Support

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Uwielbiam "to"
o chłopie pop power punkowych? czy aby napewno słuchałeś tego?
Czego pop power punka itd (to ogolnik) czy My Chemical?
Nie no moja 'pomyłka', pokopało mi się z nazwą American Rejects i to co napisalem odnosi się do tego mniej wiecej. Zapomniałem i pomieszałem nazwy zespołów.
A My Chemical słyszałem, mam troche tego okazjonalnie na dysku, ale nie szczegolnie nie przepadam chłopie :P
Poza tym teren stanionu chorzowskiego jest na tyle duży, że jeżeli coś Ci w supporcie nie pasuje to nie męczysz się tylko po prostu wychodzisz z koncertu i wracasz na samą gwiazdę
.... i stoisz z tyłu potem ? ? ? Poza tym była jeszcze Coma, ktora dała niezły koncert. Nie znałem tego zespołu zbyt dobrze wcześniej więc mnie pozytywnie zaskoczyli.
Jesteś chyba jedną z nielicznych osób, ktore "doceniły" występ Linkin parków
Poza ich fanami mało kto podzieli twoje zdanie. Jak Ci sie podobało to ok :P
(..)ale właśnie ubliżyłeś fanom LP porównując ich do Ich3
Myśle, ze nie, bo być może częśc tych ludzi w ukryciu słucha tej muzyki.
To nie jest moje autorskie porównanie (do ich troje). Takie określenia padały z wielu ust i tak było rzeczywiście, choć zapewne nie jest to ścisłe nawiązanie do gatunku muzycznego ;] . Jeżeli chodzi o rozrywke, było fajnie, mozna było poskakać i sie powygłupiać. Nad resztą się zastanów.
A gdzie stałeś? tak z ciekawości :cfaniak:

Pamietam jedną z atrakcji linkinów (nie jestem rasistą zeby nie było) był ten wypakowany murzyn, który stał dla ozdoby jak zabawka i bawił sie w ochroniarza-ważniaka wymachując rękoma i wydając komendy jak z jakiegoś kiczowatego filmu akcji. Wyglądało to poprostu przekomicznie w tle tej muzyki :PPPP
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pathfinder »

Rozmowa jak zwykle w kwestii gustów prowadzi do nikąd, dlatego będę kontynuować temat kogo bym widział: ze starej gwardii - Motley Crue, Poison, Skid Row, z nowszych - 30 Sec To Mars i moje nowe odkrycie - Thrice.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Czyli
Czyli Manics, Travis, The Killers, Reamon, FFighters, Poison, Rammstein, R.E.M, BGang itp.
Mówie oczywiście o takich kapelach które są znane i wylansowali kilka niezłych utworów a zarazem nie są z takiej półki jak BJ, U2, Stonesi.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

jak ktoś coś wie o supporcie na reszte europy niech pisze ciągle :P jak mi ktoswyjawi kto będzie w belgi to będe też wdzięczny :PPP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”