, Ballad of youth, Chained, Church of desire (też demo, chyba z jakiejś próby Richiego), Downside of love, Fallen from graceland, Father time, Hard times comes easy, Harlem rain, If god was a woman, In it for love, Is there love, Long way around, Mr. Bluesman (też demo), One light burning, Rest in peace (jest też demo), Rosie (jest też demo do New Jersey z wokalem Jona), Stranger in this town (też demo), The answer (też demo), Undiscoverd soul, Who i am, You're not alone

Broken promises i Maybelline mogą też być gdzieś oficjalnie, bo są w bdb jakości dostępne

utwory z CD i singli BJ lub JBJ: Crazy, Fields of fire, Heaven help us, I thank you, Mr. Big Time, Nothing, Summertime, Tumbin dice, We can dance, Whole lot of leaving, You really got me now

Power station Years i bodajże 3 inne warianty tej płyty: Don't do that to me anymore, Don't keep me wonderin, Don't you believe him, Gimme some lovin Charlene, For you, Head over heels, Heartbreak eyes, Maybe tomorrow, No one does it like you, Stringin a line, Talkin in your sleep, This woman is dangerous, What you want, When i look into your eyes (to jest bodajże Heartbreak eyes), Who said it would last forever

tych nie mam, więc nie kojarzę:
Forever young, Detroit 442, Foxy lady, Free bird, Funky santa, Honk tonk woman, Pessimistic man, Take me home (chyba że to Can I walk you home - of.Richie),

covery: Waltzing matilda (Tico z Red Bank '94), Crossroad (Richie)
This time - piosenka Dave'a, którą dał komuś na CD, już nie pamiętam komu; z wokalem Dave'a z Red Bank '95(bodajże jedyne wykonanie, fragmenty tego koncertu są na Fields of Fire)
ogólnie na koncertach świątecznych w Red Bank dużo utwórów z Twojej listy zagrali
margaritavip22
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 20 czerwca 2008, o 12:16
Lokalizacja: Kraków

Post autor: margaritavip22 »

eNZu - Dzięki za wyczerpującą odpowiedz:) Usunęłam z listy piosenki Richiego (narazie chcę się skupić na znalezieniu piosenek Bon Jovi jako zespołu) Tak, więc moja lista się już sporo zmniejszyła... teraz mam namiar na parę piosenek z Power Station Years, ale tak jak pisałam wcześniej u siebie nie mogę ściągać - prubuję u brata:), ale u niego się trochę zejdzie zanim je będę miała:) Ale na pewno jeszcze inne też znajdę.
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Wydaje mi się, że nigdzie nie znajdziesz We Will Rock You, bo BJ zaśpiewali to chyba ze 2 razy w trakcie tej trasy. Proponuję odnaleźć na youtube i przekonwertować na mp3. W ostateczności możesz tak zrobić z wszystkimi szukanymi przez Ciebie piosenkami. Youtube to kopalnia dem, b-side'ów, itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”