LH Tour 2007

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

LH Tour 2007

Post autor: Adrian »

Miało nie być trasy tylko kilka występów a tutaj trasa rozrasta się potężnie. Mło powiedzieć, że oprócz występów telewizyjnych (sporo) i na festiwalach pojawiają się nowe daty koncertów na stadionach.

Na razie jest jeden koncert w Europie (Londyn) i występ (Mallorca - Wetten Dass), ale ... dochodzą słuchy, że Słowacja bardzo stara sie sprowadzić do siebie Bon Jovi i mają poparcie potężnego promotora.

Jest więc szansa na więcej koncertów w Europie i to blisko Polski. Proponuje się brać dso robvoty :)

ps
Na Słowacje to się z chęcią wybiore. Może jakiś autokar grupowy ?

Acha i jescze jedno pytnie do posiadaczy Backstage. Jest możliwośc teraz otrzymania członkowstwa ? Nie ukrywam, że jakby był koncert na Słowacji to takie członkowstwo by mi się przydało.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

ciekawie się zapowiada i jak będą w Słowacji to może i do nas wstąpią, wkońcu nie daleko ;)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tak sie właśnie zastanawiałam nad tym tematem :) Kazdy zauwazyl chyba, wiz bon jovi nie próżnują i co jakiś czas dowiadujemy sie o nowym koncercie, o tym, ze zagrają tam, gdzie nie byli 20 lat (puerto rico), w lipcu do Japonii, Kanady..
Na razie jest jeden koncert w Europie (Londyn) i występ (Mallorca - Wetten Dass), ale ... dochodzą słuchy, że Słowacja bardzo stara sie sprowadzić do siebie Bon Jovi i mają poparcie potężnego promotora.
No cóż, każdy ma do tego prawo. Jednak, jeśli okaże sie, ze koncert na Słowacji dojdzie do skutku a Polskę znowu pominą..eh to nawet nie chce myśleć. Chociaż mam przeczucie, ze tak sie nie stanie :lol:
ps
Na Słowacje to się z chęcią wybiore. Może jakiś autokar grupowy ?
Ok. pilota wycieczki juz macie :D

Do backstage oczywiście nadal można sie zapisać. Tylko tak sobie myślę... jeśli liczba membersow to ok 20 000 osób, to należy zapomnieć o tym, ze na takich ogólnych koncertach będzie sie miało dobre miejsce. Chyba,ze śpi sie przed stadionem :)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Odległości Z mojego miasta (Dąbrowa Górnicza) do Bratysławy (gdzie najprawdopodobniej może być koncert).

Odległości z Dabrowy do poszczególnych miast.
Kraków 70 km
Warszawa 270 km
Poznań 330 km
Bratysława 380 km
Praga 400 km
Budapeszt 450 km
Berlin 540 km
Moskwa 1530 km

Czas podróży pociągiem: 5:48

Zresztą co się będe wysilał. Zwykła matematyka. Na koncert do stuttgartu jechaliśmy 2 000 km do Bratysławy jest 380 km (na pewno troche więcej bo to odległośc pewnie liczona po prostej lini) albo przypuścmy te 500 km więc :
2 000 - 500 = 1 500 km zaoszczędzone. Kurcze to bliżej niż miałbym jechać na drugi koniec Polski :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Hmm nie tylko ja tu mam obsesje :D Zapomnij Adrian o koncercie na Słowacji! Nie ma w ogóle takiej opcji. Jeśli maja zahaczyć jakikolwiek z krajów środkowo wschodniej Europy, to na pewno będzie to Polska! Jeszcze wspomnicie moje słowa :D
I tak.. skoro do Stuttgartu jechaliście 2 000km a ja do Londona. ok 1 500 , to jak to jest możliwe ? :D :D
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

aaa :jupi:
jeśli to prawda to jade na 100 :PP :D
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

oo :D nio to do pracy rodacy :D ;) PETYCJE PRZYśPIESZAMY i spotykamy się na stadionie ;)
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

jovizna pisze:Hmm nie tylko ja tu mam obsesje :D Zapomnij Adrian o koncercie na Słowacji! Nie ma w ogóle takiej opcji. Jeśli maja zahaczyć jakikolwiek z krajów środkowo wschodniej Europy, to na pewno będzie to Polska! Jeszcze wspomnicie moje słowa :D
I tak.. skoro do Stuttgartu jechaliście 2 000km a ja do Londona. ok 1 500 , to jak to jest możliwe ? :D
Obyś była dobrym prorokiem Jovizna heh. A co do koncertu na Słowacji to nie każdy będzie miał tak blisko heh Jak ktoś mieszka koło Gdańska to te 380 km rozszeży się kilkakrotnie.
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Właśnie ja mieszkam w Gdańsku ale mimo wszystko jak wypadnie na Czechy albo Słowację to się skusze :D
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

a w granicach ilu złotych kosztował by taki bilet? ja sobie moge chyba tylko pomarzyć nie jestem pełnoletnia wiec z opiekunem bym musiała sie wybrac :|
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Oj to mozesz ze mną bo ja bede miała pełnoletniego opiekuna ;)
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

I tak.. skoro do Stuttgartu jechaliście 2 000km a ja do Londona. ok 1 500 , to jak to jest możliwe ? :D :D
Hmmm no bo chyba masz racje . to było 2 tys ale w obie strony. Więc 12 000 km z tym że to i tak połowa drogi.
aaa :jupi:
jeśli to prawda to jade na 100 :P P :D
Właśnie ja mieszkam w Gdańsku ale mimo wszystko jak wypadnie na Czechy albo Słowację to się skusze :D
No widze pełen optymizm :) Można już wręcz autokar załatwiać :)
Zapomnij Adrian o koncercie na Słowacji! Nie ma w ogóle takiej opcji.
Jest. Co więcej powiem Ci, że zobaczymy ich tam albo w tym albo w przyszłym roku. Jeśli ktoś ściąga do siebie Scorpionsów, Planta, Ironów i chce ściągnąc BOn Jovi to to zrobi. Poza tym jak widziałem to oni organizują tam mase festiwali od metalu, death metalu, Hard Rocka na rocku (nie) kończąc. Bon Jovi mogliby wystąpić na jakimś z nich. Widze, ze w tym roku to mają kilka takich festiwali więc szansa na Bon Jovi jest duża.

Jeśli maja zahaczyć jakikolwiek z krajów środkowo wschodniej Europy, to na pewno będzie to Polska!
No jeśłi jakaś agencja się tym zajmie to ich sprowadzą, ale nic o tym do tej pory nie słysząłem i wiem, że nikt się koncertem Bon Jovi w PL sie nie interesuje.
a w granicach ilu złotych kosztował by taki bilet?
Za Stuttgart dałem 269 zł + koszty podróży. Myśle, ze cena biletu będzie około 200 zł bo Słowacja to biedniejszy kraj niż Niemcy i ceny też muszą być adekwatne do zarobków.

Jak ktoś mieszka koło Gdańska to te 380 km rozszeży się kilkakrotnie.
No też fakt. Z tym, że do ceny musiałbyś dołożyć 50 zł (ulgowy).

Zobaczyć Bon Jovi - bezcenne :)
Ostatnio zmieniony 4 maja 2007, o 11:11 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Adrian pisze:No też fakt. Z tym, że do ceny musiałbyś dołożyć 50 zł (ulgowy).
Wakacyjny np. do Wawy ulgowy kosztuje 19,99 coś takiego ;) więc można jechać z tygodniówke :P albo miesięczniówke :P
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Zapomnij Adrian o koncercie na Słowacji! Nie ma w ogóle takiej opcji.
Jest.
Nie ma!! My jesteśmy sprite a oni są pragnienie. Pragnienie nie ma szans :D
Jeśli ktoś ściąga do siebie Scorpionsów, Planta, Ironów i chce ściągnąc BOn Jovi to to zrobi
Mówisz tak, jakby po naszych drogach jeszcze niedźwiedzie biegały. My też ściągamy wiele :P nie tego co akurat chcemy, ale zawsze to coś.
a w granicach ilu złotych kosztował by taki bilet?
To zależy czego dana osoba oczekuje ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Adrian pisze:Jeśli ktoś ściąga do siebie Scorpionsów, Planta, Ironów i chce ściągnąc BOn Jovi to to zrobi.
z tego co wiem to pare zespołów u nas grało ;) w tym Metallica, Scorpionsi chyba też... Iron maiden, Alice cooper też kiedyś był i pare innych :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”